Nefes Estetik'ten Zayıflama Paketleri

Fırsat Numarası: 36909
Nefes Estetik'ten Zayıflama Paketleri Nefes Estetik'ten Zayıflama Paketleri Nefes Estetik'ten Zayıflama Paketleri Nefes Estetik'ten Zayıflama Paketleri Nefes Estetik'ten Zayıflama Paketleri

Seçenekler

Sağlıklı bir vücut ve fit bir görünüm için yapmanız gereken tek şey vakit kaybetmeden bu uygulamadan yararlanmak.

Uygun fiyatlı bu kampanyalar ile formda bir vücuda sahip olmak düşündüğünüzden çok daha kolay!

Sakın kaçırmayın!

Nefes Estetik Zayıflama Uygulamaları

Soğuk Bölgesel Yağ Eritme Uygulaması; yağ hücrelerinin kimyasal parçalanması, 60 dakikada yağ dokusunun %30 yok olması, soğuk bölgesel yağ eritme kontrollü soğutma sistemi ile yağları giderme tedavilerinde kullanılan son teknolojidir, tüm yaş, cinsiyet, cilt tipi ve dokulara uygulanabilir, makina aynı anda çalışabilen ve ikisi için de bağımsız sıcaklık ve vakum derecesi ayarlanabilen iki başlıkla tasarlanmıştır, yağ dokusunu derinliğine bağlı olarak 3-15 mm arasında incelme olacaktır, 4-8 hafta içinde memnun sonuçlar alınır, bu uygulamayı diğer uygulamalardan ayıran özellik tek seans uygulamasıdır, uygulama süresince bol sıvı tüketilmelidir.

 

G5 uygulamasının faydaları; bölgesel dolaşım, ağrı giderme, rahatlatma, fazla yağların yakılması, cilt sıkılaştırma, bölgesel zayıflama, toksin atma, selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır, kemik yoğunluğunu artırır, stresi azaltır.

Pasif uygulamasının faydaları; İstediğimiz kıyafeti gönül rahatlığıyla giyebilmek ve ayna karşısında her zaman kendimizi fit görmek isteriz değil mi? Bunun için her Pazartesi girilen ve her Salı bozulan diyetleri unutun! Pasif jimnastik ile istediğiniz forma kavuşmak çok daha kolay! Pasif jimnastik, vücutta aktif olmayan, çalışmayan kasların radyo dalgaları ile çalışmasını sağlar. Aktif olan kasların yanında, çalışmayanların bu uygulama ile harekete geçmesiyle birlikte fiziksel güç harcanmış olur. Kasların çalışması için pedler yardımıyla problemli bölgeye düşük voltajlı elektrik verilir. Bu şekilde kasların çalışması sağlanır. Vücudun birden fazla yerine uygulanan pedler yardımı ile kaslar harekete geçmektedir. Herhangi bir ağrı sızı olmadan gerçekleştirilen uygulamanın sonunda kişi normal hayatına dönebilmektedir.
Pasif jimnastik uygulaması sırasında radyo dalgaları söz konusu olduğu için kalp pili olanlar ve hamilelere önerilmemektedir. Kalp pili olan kişiler doktorlarına danışmak şartı ile onay alarak uygulatabilir. Vücudun enerji harcamasına yardımcı olan ve kasları harekete geçiren pasif jimnastik uygulaması ile metabolizmada fazla çalışmaya bağlı olarak kalori yakımı gerçekleşmektedir. Yağların vücuttan atımını kolay hale getiren pasif jimnastik ile istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz. Sağlıklı bir vücut ve fit bir görünüm için yapmanız gereken tek şey vakit kaybetmeden bu uygulamadan yararlanmak. Uygun fiyatlı bu kampanyalar ile formda bir vücuda sahip olmak düşündüğünüzden çok daha kolay!

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 1500.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 1001.00 TL
499.00 TL

Nefes Estetik Güzellik ve Sağlık Merkezi, Ümraniye'nin Yorumları

 
baştan sonra kadar güleryüzlü personel, ve işlerinde profesyonel bir ekip. teşekkürler
 
İşinde uzman, güleryüzlü ekip her şey için teşekkür ederim
 
Herşey çok güzeldi! Çalışanların hizmetinden ve salonun temizliğinden vs. çok memnun kaldım, teşekkürler. :)
Cilt Bakımı
Hizmetleri ve ilgisinden dolayı Sevil Hanım'a çok teşekkürler :) sakin ve hoş bir mekan herkes çok ilgili ve yardımsever.
 
Harika
Güler yüzlü personel ve keyifli bir tecrübe. Teşekkürler
 
Mekan hizmet kalitesi iyi ve gayet ilgililer. Teşekkürler.
 
Çok temiz ve şık bir estetik salonu personel güler yüzlü ve çok ilgili bütün Arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer herkese teşekkür ediyorum.
 
çok teşekkürler
Yoğun sivilce tedavisi ve lazer epilasyon için nefes estetik' te başladım. Uzun araştırmalarım sonucunda doğru yer olduğuna karar verdim ve çok doğru bir karar vermişim gerçekten. Sivilce izlerim her tedaviden sonra biraz daha yok oluyor ve cildim güzelleşiyor çok mutluyum sayenizde çok teşekkür ederim sizlere.
 
Gayet güler yüzlü personel
temiz ve hijyenik ortam
iyi sonuç
 
Bu fiyata bu kalite harika!
Çok memnun kaldım,lazer ve cilt bakımı paketi aldım sonuç harika.çok kaliteli güleryüzlü bir ekip. profesyonel insanlar çalışıyor. çok teşekkürler.
499.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 1500.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 1001.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 687 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0555 003 06 33
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 21 Ağustos 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR