Bu Fırsat Kaçtı :(

Recency Güzellik & Estetik, Nişantaşı'yı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Nişantaşı Recency Güzellik & Estetik'ten Kavitasyon, Pasif Jimnastik (Elektroterapi) ve Lenf Drenaj Uygulamalarından Oluşan Zayıflama Paketi 59 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 12279

Kavitasyon Nedir?

Bölgesel yağlanma ve selülit sorunlarına kısa sürede yanıt veren, cerrahi olmayan bir uygulamadır. Bölgesel yağlanmanın yoğun olduğu bölüme uygulanan ultrason, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınçla değişikliklere yol açar. Yağ dokusundaki hücrelerde ilk önce genişleme ve daha sonra patlama meydana gelir. Kavitasyon denilen bu değişiklikler, yağ hücrelerinin yapısını bozar. Parçalanan yağ hücreleri ve yağ asitleri, lenf yolları ile vücuttan dışarı atılır.

Pasif Jimnastik

İsmi sizi yanıltmasın. Bölgesel zayıflama yöntemleri ve tekniklerinden pasif jimnastiğin bir diğer adı elektroterapidir. Kasların düşük voltajlı elektrik akımlarıyla uyarılması sonucunda yağ dokularının parçalanması esasına dayanan bu teknik yalnızca bölgesel zayıflama ve sıkılaşma etkisi yaratmakla kalmaz, aynı zamanda da selülitle mücadelede de kullanılan bir uygulamadır.

Lenf Drenaj Nedir?

Kontrollü ritmik basınç terapisi çevresel rahatsızlıklar, şişkinlik, ayak bileği ödemleri, bacaktaki kilolar ve selülit tedavisinin estetik işlemleri bakımı ve önlenmesi için kullanılan ağrısız ve güvenli bir tekniktir. Selülit tedavisi, vücut kontür düzeltmeleri ve lokal inceltmeleri ve sarkık derinin tonus ve elastıkıyetini arttırmasında uygulanır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 900.00 TL
İNDİRİM %94
KAZANCINIZ 841.00 TL
59.00 TL
59.00 TL
GERÇEK FİYAT 900.00 TL
İNDİRİM %94
KAZANCINIZ 841.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 574 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 16 Ağustos 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR