Nish Güzellik Akademi'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Nish Güzellik Akademi'den Ayak Tedavi Masajı & Cilt Bakımı & Leke İzi Onarıcı & Dermapen & Cilt Toparlayıcı Güzellik Paketleri ve İstenmeyen Tüy Uygulaması

Fırsat Numarası: 37213

Cildinizin her zaman canlı ve parlak bir görünümde olmasını istiyorsanız acele edin!

Yapmanız gereken sadece Nish Güzellik'in sizler için hazırladığı uygun fiyatlı kampanyayı kaçırmamak!

Aynadaki yansımanıza canlılık katmak ve olduğunuzdan daha güzel görünmek için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin!

Klasik Cilt Bakımı + Kök Hücre Tedavisi

Aşamaları: Ön bilgi(konsiltasyon),cilt analizi,ön temizlik(brush),buhar,derin temizlik Jet peeling, vacum,spray,gözenek ve komedon arındırma, maske, nem therapy,ozon,galvanic akım,kök hücre serum uygulaması yüksek frekans göz çevresi kremi,dekolte buyun kremi ve nemlendirici uygulanması.

Hedef: Danışanımızın kendi cilt tipi ile ilgili bilgi sahibi olması,cildin ölü deri, siyah ,beyaz komedonlardan arındırılması gerekli gözenek bakımının sağlanması, acid ph dengesinin korunarak nem yağ durumunun dengelenmesi, daha pürüssüz sağlıklı ve dış etkenlere dayanıklı bir cilde sahip olunması.

Ayak Reflexoloji Teşhis & Tedavi Masajı

Aşamaları: Ön bilgi( konsiltasyon), ayak steril işlemi, reflex noktalarının belirlenmesi lenf drenaj uyarımı ve sırası ile Baş ense manuplasyonu, Gögüs ,Karın,Batın, Sindirim sistemi manuplasyonu İç dış ve yan ayak manuplasyonları her bir ayak için 20 şer dakikalık reflexoloji masajının uygulanması, uygulama sonrası teşhis edilen durumların uzman eşliğinde değerlendirilmesi.

Hedef: Teşhis ve tedavide yüzyıllardır kullanılan Ayak reflexolojisi masajı alternatif tıpta en az röntgen ve mr sistenmleri kadar talep görmektedir. Ayak altında bulunan reflex noktaları Bizlere vücudumuzun tüm bölümleri ile ilgili önemli veriler vermektedir. Masaj sonunda yapılan değerlendirmede danışanlar genellikle sinyal veren noktalarda yapılan tesbitlerin doğruluğuna oldukça şaşırmaktadır. Gerekli durumlarda periyodik ve tedavi amaçlı olarakta devam edilebilir.

Ayak Detoxu Yosun Terapi & Reflexoloji Masajı

Aşamaları: Ön bilgi (konsiltasyon), ayak steril işlemi, reflex noktalarının belirlenmesi lenf drenaj uyarımı ve sırası ile Baş ense manuplasyonu, Gögüs ,Karın,Batın, Sindirim sistemi manuplasyonu İç dış ve yan ayak manuplasyonları her bir ayak için 20 şer dakikalık reflexoloji masajının uygulanması,Masajın ardından antıoxıdan etkisi çok kuvvetli olan okyanus yosunlarının anlık olarak  kişiye özel hazırlanması ve ayağın 20 dk boyunca yosunda bekletilmesi sağlanır.Uygulama sonrası teşhis edilen durumların uzman eşliğinde değerlendirilmesi.

Hedef: Teşhis ve tedavide yüzyıllardır kullanılan Ayak reflexolojisi masajı alternatif tıpta en az röntgen ve mr sistenmleri kadar talep görmektedir. Ayak altında bulunan reflex noktaları Bizlere vücudumuzun tüm bölümleri ile ilgili önemli veriler vermektedir. Masaj sonunda yapılan değerlendirmede danışanlar genellikle sinyal veren noktalarda yapılan tesbitlerin doğruluğuna oldukça şaşırmaktadır. Masajın ardından antıoxıdan etkisi çok kuvvetli olan okyanus yosunlarının anlık olarak  kişiye özel hazırlanması ve ayağın 20 dk boyunca bu yosunda bekletilmesi sağlanır.Reflexolojı masajı ile harekete geçirdiğimiz dolaşım bu sayede daha hızlı toxın atmamızı ve vücudun arınmasını sağlar Gerekli durumlarda periyodik ve tedavi amaçlı olarakta devam edilebilir.

Leke Bakımı Acid Peeling + Vitamin C Uygulaması

Aşamaları: Ön bilgi (konsiltasyon),cilt analizi,ön temizlik, sırası ile acid öncesi protokolünün uygulanması, acid therapy, nem therapy, vitamin c serum uygulaması, nemlendirici bariyer ve güneş koruyucu uygulanması.

