Nilüfer Esteclear Güzellik'ten Çeşit Çeşit Zayıflama Paketleri

Fırsat Numarası: 33118
Nilüfer Esteclear Güzellik'ten Çeşit Çeşit Zayıflama Paketleri Nilüfer Esteclear Güzellik'ten Çeşit Çeşit Zayıflama Paketleri Nilüfer Esteclear Güzellik'ten Çeşit Çeşit Zayıflama Paketleri Nilüfer Esteclear Güzellik'ten Çeşit Çeşit Zayıflama Paketleri Nilüfer Esteclear Güzellik'ten Çeşit Çeşit Zayıflama Paketleri

Seçenekler

Fit bir vücuda sahip olmak ve ince görünmek istemez misiniz?

Nilüfer Esteclear Güzellik, sizler için çeşit çeşit zayıflama uygulamalarını sunuyor!

Uygun fiyatlı bu kampanyadan yararlanmak ve görüntünüzü değiştirmek istiyorsanız acele edin!

Esteclear Güzellik Zayıflama Paketleri

LPG Endermologie:

Cildin yıllar geçtikçe üretmeyi yavaşlatıp belli bir yaştan sonra da durdurduğu hyaluronik asidi, tamamen doğal yöntemlerle tekrar üretmesini sağlayan yöntemdir.

Lenf Drenaj:

Özellikle selülit, lokal zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun kalite ve kalıcılığını arttırmak için uygulanan yöntemdir. Bir cihaz yardımı ile gerçekleştirilen bu yöntem ayak parmak uçlarından itibaren bele kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır. Sistemin en önemli özelliği vücutta lokal fazlalık ve selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktadır.

Günde ortalama 1,5 - 2 litre su içilirse alınacak sonuç mükemmel olacaktır. Son derece dinlendirici ve rahatlatıcı bir masaj yapan bu cihaz bacaklarda oluşan ağırlık ve ağrı hissinin de azalmasına yardımcı olur. 10-15 Seanslık bir kür sonucunda selülitli dokunun çözülmesini ve vücudun forma girmesini sağlar.

Power Plate:

İlk önce NASA'da astronotlar için geliştirilen bir yöntem olan Power Plate, yerçekimsiz ortamda hamlayan kasları yumuşayan ve formunu kaybeden vücutları kısa sürede kendine getirmek, fit bir görünüme kavuşturmak için tasarlandı.

Yalnızca dakikalar içinde, saatlerce spor yapan bir vücudun harcadığı eforu sarf edeceğin Power Plate sayesinde zamanını boşa harcamayacaksın; çünkü vibrasyon teknolojisi sayesinde vücudunun istediğin her kısmı çalışıyor, bedenin forma en kısa sürede kavuşuyor!

G5 Masajı:

Cihaz ismini G5 aletinden alıp G5 Masajı denilmektedir. Her cilt tipine uygun başlıkları vardır. Uygulama yapılırken bitkisel yağlar kullanılarak, G5 Masaj aletinin daha başarılı sonuçlar vermesi sağlanır.

G5 Masajı ile selülit tedavisi, çok eski yıllardan beri uygulanan bir uygulamadır. Uygulama başarısı, uygulama yapan kişinin doğru itme kuvveti uygulaması ile olur. Doğru uygulama tekniği ile en çok başarılı çözümler getiren cihazdır.

Soğuk Bölgesel Yağ Eritme:

Yeni bir sistem olup, zayıflama konusunda en etkili yöntemdir. Derine inerek ve bölgesel etki sağlayarak çok etkili bir tedavi sistemi gerçekleştirir. Cryo Elektroforez kırışıklık, akne, düzensiz pigmentasyon, rozasea ve hassas cilt, selülit, çatlaklar, yağ, sarkma ve susuz cilt tedavisi etmek için kullanılır. Bu teknoloji soğuğun bölgesel yağ eritme etkisi yaptığına dayanır. Cryo-Bölgesel Yağ Eritme uygulanan alanda yağ hücrelerini dondurarak öldürür. Buna tıp dilinde apotosis denir. Soğuk Bölgesel Yağ Eritme ile birlikte hedef alınan yağ bölgesi, soğuktan daralıp büzüşerek bozulurlar. Parçalan bu yağ hücreleri lenf sistemiyle dışarı atılır.

 

İlgili Aramalar

200.00 TL
200.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 142 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0224 451 49 00 - 0533 761 26 33
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Ekim 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • PAZAR HARİÇ haftanın her günü 09:00-20:00 arası hizmet verilmektedir.
MEKANLAR