Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası

Fırsat Numarası: 445630
Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası
Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası
Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası
Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası
Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası
Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası
Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası Nart ve Koru Sigorta'dan Antikor Testli Ferdi Kaza Sigortası

Seçenekler

"Covid-19 muyum?" sorusu ile yaşamayın! Antikor testli ferdi kaza ürünü ile tanışın, sorularınızın cevabını covid-19 antikor testi teminatını kullanarak alın!

Covid 19 antikor testi sayesinde bu hastalık ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı öğrenerek virüse karşı bağışıklık sisteminizin gelişip gelişmediğine dair yanıt bulabilirsiniz.

Üstelik tüm sigortalılara psikolojik destek ve diyetisyen hizmeti ücretsiz!

Neden Antikor Testi Yapılmalıdır?

Yapılan araştırmalar, virüse yakalanıp atlatan kişilerde yeni bir vakaya rastlanma veya ağır olarak geçirme olasılığının oldukça düşük olduğunu göstermektedir. Taşıyıcı olduğumuzu bilmemiz, yaş grupları, kalıtımsal rahatsızlıklar vb sebeplerle risk grubundaki bireylerle temasa girmeyerek onları korumamızı sağlamaktadır. Üstelik IgG test sonucunuz pozitif ise mevcut hastaların iyileşmesi için plazma tedavilerine destek olabilirsiniz.

Antikor Testi Randevusu Nasıl Alınır ve Süreç Nasıl İşler?

Antikor Testli Ferdi Kaza Ürünü’ne ait ilgili sigorta şirketinin mobil uygulaması ya da web sitesinde yer alan online işlemler üzerinden test başvurusu yapılması yeterlidir. İsterseniz ev adresinizden isterseniz direk laboratuar ve anlaşmalı hastanelere giderek de yapabileceksiniz.

İstanbul’daki sigortalılarımız isterlerse talep ettikleri adreste ya da Medilab Şişli Laboratuvarı’nda test yaptırabilecektir. Üstelik Medilab Şişli Laboratuvarı’na giderek test yaptırmanız durumunda; açlık kan şekeri, total kolesterol, HDL kolesterol, LDL kolesterol ve kan basıncı ölçümü testleri ile tüm bu test sonuçları için ücretsiz doktor görüşü hizmeti mevcuttur.

Diğer illerdeki sigortalılarımız ise anlaşmalı sağık kuruluşlarında test yaptırabilecek.

Ürünü satın alıp gerekli maili ilettikten sonra Koru Sigorta uygulamasını indir uygulamada en basta antikor randevu dan randevunu oluştur.

Nasıl Randevu Alırım?

Mobil Aplikasyon Koru Sigorta İnternet Sitesi/ Online İşlemler

Koru Sigorta ile işte her şey bu kadar kolay! Randevu almak çok kolay! Mobil Aplikasyon ya da Koru Sigorta/ Online işlemler kısmından üyelik işlemlerinizi yaptıktan sonra test başvuru ekranına basın.

Sonraki aşamada test kapsamında olan poliçelerinizden herhangi birini seçerek randevu talep işlemi yapılacaktır

 • 09:00 -13:00 arasında yapılan randevu talepleri için aynı gün 17:00’a kadar; 13:00 ve sonrasına yapılan talepler için ise ertesi gün 13:00’a kadar SMS ve mail yolu ile geri dönüş sağlanacaktır. Randevular max. 7 günü geçmeyecek şekilde verilecektir.

 

IgM IgG Bağışıklık sisteminin ürettiği ilk antikor Igm olup kanda bulunması durumunda enfeksiyonun erken evresinde olduğunu işaret eder.

IgM antikorları kişinin virüs ile karşılaştığını ve hastalığı geçirmekte olduğunu gösterir. Yani antikor testinde IgM sonucunun pozitif çıkması, virüs ile karşılaşıldığını ve aktif enfeksiyon sürecinin devam ettiğini gösterir.

Kandaki IgG antikorlarları, genelde hastalığın 2. haftasında tespit edilmeye başlanır. IgG antikorları hastalığa karşı bağışıklığı gösterir.

Eğer IgG test sonucu, tek başına pozitif ise enfeksiyonun aktif dönemi sona ermiş ve bağışıklık sisteminde yanıt oluşmuş demektir. Eğer sonuç IgM ile birlikte pozitif çıkarsa aktif enfeksiyon döneminin sonuna gelindiğini ifade eder ve testi belli bir süre sonra tekrar ettirmekte fayda vardır.

Ek Bilgiler

Sıkça Sorulan Sorular için tıklayın.
Anlaşmalı Kurumlar için tıklayın.
74.99 TL
74.99 TL SEPETE EKLE
Bu işletmenin fırsatlarını 352 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Aralık 2021
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Ürünü satın aldıktan sonra mail olarak ozanyildirim@nart.com adresine veya 0530 051 87 57 whatsapp hattına  İsim Soyisim TC Kimlik Numarası ve Fırsat Kodu mail olarak gönderilmelidir. Mail veya whatsapp iletisi gönderildikten 48 saat sonra ürün aktif hale gelecektir. Detaylar için 09.00 – 18.00 saatleri arası  0530 699 05 80 numaralı hat aranarak veya (7/24) 0530 051 82 57 whatsap hattı  üzerinden yazarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 
 • Covid-19 antikor testi, İstanbul il sınırı içerisinde, firma merkezinde veya sigortalının talep ettiği adreste yapılacaktır.
 • Sigortalı İstanbul ili haricindeki illerde firmanın anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşlarında test yaptırılabilecektir.
 • Test sonuçları e-nabız sistemine yansıyacak ve test yaptıran kişi buradan sonuçları görüntüleyebilecektir. Sonuçların e-nabız sistemine yüklenmesi ile ilgili bilgi, sms veya eposta ile sigortalıya iletilecektir.
 • Poliçe süresi 1 yıldır.
 • Poliçelerde, Covid-19 antikor testi dışında 2 seans online psikolojik destek ve 3 seans online birebir diyetisyen hakkı mevcuttur.