NART Sigorta'dan Çocuğunuzun Sağlığı İçin Tam Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Fırsat Numarası: 57687
NART Sigorta'dan Çocuğunuzun Sağlığı İçin Tam Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası NART Sigorta'dan Çocuğunuzun Sağlığı İçin Tam Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası NART Sigorta'dan Çocuğunuzun Sağlığı İçin Tam Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası NART Sigorta'dan Çocuğunuzun Sağlığı İçin Tam Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası NART Sigorta'dan Çocuğunuzun Sağlığı İçin Tam Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası NART Sigorta'dan Çocuğunuzun Sağlığı İçin Tam Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Seçenekler

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile çocuğunuzun sağlığını güvenceye alın!


SGK'nın karşılamadığı tedavi giderlerini siz değil; sigorta şirketiniz karşılasın!

Özel sağlık sigortasına ayıracak bütçeniz yoksa; çok daha uygun fiyatlara yüksek kalitede sağlık hizmeti almanızı sağlayan tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanmak için acele edin!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, devlet destekli bir sigorta türüdür. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun karşılamadığı ya da ücret limitlerini aşan tedavi giderlerini karşılamak amacıyla düzenlemeye konmuştur. Tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS) ile SGK anlaşması olan özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızın sigorta şirketi tarafından karşılanması, size yansıtılmaması amaçlanır. Yani herhangi bir sigorta şirketinden tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü aldıysanız SGK ile anlaşması olan hastanelerde tedavi olur, yüksek kalitede sağlık hizmeti alırsınız ve SGK’nın karşılamadığı miktarı sigorta şirketiniz sizin yerinize öder.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları Ne Kadar?

Bu sigorta, özel sağlık sigortası çeşitlerinden olduğu için sigorta şirketlerinin teminatlarına, limitlere ve ek hizmetlere göre fiyatları değişkenlik gösterir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Avantajları Neler?

Özel sigorta yaptıracak durumunuz yoksa daha uygun fiyata yüksek kalitede sağlık hizmeti alırsınız.
Özellikle ciddi sağlık sorunlarında bozulan moralinize ilaç gibi gelir; çünkü büyük masrafları ödemek zorunda kalmazsınız.
Özel sağlık sigortasında olduğu gibi işverenseniz gelir vergisi indiriminden faydalanabilirsiniz.
Tamamlayıcı Sigortası ile Ek SGK Masraflarından Kurtulun
Tamamlayıcı sağlık sigortası olarak hazırladığı Sağlığım Tamam Sigortası, hem tüm Türkiye’de geçerli hem de İstanbul veya Ankara’da geçerli olacak şekilde farklı planlara sahiptir. Tüm Türkiye’de birçok hastanede geçerli olan tamamlayıcı sağlık sigortası;

Ayakta ve yatarak tedavi
Ambulans hizmetleri
Diş sağlığı paketi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, devlet destekli bir sigorta türüdür. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun karşılamadığı ya da ücret limitlerini aşan tedavi giderlerini karşılamak amacıyla düzenlemeye konmuştur. Tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS) ile SGK anlaşması olan özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızın sigorta şirketi tarafından karşılanması, size yansıtılmaması amaçlanır.

Yani herhangi bir sigorta şirketinden tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü aldıysanız SGK ile anlaşması olan hastanelerde tedavi olur, yüksek kalitede sağlık hizmeti alırsınız ve SGK’nın karşılamadığı miktarı sigorta şirketiniz sizin yerinize öder.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları Ne Kadar?

Bu sigorta, özel sağlık sigortası çeşitlerinden olduğu için sigorta şirketlerinin teminatlarına, limitlere ve ek hizmetlere göre fiyatları değişkenlik gösterir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Avantajları Neler?

 • Özel sigorta yaptıracak durumunuz yoksa daha uygun fiyata yüksek kalitede sağlık hizmeti alırsınız.
 • Özellikle ciddi sağlık sorunlarında bozulan moralinize ilaç gibi gelir; çünkü büyük masrafları ödemek zorunda kalmazsınız.
 • Özel sağlık sigortasında olduğu gibi işverenseniz gelir vergisi indiriminden faydalanabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sigortası ile Ek SGK Masraflarından Kurtulun

Tamamlayıcı sağlık sigortası olarak hazırladığı Sağlığım Tamam Sigortası, hem tüm Türkiye’de geçerli hem de İstanbul veya Ankara’da geçerli olacak şekilde farklı planlara sahiptir. Tüm Türkiye’de birçok hastanede geçerli olan tamamlayıcı sağlık sigortası;

 • Ayakta ve yatarak tedavi
 • Ambulans hizmetleri
 • Diş sağlığı paketi
854.15 TL
854.15 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 181 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Mart 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra 0530 699 05 80 no'lu telefondan bilgi alabilirsiniz.