Bu Fırsat Kaçtı :(

Spa Life'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Muhteşem Bir Masaja Hazır Olun! Beykoz Acarkent Spa Life'ta Dilediğiniz 1 Saatlik Masaj Seçeneklerinden Biri 150 TL Yerine 49 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 14709

Masaj Seçenekleri:

Bali Masajı
Thai Masajı
İsveç Masajı
Anti-stress Masajı
Aromaterapi Masajı
Medikal Masaj

Bali Masajı:

Bali masajı, bitki özleri ve meyvelerin buharda damıtma yoluyla elde edilmiş yağlarıyla birlikte sert hareketlerle yapılan masajdır. Kan, oksijen ve qi (enerji) akışını, hızlandırmak için yapılan bu masaj, enerji merkezlerini dengeler ve iç sistemin entegresyonunu iyileştirir.

Thai Masajı:

Tayland'ın geleneksel medikal masajıdır. Kaslarda ve eklemlerde meydana gelen gerginlikleri azaltarak fleksibiliteyi artıran akupressür teknikleri ve germe hareketlerinin birlikte uygulandığı masajdır.

İsveç Masajı:

Anatomik ve fizyolojik esaslara dayalı olarak, Vena ve Lenfa sistemi istikametinde çeşitli manipulasyonlar uygulayarak genel bir gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak, kaslardaki gerginliği azaltmak amacıyla uygulanan bir masajdır.

Anti-stress Masajı:

Kasları gevşetici ve rahatlatıcı bir etkisi vardır. Yavaş, ritmik ve yumuşak hareketlerle uygulanan bu masaj; stresten arınma, dinlenme, ağrılı bölgelerin rahatlaması ve uykusuzluk sorununu giderme amacıyla yapılır.

Aromaterapi Masajı:

Düşük tempo ve hafif şiddetli hareketlerle uygulanan, masaj sırasında bitki özlerinden elde edilmiş bitki karışımlarının kullanıldığı çok eski yıllardan beri kullanılan masaj türüdür. Rahatlamak, gevşemek ve dinlenmek isteyenlerin tercih ettiği masaj türü olan Aromaterapi, aynı zamanda eklem iltihaplanmaları ve romatizmaya, migrene, solunum, dolaşım ve sindirim sistemi sorunları gibi birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir.

Medikal Masajı:

İstenmeyen ve kronik ağrılardan kurtulmayı sağlar. Bel ve boyun fıtığı, siyatik, kireçlenme, ödem, varis, spazm gibi rahatsızlıklarda çok etkili olduğu bilinmektedir.

Beykoz Spa Life Acarkent Hakkımızda;

Acarkent'te Güzellik Salonu olarak hizmet veren bizler aynı binamızda farklı bir katımızda SPA Merkezi olarak hizmetlerimize bir yenisini ekledik. Profesyonel makyözümüzden gece, gündüz, gelin makyajı hizmetimiz başlamıştır.

Spa ruhunu ön planda tutan bizler, tüm bakımlarına aynı değer ve ilgiyi göstermekte ve alacağınız tüm bakımlarınızın aynı servis kalitesinde olmasını sağlayarak yeni nesil spa tarzının en iyi şekilde ortaya konmasını hedeflemekteyiz..

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %68
KAZANCINIZ 101.00 TL
49.00 TL
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %68
KAZANCINIZ 101.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 23 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Kasım 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Masajlar; Tümü Tayland'lı bayan mesaj terapistler tarafından yapılmaktadır. Tayland'ın en saygın masaj okullarından mezun en az 10 yıl profesyonel ve tercrübelidir.
  • Tercihinize göre tek ve çift kişiik duşlu masaj odaları mevcuttur.
  • Tercihinize göre standart veya yer tipi masaj ve tercihe göre yağlı veya kuru masaj seçenekleri mevcuttur.
  • Paketin alınması halinde tek kişi kullanma zorunluluğu yoktur. Alacağınız paket ile siz, aileniz ve sevdikleriniz faydalanabilir.
MEKANLAR