Bu Fırsat Kaçtı :(

Mükemmel Bir Tarih ve Doğa Turuna Davetlisiniz! Shift Travel İle Her Hafta Sonu Günübirlik Cumalıkızık, Bursa, Mudanya, Trilye Turu 55 TL!

Fırsat Numarası: 14274

Araç Hereket Yerleri:

Cumartesi ve Pazar sabah İstanbul'dan Hareket
07:00 İncirli Alfemo (Eski Boyner Mağazası Önü)
07:15 Harbiye Shift Travel Önü (Hilton Oteli Karşısı)
07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Karşısı (Garanti Bankası Önü)

 

Sabah hareketle Eskihisar üzerinden Arabalı Vapur ile Topçular iskelesine geçiyor ve Yalova üzerinden Bursa'ya ulaşıyoruz. Ardından, 1300'lü yıllarda Osmanlıların Bursa'da ilk yerleştikleri yerlerden olan Uludağ'ın eteklerinde ki Cumalıkızık köyüne geçiyoruz. 180 tanesi hala kullanılan, bazılarında ise koruma ve restorasyon çalışmalarının yapıldığı toplam 270 tarihi evin bulunduğu köyü baştan sona gezmeye başlıyoruz. Tam bir Osmanlı Açıkhava müzesi olan Cumalıkızık Köyünde, Tarihi Konaklar, Etnografya ve Sanat Evi, Köy Camisi, Taş döşemeli sokaklar, Cin aralığı göreceğimiz yerler arasında.
Köy meydanında kurulu tezgâhlardan köy ürünü Erişte, Tarhana ve Reçeller, Tarihi fırından köy ekmeği alarak köyden ayrılıyoruz ve Bursa'ya hareket ediyoruz. Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk başkenti olan Yeşil Bursa'da, Tophane, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, Ulu Cami, Kapalı Çarşı, Koza Han, Yeşil Türbe ve Cami gezilerini yapıyoruz. Meşhur İskender Kebabı yemek için vereceğimiz öğlen yemeği molası sonrasında Mudanya ya doğru hareket ediyoruz. Kısa bir yolculuk sonrası Bursa'nın en iyi korunmuş ilçelerinden biri ve Cumhuriyet Tarihinde önemli bir yeri olan Mudanya'ya varıyoruz.
11 Ekim 1922 yılında Türk-Yunan savaşına son veren ateşkes anlaşmasının imzalandığı Mondros Mütareke Evi Müzesini, İtalyan bir mühendis olan Piçiretu tarafından planlanan ve nereden bakarsanız denizi gördüğünüz eski adı Giritli Mahallesi, yeni adı Halitpaşa Mahallesi olan Osmanlı mimarisinin çok güzel örneklerinin yer aldığı Mudanya Evlerini gezip bol bol fotoğraf çektikten sonra Trilye'ye doğru yola çıkıyoruz.
10 km'lik bir yolculuk sonrası Yunan sahil kasabalarını anımsatan, Trilye, bu günkü adı Zeytinbağına varıyoruz. Eski bir Rum yerleşim merkezi olan Trilye'de; Aya Yani Manastırı (Taş Mektep Ruhban okulu), Fatih Camii- St. Stephanos Kilisesi, Büyük Kilise (Kenolaksos -Trigleia) gezilecek yerler arasında. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında İstanbul'a dönüşe geçiyoruz. Akşam saatleri İstanbul'a varıp buluşma noktalarımızda sizlerle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Turizm aracı otobüsler ile ulaşım
Sabah otobüste poğaça-meyve suyu ikramı
Zorunlu seyahat sigortası
Rehberlik hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Öğlen yemekleri ve ekstra harcamalar 
Ekstra ve program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar

Milli Park girişleri, feribot geçişleri ve acente hizmet bedeli için otobüste kişi başı 25 TL toplanacaktır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunludur. Ücretler otobüs kalkışında acente rehberi tarafından toplanacaktır.

Önemli Detaylar;

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize "Tur Kayıt" formunuz gönderilecektir. Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0212 343 47 27 no'lu faks numarasına imzalanmış şekilde göndermeniz gerekmektedir. Acentaya imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi tura katılım sağlayamaz.
Tarafınıza gönderilen tur kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi gerekmektedir. Acentaya bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Shift Travel sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak acentaya belirtiniz.
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 10 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre 14 gündür.
Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergâhta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Tur programı bir bütündür. Tur esnasında kullanılmayan hizmetler için geri ödeme talep edilemez.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur. Kanuni süredir, tazminat hakkı yoktur.
Acente rehberi gerek duyulan hallerde tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergâhında yoğunluğa göre yol güzergâhında ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.

 

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 110.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 55.00 TL
55.00 TL
55.00 TL
GERÇEK FİYAT 110.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 55.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 20 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (14274) vermeyi unutmayınız.
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (14274) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 28 Aralık 2014
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin 10 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirilmesi ve acentenin onayının alınması gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
 • Özel günler hariç, Cumartesi - Pazar kalkışlı turlarda geçerlidir.
 • İki yetişkin yanında 0-6 yaş çocuklar için koltuk talep edilmediği takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 55 TL'dir. 7-12 yaş çocuklar için tam ücret uygulanır.
 • Milli Park girişleri, feribot geçişleri ve acente hizmet bedeli ücretleri için otobüste kişi başı 25 TL toplanacaktır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup acente rehberi tarafından otobüste toplanacaktır.

 • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.