0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Msz Estetik ve Güzellik Merkezi'nden Kirpik, Eyeliner & Dipliner, Kontür, Dövme Silme, Microblading ve Kalıcı Ruj Uygulamaları

Fırsat Numarası: 51983
Msz Estetik ve Güzellik Merkezi'nden Kirpik, Eyeliner & Dipliner, Kontür, Dövme Silme, Microblading ve Kalıcı Ruj Uygulamaları Msz Estetik ve Güzellik Merkezi'nden Kirpik, Eyeliner & Dipliner, Kontür, Dövme Silme, Microblading ve Kalıcı Ruj Uygulamaları Msz Estetik ve Güzellik Merkezi'nden Kirpik, Eyeliner & Dipliner, Kontür, Dövme Silme, Microblading ve Kalıcı Ruj Uygulamaları Msz Estetik ve Güzellik Merkezi'nden Kirpik, Eyeliner & Dipliner, Kontür, Dövme Silme, Microblading ve Kalıcı Ruj Uygulamaları Msz Estetik ve Güzellik Merkezi'nden Kirpik, Eyeliner & Dipliner, Kontür, Dövme Silme, Microblading ve Kalıcı Ruj Uygulamaları Msz Estetik ve Güzellik Merkezi'nden Kirpik, Eyeliner & Dipliner, Kontür, Dövme Silme, Microblading ve Kalıcı Ruj Uygulamaları

Seçenekler

Yüzünüzde istediğiniz değişimleri yapmanız için Msz Estetik ve Güzellik Merkezi size benzersiz çeşitlilikte paketler hazırladı.

Kirpik lifting, ipek kirpik, kalıcı eyeliner, dipliner veya ruj uygulamaları, dudak kontürü, 3d mikroblending ve dövme silme uygulamalarından seçecekleriniz ile kendinizi yepyeni bir görünüş yaratabilirsiniz!

Uygun fiyatlı güzellik uygulamalarını kaçırmamak için rezervasyonunuzu hemen yaptırın! İndirimli güzellik merkezi kullanma fırsatını sakın kaçırmayın!

İlgili Aramalar

100.00 TL
100.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 40 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0312 465 09 97 / 0544 494 37 10
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 10 Ekim 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Çalışma gün ve saatleri: Pazar hariç, diğer günler 10.00 - 20.00 arasıdır.
  • Pazar günü hizmet verilmemektedir.
MEKANLAR