Hedef: İç ve Dış etkenlerin cildin alt katmanlarında meydana getirdiği hiperpigmentasyonu kontrol altına alarak leke oluşumunu durdurmak ve gidermek yapılan işlem antioxıdan bir bakım olduğu için cildin ölüderiden arınmasını daha nemli ve ışıl ışıl omasını sağlar ince çizgi ve elestikiyet kayıplarınıda önlemede oldukça etkili cildin basal tabakasına inerek onarım sağlayan bir kür bakımıdır.

Leke Giderici Dermapen + Vitamin C Uygulaması

Aşamalar: Ön bilgi (konsiltasyon), cilt analizi, mini bakım (brush ve jet peeling) uygulamaya hazırlık dezenfeksiyon ve lokal anestezi, dermapen uygulaması,vitamin c serum uygulaması, soğuk kompres,nem maskesi nemlendirici ve uv koruyucu uygulanması.

Hedef: Mikro uyarımlar sayesinde cildin alt katmanlarına iletilen yenilenme uyarısı sayesinde ciltte tüm üretimler maximum seviyeye ulaşmaktadır.Lekeyi oluşturan unsurlara yüzeysel uygulanan ürünler ile ulaşmak çok mümkün olmadığı için en ideal yöntemlerden olan dermapen cilt onarımlarını çok kısa sürede ve en etkili yoldan yapmamızı sağlar.Uygulama esnasında saf Laskorbik acid yanı c vitamini kullanılmaktadır.Dermapen ve vitamin c uygulaması leke bakımının yanı sıra çok önemli bir antiagıng ve antioxıdan bakımdır .gözeneklerin ve cildin epidermis tabakasının yeniden yapılanmasını sağlar.

Yaşlanma Karşıtı Dermapen + Hyoluronic Acid + Sıvı Havyar Uygulaması 

Aşamalar: Ön bilgi (konsiltasyon), cilt analizi, mini bakım (brush ve jet peeling) uygulamaya hazırlık dezenfeksiyon ve lokal anestezi, dermapen uygulaması,HYOLURONIC ACİD serum uygulaması, soğuk kompres,nem maskesi SIVI HAVYAR MASKESİ UYGULANMASI nemlendirici ve uv koruyucu uygulanması.

Hedef: Mikro uyarımlar sayesinde cildin alt katmanlarına iletilen yenilenme uyarısı sayesinde ciltte tüm üretimler maximum seviyeye ulaşmaktadır. Nemsizlik elastikiyet kayıpları ve ince çizgileri oluşturan unsurlara yüzeysel uygulanan ürünler ile ulaşmak çok mümkün olmadığı için en ideal yöntemlerden olan dermapen cilt onarımlarını çok kısa sürede ve en etkili yoldan yapmamızı sağlar.Uygulama esnasında saf hyoluranıc acid yanı sıvı havyar kullanılmaktadır.Dermapen hyoluronic acid ve sıvı havyar uygulaması nem elastikiyet ve ince çizgi bakımının yanı sıra çok önemli bir antiagıng ve onarıcı bakımdır .gözeneklerin ve cildin epidermis tabakasının yeniden yapılanmasını sağlar.Kollogen elastin üretimini hızlandırır.

Nish Güzellik Akademi Hakkında

Uzman eğitmen ve estetisyen Neşe Aydınlar ve Sonya Keşişyan tarafından titizlik ile yönetilmektedir. Uygulamaların tümü uzman estetisyen yada eğitmen statüsündeki kişiler tarafından yapılmaktadır.

Kalite ve hizmet standartlarımız;

Danışanımızdan görüşme bedeli asla talep etmeyiz!

Danışanımızın hertürlü soru ve sorununa titizlik ile yaklaşarak çözüm üretmeye gayret ederiz.

Danışanımıza fayda sağlayacak ek onarım bilgileri sunmaktan mutluluk duyarız.

Danışanımızın öncliklerini dikkate alır, çalışmanın her aşamasında bilgi veririz.

Danışanımız geçerli nedenlerden dolayı randevusunu iptal ederse uygun bir zamana alır ek ücret talep etmeyiz.

Kurum içi ve ünitelerin hijyen çalışmalarının periyodik yapılmasını sağlarız.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %66
KAZANCINIZ 131.00 TL
69.00 TL

Nish Güzellik Akademi'nin Yorumları

 
Güleryüzlü ekibi ve uygulamalarıyla güzel sonuçlar yaratan bir yer :)
 
Kapıdan içeri girer girmez ilk olarak güven ruhu hemen geçiyor sizlere. Sonya hanımı da görünce tamamdır deyiveriyor içinizdeki ses. Büyük başarıları hak edecek biri. Umarım da akademi güzellik holding oldukları günleri görürüz temennim. Saygım ve Sevgimle
 
kesinlikle işini severek yapan, bilgi ve ilgileriyle memnun bırakanların olduğu bir güzellik merkezi
 
Çok memnun kaldım aşırı temiz ve titizler işlerini severek ve en iyi şekilde yapıyorlar kesinlikle şans verilmesi gerek bir güzellik merkezi.
 
Samimiyet,hizmet ve ilgilerinden cok memnun kaldim, tesekkur ederim
69.00 TL
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %66
KAZANCINIZ 131.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 352 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 28 Kasım 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR