Hdi ve Nart Sigorta'dan Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası

Fırsat Numarası: 455513
Hdi ve Nart Sigorta'dan Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası
Hdi ve Nart Sigorta'dan Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası
Hdi ve Nart Sigorta'dan Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası
Hdi ve Nart Sigorta'dan Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası
Hdi ve Nart Sigorta'dan Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası
Hdi ve Nart Sigorta'dan Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası
Hdi ve Nart Sigorta'dan Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası Hdi ve Nart Sigorta'dan Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası Hdi ve Nart Sigorta'dan Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası Hdi ve Nart Sigorta'dan Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası Hdi ve Nart Sigorta'dan Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası Hdi ve Nart Sigorta'dan Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası

Seçenekler

Ekran kırılması, kaza, sıvı teması vb. durumlar için cep telefonunuzu sigortalatın!

Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası ile her türlü hasara karşı uygun fiyat avantajıyla cep telefonlarınızı sigortalarak güvence altına alın!

Tüm akıllı telefon modellerinde geçerli olan sigorta sırsatını sakın kaçrmayın!

Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası Nedir? 

Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası, Fenerbahçe taraftarları için HDI Sigorta işbirliği ile sunulan; cep telefonlarınızda yaşanacak kırılma, zarar görme gibi durumlara karşı cep telefonunu güvence altına alan sigorta ürünüdür.

Cep Telefonu Sigortası Neleri Kapsar? 

Sigortalılar teminat süresi içerisinde toplamda 2 kez olmak üzere, aşağıdaki riskler çerçevesinde sigorta hizmeti alabilirler:

1. Kaza sonucu hasar oluşması
2. Ekran kırılması
3. Yüksek voltaj kaynaklı hasar oluşması
4. Sıvı teması sonucu hasar oluşması
5. Hatalı aksesuar kullanımı sonrası hasar oluşması

Sigortanın Cep Telefonu Garantisinden Farkı Nedir? 

Telefonunuzun garanti belgesi, aldığınız akıllı telefonun sadece belirli zararlarına kısa süreli olarak teminat sağlar. Bunlara örnek malzeme ve işçilik hatalarıdır. Fakat cep telefonu sigortası birçok hasardan telefonunuzu korur ve her sene yenileyebilirsiniz.

Cep Telefonum Çalınırsa Ne Olur? 

Cep telefonunuz kapalı bir ortamdan (güvenlik önlemleri alınmış ev-konut veya camları tamamiyle kapatılmış, kapıları kilitlenmiş aracınızdan) çalınırsa Polis Olay Yeri Tespit Tutanağı ile başvurmanız gerekmektedir. Yapılan hırsızlık başvuruları Hukuk departmanımız tarafından detaylı olarak incelenerek teminat kapsamında değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucu onaylanan başvurular için poliçe üzerindeki muafiyet bedelinin tahsil edilmesi sonrası aynı marka ve model muadil cihaz tarafınıza gönderilecektir.

Not: Yukarıda belirtilen konut ve araç içi hırsızlık durumlarının dışında kalan tüm haller (umuma açık alanlarda oluşabilecek gasp, kapkaç, yan kesicilik, aşırma, unutulma, düşürme ve tüm kayıp edilme durumları) teminat kapsamı dışı olarak değerlendirilecektir.

Cihaz Onarımı Mümkün Olmadığında Ne Olur? 

Cep telefonunuzun yetkili servis tarafından onarımı mümkün olmadığında, yani cihaz için tam hasar raporu verilmiş ise Fenerbahçe Akıllı Telefon Sigortası poliçesi üzerindeki muafiyet bedelinin tahsil edilmesi sonrası aynı marka ve model muadil cihaz tarafınıza gönderilir.

Telefonuma Hasar Gelmesi Durumunda Süreç Nasıl İşler? 

Cep telefonunuzun hasarlanması durumunda 0850 434 19 07 numaralı FBSigortam Müşteri Destek Hattını arayarak hasar kaydı açtırmanız yeterli olacaktır. Müşteri destek uzmanlarımızın oluşturacağı hasar dosya numarası ve size iletilecek olan Kargo Onay Kodu ile beraber cihazınızı, onarılmak üzere MNG Kargo aracılığı ile Hizmet Merkezine gönderebilirsiniz.

Cep telefonunuz Hizmet Merkezine ulaştıktan sonra hasar veya arıza tespiti uzman teknik ekip tarafından yapılarak ilgili Yetkili Servise yönlendirilecektir. Yetkili servislerde orijinal parçalar kullanılarak yapılan onarımlar sonrası cihazınız tekrar Hizmet Merkezimize ulaşacak ve son kontrolleri yapıldıktan sonra size ulaştırılmak üzere kargoya verilecektir.
525.00 TL
İlgili Aramalar
NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği'nin Yorumları
 
Gayet güzel bir sigorta tavsiye ederim. Hemen Nart sigorta tarafından poliçe oluşturulup gönderildi. Teşekkürler
 
Siparişimi geçtikten sonra Nart sigortaya mail attım.Hemen poliçemizi düzenlediler.Ardından Demir hayat müşteri hizmetlerini arayarak check-up için randevu talebi oluşturduk.
Randevuyu oluşturup geri dönüş yapılacak.
 
Harika bir firma güvenli ve ilgili.Mutlaka tavsiye ediyorum birçok fırsatı kendilerinden alıyorum.
 
henüz kullanmadım ama sorunsuz poliçe ulaştı tarafıma.
 
Çok teşekkür ederim ilgi alaka muhteşem ötesi iyiki varsınız
525.00 TL SEPETE EKLE
Bu işletmenin fırsatlarını 303 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (455513) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Haziran 2021
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Fırsatı satın aldıktan sonra mail ile; fırsat kodu, TC kimlik numarası ve cep telefonu numarası, cihazının imei numarasını ozanyildirim@nart.com'a iletmeniz gereklidir. 
MEKANLAR