0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Nish Güzellik Akademi'den Kirpik Perması + Kirpik Boyası, Kaş Kontür, Dudak Kontürü, Eyeliner ,Canlandırıcı Saç Mezopenterapisi veya Makyaj Eğitimi

Fırsat Numarası: 37211
Nish Güzellik Akademi'den Kirpik Perması + Kirpik Boyası, Kaş Kontür, Dudak Kontürü, Eyeliner ,Canlandırıcı Saç Mezopenterapisi veya Makyaj Eğitimi Nish Güzellik Akademi'den Kirpik Perması + Kirpik Boyası, Kaş Kontür, Dudak Kontürü, Eyeliner ,Canlandırıcı Saç Mezopenterapisi veya Makyaj Eğitimi Nish Güzellik Akademi'den Kirpik Perması + Kirpik Boyası, Kaş Kontür, Dudak Kontürü, Eyeliner ,Canlandırıcı Saç Mezopenterapisi veya Makyaj Eğitimi Nish Güzellik Akademi'den Kirpik Perması + Kirpik Boyası, Kaş Kontür, Dudak Kontürü, Eyeliner ,Canlandırıcı Saç Mezopenterapisi veya Makyaj Eğitimi Nish Güzellik Akademi'den Kirpik Perması + Kirpik Boyası, Kaş Kontür, Dudak Kontürü, Eyeliner ,Canlandırıcı Saç Mezopenterapisi veya Makyaj Eğitimi Nish Güzellik Akademi'den Kirpik Perması + Kirpik Boyası, Kaş Kontür, Dudak Kontürü, Eyeliner ,Canlandırıcı Saç Mezopenterapisi veya Makyaj Eğitimi

Seçenekler

Ameliyatsız estetik çözüm saç mezoterapisi cildi tedavi ederek kıl köklerini uyarıyor.

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen, hem pratik hem de garanti sonuç veren saç mezoterapisi uygulaması sizleri Nish Güzellik Akademi'de bekliyor!

Nish Güzellik Akademi'de saç dökülme probleminizden kolayca kurtulmak ve kirpik perması yaptırarak bakışlanıza canlılık katmak için bir randevu alın!

Sakın kaçırmayın...

Kirpik Perması + Kirpik Boyası

Aşamaları: Ön bilgi (konsiltasyon), kirpik tip ve şekil analizi, kirpik ve kirpik dibi temizliği,kirpiğin uygun bigudiye sarılması ve fixleme işlemi,bakım serumu ve arındırma işlemi,tercihe göre boyama işlemi arındırma ve finalize serum işlemi.

 

Hedef: Düz ve karışık görüntülü kirpikler bakışı ve gözkapağını olduğundan daha düşük göstermektedir.Kirpik perması Kirpiğin yukarıya doğru kıvrılmasını ve dağınık görüntünün giderilmesini sağlar.İşlemin sonunda isteğe bağlı kirpik uçlarına kirpik boyası uygulanmaktadır, bu uygulama uçları diplerine göre daha açık renkli olan kirpikleri belirginleştirerek daha gür bir duruş sağlar.Uygulamanın hiçbir aşamasında kirpik diplerine müdahale edilmediği ve tamamen kirpik tasarımı amçlayan kirpik ürünleri kullandığımız için dökülme vb sorunlarla karşılaşmıyoruz.

Kişiye Özel Makyaj Eğitimi

Makyaj güzel olanı ön plana çıkartırken , daha az güzel olanı yada kusurları gizleyebilme sanatıdır. Yaptığınız minicik bir dokunuşla mükemmel farklar yaratabilir yüz hattınızı ve cilt yapınızı daha yakından tanıyarak elinizdeki malzemeleri daha verimli kullanabilirsiniz. Makyaj eğitmeni bir uzmandan makyaj tüyolarını kapmak için 2 saatlik uygulamalı work shopumuzu kaçırmayın.

Not: Gelirken yanınnızda makyaj ve cilt ürünlerinizi getirmeyi unutmayın.

Profesyonel Makyaj Uygulaması

Makyaj güzel olanı ön plana çıkartırken , daha az güzel olanı yada kusurları gizleyebilme sanatıdır. Yaptığınız minicik bir dokunuşla mükkemmel farklar yaratabilir yada yanliş bir dokunuşla güzel bir noktayı olduğundan kötü gösterebilirsiniz.Makyaj uygulamalarında 20 yıllık tecrübeye sahip akademimiz özel günlerinizde sizlere destek vermekten mutluluk duyar.

Not: Ön görüşme prova ücretsizdir fakat randevu ile yapılmaktadır.

Canlandırıcı Saç Mezopenterapisi + Kök Hücre Serum 

Aşamalar: Ön bilgi,( konsiltasyon)saç ve saç derisi analizi, Uygulama yapılacak alanın tesbiti ve sterilizasyonu,lokal anestezi uygulanması,mezopen işlemi aynın anda kök hücre serum uygulanması,uygulama sonrası yatıştırıcı ile finalize etmek.

Hedef: Saç köklerine mikro uyarımlar yaparak yeni saç üretimini hızlandırmak, saç kayıplarının önüne geçmek, alopesi ve saç kıran kaynaklı dökülmelerin tedavisi, sağlıklı folikül üretiminin desteklenmesi.

Kaş Kontürü & Dudak Kontürü & Eyeliner

Kalıcı makyaj uygulamalarında hangi tekniğin uygulanmasının doğru olacağı uygulayıcı uzman ve danışanın görüşmesi sonucunda karara bağlanır. Ön görüşme ön çizim ve rutuş uygulamalarımız ücretsizdir fakat randevu ile yapılmaktadır.

Her teknik kalıcı makyaj uygulamasını titanyum iğne li kalıcı makyaj makinesi ile yapıyoruz organik aktif bileşenlerin oluşturduğu boya kullanıyoruz.
İnorganik kimyasal bileşenli denetimsiz boyalar cilt altında dağılma ve başkalaşım geçirdiği için bir süre sonra yapılan uygulamada kızarma morarma gibi istenmeyen durumlar oluşmaktadır. Tüm uygulama ürünlerimiz gerekli testlerden geçmiş dünya markalarıdır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %61
KAZANCINIZ 91.00 TL
59.00 TL

Nish Güzellik Akademi'nin Yorumları

 
Güleryüzlü ekibi ve uygulamalarıyla güzel sonuçlar yaratan bir yer :)
 
Kapıdan içeri girer girmez ilk olarak güven ruhu hemen geçiyor sizlere. Sonya hanımı da görünce tamamdır deyiveriyor içinizdeki ses. Büyük başarıları hak edecek biri. Umarım da akademi güzellik holding oldukları günleri görürüz temennim. Saygım ve Sevgimle
 
kesinlikle işini severek yapan, bilgi ve ilgileriyle memnun bırakanların olduğu bir güzellik merkezi
 
Çok memnun kaldım aşırı temiz ve titizler işlerini severek ve en iyi şekilde yapıyorlar kesinlikle şans verilmesi gerek bir güzellik merkezi.
 
Samimiyet,hizmet ve ilgilerinden cok memnun kaldim, tesekkur ederim
59.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %61
KAZANCINIZ 91.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 348 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0538 632 17 17
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (37211) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 28 Kasım 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR