0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Bu Fırsat Kaçtı :(

Chic Nail Spa and Beauty Lounge, Nişantaşı'yı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Nişantaşı, Chic Nail Spa & Beauty Lounge' ta Kişiye Özel Setler İle Manikür, Pedikur, Kalıcı oje ve Komple Ağda Uygulaması

Fırsat Numarası: 30387
Bakımlı olmanın önceliği temizlikten geçer...

Bir kadının her zaman göz önünde olan ellerinin bakımı için Nişantaşı Chic Nail kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor...

Hijyenik ve profesyonel bir biçimde kişiye özel setler ile uygulanacak pedikur, kalıcı oje ve komple ağda uygulamasından yararlanmak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin!

Manikür - Pedikür

Özel Manikür-Pedikür koltuğumuzda sağlıklı kişisel bakımın keyfini çıkarın..

Dış dünya ile en çok temas eden uzuvlarımız; el ve ayaklarımızın düzenli bakımı hem sağlık hem estetik açıdan büyük önem taşır. Iletişim sırasında güzel, narin, bakımlı ellere sahip olmak oldukça mühimdir. Özellikle de tırnakların düzgün ve çekici görünmesi kadınlar için vazgeçilmez güzellik unsurlarından biridir. Hayatımızın yükünü taşıyan ayaklarımızın ise insan vücudunun tüm organlarını etkilediği düşünülürse, ayak bakımı kişinin sağlığı açısından ihmal edilmemelidir. Pedikürün ayaklarımıza sağladığı estetik etkinin yanında dinlendirici, ayak ve tırnaklarımızı güçlendiren yararlı bir uygulama olduğu da unutulmamalıdır. El ve Ayak bakımının, steril ve hijyenik koşullar altında gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Yapılan yanlış manikür pedikür uygulamaları gereksiz yere acı ve ağrı oluşmakta, tırnak batığına sebep olabilmekte, steril ortamlar sağlanmadığında nasır alma gibi işlemler bulaşıcı hastalık ve mikrop kapma riskini yükseltmektedir. Salonumuzda, size uygulanacak el-ayak bakımı sırasında hijyen kurallarına en üst düzeyde dikkat edilir. Sağlığınız bizim için önceliktir.

Kalıcı Oje Uygulaması

Kalıcı oje uygulaması sayesinde sürdüğünüz oje birkaç gün içinde matlaşmaz, uçları dökülmez ve ilk sürdüğünüz anda kuruma zamanı çok kısa olduğundan beklerken yaşadığınız stres dolu sıkıntılı anları da yaşamazsınız. Kalıcı oje uygulamasını dilediğiniz renk oje ile LED makineleri kullanılarak yapılır. Ve 30 saniye içerisinde ojeniz kurur. 15 gün boyunca da ojeniz ilk sürüldüğü andaki gibi parlak, pürüzsüz ve kusursuz görünür. Kalıcı oje uygulaması işleminin toplam süresi 7 ile 10 dakika arasındadır. İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 60.00 TL
İNDİRİM %42
KAZANCINIZ 25.00 TL
35.00 TL

Chic Nail Spa and Beauty Lounge, Nişantaşı'nın Yorumları

 
Harika
Profesyonel, hızlı, kaliteli hizmet alınan, güleryüzlü çalışanlarıyla bundan sonra tek tercihim olacak yer :)
 
Super
Guler yuzlu samimi sicak kanli personelin oldugu yer her ay severer guvenerek geldigim tertemiz mekan
 
Muhtesem
Sibel hanim ve tugce hanima ilgilerinden dolayi tesekkurler haziran ayindan bu zamana kadar her ay duzenli gittigim yer haline geldi temiz ve guvenilir biryer cok tesekkurler:)
 
Çalışanlar müşterilerine karşı çok terbiyeli,nazik,ilgili ve işlerinde çok titizdiler.Hizmet sektöründe zor beğenen birisi olarak aldığım hizmetten çok memnun olduğumu söyleyebilirim.Tekrar ve memnuniyetle Chic Nail'den hizmet alacağım.
 
Manikür ve pedikür hizmeti aldım. Gerçekten çok memnun kaldım. Bir kez salon çok hijyenik ve tırnak üzerine tasarlanmış. Elemanlar işlerinde çok iyi ve ilgililer. Ayak peelinginden seruma kadar herşeyi yaptılar. Mamura hanım gerçekten işinde çok çok iyi. Düşünmeden gidebilirsiniz.
35.00 TL
GERÇEK FİYAT 60.00 TL
İNDİRİM %42
KAZANCINIZ 25.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1532 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Ekim 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • İthal tek kullanımlık kişiye özel açılan paketler ile hijyenik bir ortamda gerçekleşmektedir.
  • Modern dizayni, yenilikçi servis hizmeti sunmaktadır. 
  • Aromatik cezbedici kokularıyla ölü derilerinizden arındıran peelling uygulaması ve yumuşatıcı-rahatlatıcı el ayak masajı mevcuttur.
MEKANLAR