Nişantaşı Muse And Life Spa'da Islak Alan Kullanımı, Yüz Maskesi ve Masaj Paketleri

Fırsat Numarası: 52519
Nişantaşı Muse And Life Spa'da Islak Alan Kullanımı, Yüz Maskesi ve Masaj Paketleri Nişantaşı Muse And Life Spa'da Islak Alan Kullanımı, Yüz Maskesi ve Masaj Paketleri Nişantaşı Muse And Life Spa'da Islak Alan Kullanımı, Yüz Maskesi ve Masaj Paketleri Nişantaşı Muse And Life Spa'da Islak Alan Kullanımı, Yüz Maskesi ve Masaj Paketleri Nişantaşı Muse And Life Spa'da Islak Alan Kullanımı, Yüz Maskesi ve Masaj Paketleri Nişantaşı Muse And Life Spa'da Islak Alan Kullanımı, Yüz Maskesi ve Masaj Paketleri

Seçenekler

Kendinize gelmenizi ve yeniden doğmanızı sağlayacak muhteşem masaj paketlerine hazır olun!

Muse And Life Spa sizler için birkaç alternatif içeren şahane paketler hazırladı. Islak alan kullanımı, yüz maskesi, hamam ve masaj içeren bu paketleri kullanarak kendinizi şımartabilirsiniz. Hayatın stresinden uzaklaştığınız bu dakikalardan sonra adeta kendinize geleceksiniz.

İyi eğlenceler dileriz!

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 219.00 TL
İNDİRİM %55
KAZANCINIZ 120.00 TL
99.00 TL

Muse And Life Spa, Tzl Suites'in Yorumları

Muh te şem
Fırsat sitesinde karşılaştığım en güzel yer burası sanırım. Çünkü fırsat sitelerindeki hizmetler genellikle pişmanlıkla sonlanırken muse and life beklenenin üstünde vip hizmet kalitesiyle bizi şaşırttı. Öyle ki bugün işte çok yoruldum masaja gideyim deseniz yanınıza hiçbir şey almanıza gerek yok. Terlik, havlu, bornoz, tek kullanımlık iç çamaşırı, tek kullanımlık kese vs. her şey düşünülmüş. İçerideyken hiçbir şeyle beyninizi yormuyor sadece dinleniyorsunuz. Çalışanlar işinin ehli ve güleryüzlü. Masaj tekniklerini çok iyi biliyorlar ve çok güzel yapıyorlar. Fakat asıl önemli konu temizlik. İnsanı rahatsız eden, içinde şüphe uyandıran hiçbir şey yok. Her yer tertemiz. Bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim. İşini hakkıyla yapan herkese teşekkür ediyoruz
99.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 219.00 TL
İNDİRİM %55
KAZANCINIZ 120.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 7 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 18:30 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (52519) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Çalışma saatleri; haftanın her günü 10.00 - 22:00 arasındadır.
MEKANLAR