0 (850) 333 03 23

Bu Fırsat Kaçtı :(

'Moonlight' İngilizce Çocuk Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 41553

Çocuklar için eğlence ve bilgi dolu anlar sunan 'Moonlight' tiyatro oyunu minik dostlarıyla buluşuyor!

 

Çocuklarımızın hayal dünyalarını büyütüp eğlence dolu anlar geçirmelerini sağlayacak bu ingilizce oyunu sakın kaçırmayın!

 

Siz de keyif dolu bir gün geçirmek için acele edin ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın...

 

İyi seyirler.

MOONLİGHT

OYUN HAKKINDA
Daha önce hiç gece ayın ışığını görmediğiniz zaman endişelendiğiniz oldu mu? Amy’nin oldu. Bu duruma yattığı yataktan çözüm bulamasa da, hayal dünyasında Ay’ın aydınlık yüzünü bulmayı tercih etti. Rüyalarında çıktığı bu yolculukta gezegenleri tanıyan Amy, sorunun Güneş’ten kaynaklandığını anladığında, ona paylaşmanın önemini anlatmanın bir yolunu buldu. Her şeyi tek başına halledemeyeceğini ve birlikten kuvvet doğacağını anlayan Güneş’in bu duruma ikna olması pek zor olmadı.


NEDEN İZLEMELİYİM?
Oyun gezegenler ve gökyüzü temaları üzerinden, okul öncesi ve ilköğretim müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır. Çocuklara pes etmemenin onları başarıya ulaştıracağını gösterirken, yardımlaşmanın ve arkadaşlığın önemini de anlatmaktadır. Bir çocuğun hayal dünyasının rüyalarına taşındığı bu oyunda, izleyiciler aynı zamanda interaktif şekilde oyuna katılırlar. Bu katılım çocukların hedef dile ilgilerini arttırıp olumlu tutum geliştirmelerine yardımcı olur.


SUMMARY
Haveyou ever feltworriedaboutlosingmoonlight? Amy has. Eventhoughshecan’tfind a solutionfrom his bed, shechoosestofindthebrightpart of the Moon. WhenAmy, whodiscoverstheplanets in her dreamtravel, understandsthatthe main reason of the problem is theSunandshefinds a solutiontoshowtheimportance of sharing. It is not difficulttoconvincetheSunwhounderstandsunionmakesstrength.


REASONS TO WATCH?
Theplay has beenpreparedaccordingtoprimaryschoolandpreschool English languagelearningobjectives on thebasis of theplanetsandskythemes. Theplayaimstoshowthechildrenthesignificance of helpingandfriendship as it showsthat not givingupleadstosuccess at thesame time. Theaudience can participate in thedialoguesinteractivelywhilewatchingtheplay in which a child’simaginaryworld is carriedto her dreams. Thisparticipationarouseschildren’scuriosityandhelpsthemtotakepositiveattitudestowardsthetargetlanguage.


ÇOCUĞUM İNGİLİZCE BİLMİYOR, İNGİLİZCE TİYATROYU ANLAR MI?
Oyunda kullanılan İngilizce, dil öğretim metotları sayesinde hiç İngilizce bilmeyen çocuklar tarafından dahi anlaşılır. Oyunu izleyen çocuklar olay örgüsünü ve neler olup bittiğini anlayabilirler. İngilizce ile tanışmamış olan çocuklar, hedef dile olan ilgilerini arttırır ve dil öğrenme süreçleri için zemin oluşturmuş olurlar.

GERÇEK FİYAT 33.00 TL
İNDİRİM %40
KAZANCINIZ 13.1 TL
19.90 TL
19.90 TL
GERÇEK FİYAT 33.00 TL
İNDİRİM %40
KAZANCINIZ 13.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1527 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 22:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (41553) vermeyi unutmayınız.
  • Her yaş grubu için bilet alınması gerekmektedir.
  • Veliler dahil her birey bilete tabidir.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 17 Mart 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.