Bu Fırsat Kaçtı :(

Nişantaşı Recency Güzellik & Estetik'te Radyo Frekans, Kavitasyon ve Lenf Drenaj Uygulamalarından Oluşan Zayıflama Paketi 59 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 9313

Radyo Frekans Nedir?

Yaşlanan ciltte, kolajen liflerindeki kayıplar ve fibroblast aktivitesinin yavaşlaması nedeniyle ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Cildin elastik fiberleri kolajen ve elastin, bir cilt hücresi olan fibroblast tarafından üretilir. Regen Tripollar Radyofrekans bakımlarının kolajen lifler üzerinde oluşturduğu ısıtım yeterli seviyeye ulaştığında bu lifler üzerinde hemen salınım başlamasına neden olur. Salınımlar sonrasında kolajen lifler birbirine dolanır ve yumrular oluşturur. Bu da cildin anında toparlanmasına neden olur. (Kısa dönemli sonuçlar) Takip eden seanslar sonrasında fibroblast hücrelerin kalitesindeki artış tüm uygulama bölgesinde kalıcı, gözle görünür sonuçlar elde edilmesini sağlar. (Uzun dönemli sonuçlar)

 

Kavitasyon Nedir?

Bölgesel yağlanma ve selülit sorunlarına kısa sürede yanıt veren, cerrahi olmayan bir uygulamadır. Bölgesel yağlanmanın yoğun olduğu bölüme uygulanan ultrason, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınçla değişikliklere yol açar. Yağ dokusundaki hücrelerde ilk önce genişleme ve daha sonra patlama meydana gelir. Kavitasyon denilen bu değişiklikler, yağ hücrelerinin yapısını bozar. Parçalanan yağ hücreleri ve yağ asitleri, lenf yolları ile vücuttan dışarı atılır.

 

Lenf Drenaj Nedir?

Kontrollü ritmik basınç terapisi çevresel rahatsızlıklar, şişkinlik, ayak bileği ödemleri, bacaktaki kilolar ve selülit tedavisinin estetik işlemleri bakımı ve önlenmesi için kullanılan ağrısız ve güvenli bir tekniktir. Selülit tedavisi, Vücut kontur düzeltmeleri ve lokal inceltmeleri ve Sarkık derinin tonus ve elastıkıyetini arttırmasında uygulanır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 800.00 TL
İNDİRİM %93
KAZANCINIZ 741.00 TL
59.00 TL
59.00 TL
GERÇEK FİYAT 800.00 TL
İNDİRİM %93
KAZANCINIZ 741.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 574 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 24 Mart 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Rezervasyon gereklidir.
MEKANLAR