My Magic Güzellik Merkezi'nde G5 Masajı, Lenf Drenaj, Pasif Jimnastik, Magictime Zayıflama & İncelme Uygulamaları

Fırsat Numarası: 126151
My Magic Güzellik Merkezi'nde G5 Masajı, Lenf Drenaj, Pasif Jimnastik, Magictime Zayıflama & İncelme Uygulamaları My Magic Güzellik Merkezi'nde G5 Masajı, Lenf Drenaj, Pasif Jimnastik, Magictime Zayıflama & İncelme Uygulamaları My Magic Güzellik Merkezi'nde G5 Masajı, Lenf Drenaj, Pasif Jimnastik, Magictime Zayıflama & İncelme Uygulamaları My Magic Güzellik Merkezi'nde G5 Masajı, Lenf Drenaj, Pasif Jimnastik, Magictime Zayıflama & İncelme Uygulamaları My Magic Güzellik Merkezi'nde G5 Masajı, Lenf Drenaj, Pasif Jimnastik, Magictime Zayıflama & İncelme Uygulamaları My Magic Güzellik Merkezi'nde G5 Masajı, Lenf Drenaj, Pasif Jimnastik, Magictime Zayıflama & İncelme Uygulamaları

Seçenekler

İnce ve fit bir görünüm hayal değil! 

My Magic Güzellik Merkezi'nin zayıflama paketleri ile arzu ettiğiniz kusursuz görünüme sahip olmak için acele edin!

İndirimli lenf drenaj, pesif cimnastik, magictime, G5 masajı uygulamalarından yararlanma şansını sakın kaçırmayın!

G5 Masajı Nedir?

G5 masajı, ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Özellikle selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında ve spazm tedavilerinde de oldukça başarılıdır.

G5 Bölgesel Zayıflama Nedir?

G5 zayıflama bölgesel olarak gönderilen titreşimlerle yağları sıkıştırarak parçalayan bir uygulamadır. Popo, üst bacak, kalça ve kol bölgesinde uygulanabilir. Degisebilen basliklari ile sirt bolgeniz icin masaj amaclida uygulanabilir. Selülitleri gidermek için de tercih edilir. Diğer bir avantajı ise kan dolaşımını hızlandırır, puruzsuz bir goruntu verir ve rahatlamanızı sağlar. G5 masajı, konusunda ve bölgesel zayıflamada uzman kişiler tarafından kişilerin vücut özelliklerine göre 20'şer dakikalık 5 ila 10 seans olarak yapılır

G5 Masajı Kimlere Uygulanmaz?

Açık yara olan bölgelerde, Geçmişinde kanser öyküsü olanlarda, Aktif kanser hastalıklarında G5 Masajı uygulaması yapılmaz.

Lenf Drenaj Nedir? Ne İşe Yarar?

Lenf drenaj,bölgesel incelme,selülit ve sıkılaşma programlarında sonucun etkisini artırmak için kullanılan bir yöntemdir. Lenf drenajda amaç,parçalanan yağların lenf sistemine aktarılarak vücuttan kolay atılmasını sağlamaktır.

Magictime Nedir? Ne İşe Yarar?

Magictime gelişmiş son teknolojik özellikleri ile, ultrasound kullanarak sarkık cilt, lokalize yağ, fibrotik alan, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma islemidir. Karin, kalça, basen, bacak,kol, sirt, bel kivrimi ve boyunda bölgesel olarak depolanmış yağların 1. seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesini ve selülitlerin ciddi derecede azaltılmasını sağlar.

Magictime Yöntemi İle Ne Kadar Zayıflama Mümkün?

Diger adiyla Heykeltraş yöntemi ile zayıflama sorunlu bölgeye ultrason dalgaları gönderilirken bu dalgalar, yağ çeperlerinin incelmesine sebep oluyor. Seans sonunda yapılan ölçümde 2-12 santimetreye kadar incelme gerçekleşir.

Magictime Kimlere Uygulanmaz?

Hamileler, Lohusalar, kardiyovasküler sorunlular, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıklarında, diyabet, epilepsi, cerrahi nekahet dönemleri ile regl halleri dışında ve 16 yaşını aşmış herkes Magic Probe’dan yararlanır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %81
KAZANCINIZ 200.1 TL
49.90 TL

My Magic Güzellik Merkezi'nin Yorumları

 
Beğendim ilgi alaka güzeldi tesekkurler işlerini düzgün yapıyorlar
 
Genel olarak mekam ve islem yapilam odalar hijyenikti. Korona tedbirleri dikkate aliniyordu. Kirpik liftimg islemimden cok memnun kaldim. Ilgilenen hanimefendi oslem hakkimda gercekci bilgiler verdi. Bu sebeple memnum kaldim ve tekrar gelmeyi dusunuyorum :)
 
İşlemlerden gayet memnun kaldım ilginize teşekkür ederim
 
Güven veren bir ekip, kesinlikle herkese tavsiye ederim!
 
Ilk defa bu siteden güzellik bakım hyrdfacial&medikal&incelme paketi aldım çok tedirgin olarak My Magic Ezgi hanım ve diger personeller işini gerekenden fazlası ile yerine getirdiler sağolsunlar çok başarılı güleryüzlü samimi.yolum düştükçe uğrayacağım bi mekan oldu.❤❤❤
 
Mükemmel bir uygulama
Sadece 3 seansta( magic time lenf drenaj, pasif jimnastik olan paket) senelerdir inceltemediğim basenlerim yok oluverdi. Ezgi Hanımcığım güler yüzü, hoş sohbetiyle birlikte daha da güzel zaman geçirdim. Hijyene çok dikkat eder kendisi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
 
Merhabalar ;
Ezgi Hanım işinin ehli , güleryüzlü bir hanımefendi alakasına tekrar teşekkür etmek isterim burdan.Bütün herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim . :)
 
Mekan Çok temiz, çalışanlar çok nazik, ilgili ve işinin ehliler
49.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %81
KAZANCINIZ 200.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 105 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0542 815 09 90 - 0212 852 98 34
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Eylül 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • My Magic Güzellik Merkezi; Kristal Şehir arkasında, hadımköy metrobüs durağına 12 Dk. yürüme mesafesindedir. 
  • Pazartesi günü hariç haftanın her günü 10:00-20:00 arası hizmet vermektedir.
  • My Magic Güzellik Merkezi instagram sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.
  • Detaylı bilgi almak için tıklayınız.
MEKANLAR