0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Nilüfer Sia Bay & Bayan Kuaförü'nden Etkileyici Bakışlara Sahip Olmanızı Sağlayacak İpek Kirpik Uygulamaları

Fırsat Numarası: 52415
Nilüfer Sia Bay & Bayan Kuaförü'nden Etkileyici Bakışlara Sahip Olmanızı Sağlayacak İpek Kirpik Uygulamaları Nilüfer Sia Bay & Bayan Kuaförü'nden Etkileyici Bakışlara Sahip Olmanızı Sağlayacak İpek Kirpik Uygulamaları Nilüfer Sia Bay & Bayan Kuaförü'nden Etkileyici Bakışlara Sahip Olmanızı Sağlayacak İpek Kirpik Uygulamaları Nilüfer Sia Bay & Bayan Kuaförü'nden Etkileyici Bakışlara Sahip Olmanızı Sağlayacak İpek Kirpik Uygulamaları Nilüfer Sia Bay & Bayan Kuaförü'nden Etkileyici Bakışlara Sahip Olmanızı Sağlayacak İpek Kirpik Uygulamaları Nilüfer Sia Bay & Bayan Kuaförü'nden Etkileyici Bakışlara Sahip Olmanızı Sağlayacak İpek Kirpik Uygulamaları

Seçenekler

Sia Bay & Bayan Kuaförü, profesyonel eller tarafından yapılan ipek kirpik ve yoğun ipek kirpik uygulamaları ile kapılarını aralıyor.

Kendinizi uzman ellere bırakın, etkiletici bakışların sahibi olun... Uygun fiyatlı kampanya kapsamında bakışlarınızı değiştirmek istiyorsanız acele edin!

Vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin...

İpek Kirpik

Saf ipekten imal edilen kişinin gerçek kirpiklerinin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir. Üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcı ile yapıştırılır. Uygulama kirpik dibi 0.5 mm boşluk bırakarak yapılır. Kirpik dipleri hava aldığından alerjik reaksiyon ve kişinin doğal kirpiğinde dökülme yaratmaz. Yoğunluk ve uzunluk kişinin göz yapısına ve isteğine göre belirlenir. Ortalama uygulama süresi 1.5 saattir. Üç haftada bir yapılan bakımlar ile 3 ay kullanım süresi vardır. Bakım işleminde dökülen kirpiklerin yerine yenisi ilave edilir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 160.00 TL
İNDİRİM %63
KAZANCINIZ 100.1 TL
59.90 TL
59.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 160.00 TL
İNDİRİM %63
KAZANCINIZ 100.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 21 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0224 443 63 10-11
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (52415) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 6 Kasım 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR