Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'den Biorezenans Yöntemi İle Tek Seansta Sigara Bırakma, Renk Terapi, Mora Terapi Uygulaması

Fırsat Numarası: 36662
Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'den Biorezenans Yöntemi İle Tek Seansta Sigara Bırakma, Renk Terapi, Mora Terapi Uygulaması Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'den Biorezenans Yöntemi İle Tek Seansta Sigara Bırakma, Renk Terapi, Mora Terapi Uygulaması Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'den Biorezenans Yöntemi İle Tek Seansta Sigara Bırakma, Renk Terapi, Mora Terapi Uygulaması Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'den Biorezenans Yöntemi İle Tek Seansta Sigara Bırakma, Renk Terapi, Mora Terapi Uygulaması Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'den Biorezenans Yöntemi İle Tek Seansta Sigara Bırakma, Renk Terapi, Mora Terapi Uygulaması Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'den Biorezenans Yöntemi İle Tek Seansta Sigara Bırakma, Renk Terapi, Mora Terapi Uygulaması

Seçenekler

Artık özgürce nefes alabilirsiniz!

Mecidiyeköy'de hizmet veren Nun Mora Terapi 1 seanslık sigara bırakma uygulamasıyla sizi bu alışkanlıktan kurtarmayı hedefliyor!

Nun Mora Terapi'nin renk ve mora terapisi sayesinde kendinizi arınmış hissedeceksiniz.

Uygulanacak İşlemler

25 Dakika Renk Terapisi
50 Dakika Mora Terapi (İlk Seans)
50 Dakika Mora Terapi ( Back Up seansı)

Sigara bırakmak için kendinize bahane bulmaktan artık vazgeçin. Unutmayın, sigara stresi azaltmaz, sigara psikolojik olarak size bir dayanak olmaz. Bu bahanelere sığınan binlerce kişi etrafınızda sigara içerken sizin bırakmanızın zor olduğunu düşünebilirsiniz. Ama her yıl on binlerce insan ’Mora Terapi Uygulaması’ ile sigarayı bırakıyor. Gelin sizde kolayca sigarayı bırakın.

Sigara bırakmada son teknoloji olan Yeni Mora nova cihazı ve Renk terapileri ile hem fiziksel, hem psikolojik bağımlılığa son!

Nun Mora Terapi'de bulunan MORA NOVA cihazı diğer firmaların kullanmış olduğu cihazların en üst ve en gelişmiş modelidir

Mora Terapi sigara bağımlılığınızın fiziksel ve psikolojik boyutlarına etki eden tek sigara bırakma yöntemidir.

Mora Terapi

Biorezonans tedavilerinin en yüksek teknolojisi olarak kabul edilen Yeni MORA NOVA cihazı ile Nun Mora Terapi'de sigarayı bırakmanız çok kolay olacaktır. Sigarayı bırakmak için Mora-Terapi ile kullanılacak diğer bir yöntem ise Mora Color olarak bilinen bir başka biorezonans sistemidir. Bundan dolayıdır ki, sigara bırakma tedavilerinde Mora Color, MORA-Terapinin öncesinde uygulanmakta ve tedavinin etkinliğini belirgin olarak arttırmaktadır. MORA-Terapi vücuttan bağımlılığı yaratan maddeye özgü frekansları silerken Renkler, Işık ve Ses frekanslarıyla yapılan Mora Color hem beyin aktivitesinde hem de tüm enerji sisteminde bir dengelenme, sakinleşme yaratır.

Sigara bağımlılığı iki ana boyuttan oluşmaktadır; Fiziksel Bağımlılık ve Psikolojik Bağımlılık

Bu amaçla;
Ücretsiz Mora terapi destek seansları;
Psikolojik bağımlılığınızı yenmeniz biraz vakit almaktadır. Bu süreçte terapistimiz tarafından gerekli görülürse Mora Terapi destek seanslarına alınırsınız.

3 ay süresince telefon ile motivasyon, takip ve kontrol;
Mora Terapi uygulamasından sonra sigara bırakma sürecinde sizi yalnız bırakmıyoruz. Telefon yoluyla yanınızda olup, psikolojik bağımlılığınızdan daha rahat kurtulmanızı sağlıyoruz

Renk terapileri ve psikolojik destek seansları

Uygulama Nasıl Yapılır?

İlk olarak 25 dk renk terapisi ile başlanır. Daha sonra yine MORA ile yapılacak ve 50 dk süren sigara bırakma uygulamasının hemen öncesinde iki tane sigarayı yarım yarım içip bize vermenizi isteyeceğiz. Tedavide kullanılacak elektromanyetik frekanslar bu son içtiğiniz sigaralardan alınacak. Bu yüzden bu sigaraların genellikle içtiğiniz markadan olmasına özen göstermelisiniz.
Sigara bırakma tedavisinde de sigaradan alınıp değiştirilen elektromanyetik frekanslar bir etil alkol - tuzlu su karışımına verilecek.
Homeopatik sıvı tedavinin devamında, evde kullanılacak. Bu sayede terapinin etkilerinin artması ve detoksun daha etkili ve hızlı gerçekleşmesi sağlanmış oluyor. Gün içinde zaman zaman dil altına damlatılacak.
Homeopatik sıvıya benzer şekilde tedavinin devamı için bir de çip kullanılacak. Bu çip işlem bitiminde cihazdan çıkartılıp bir bant yardımı ile göbeğinizin altına yapıştırılacak. • Çip üzerinizde kaldığı süre boyunca sigaranın tersi elektromanyetik bilgiyi vücudunuza vermeye devam edecek.

Renk Tedavileri

Renklerin vücudun enerji sistemi üzerindeki etkileri tamamlayıcı tıp kültüründe uzun zamandır bilinmektedir. Yeni Mora Color ile gelinen nokta tahmin edilenin çok ötesindedir.
Mora Color 2006 yılında geliştirilmiş, 2008 yılında yaygınlaşmış bir Mora-Terapi kullanımıdır.
Uygulama sırasında renkler gözle görülmemekte ancak kullanılan rengin elektromanyetik bilgisi kablolar vasıtasıyla aktarılmaktadır. Renk frekanslarının bu şekilde kullanımı vücudun enerji sisteminde çok güçlü bir etki yaratmaktadır.
Renk uygulamalarının en gözle görülür etkisi kişinin psikolojik durumu üzerinedir. Depresif durumun ya da yüksek anksiyeteli durumun giderilmesi, kişinin duygusal yapısının eskisiyle karşılaştırılmayacak şekilde değişmesi mümkündür.
Kullanılan renklerin etkilerine bağlı olarak birçok biorezonans uygulamasında büyük başarı elde edilmiştir. Mora Color tüm endikasyonlarda ve tüm Mora biorezonans tedavilerinde standart hale gelmiştir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 600.00 TL
İNDİRİM %61
KAZANCINIZ 361.00 TL
239.00 TL

Nun Mora Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin Yorumları

 
Cok begendim 25 yildir ictigim sigarayı rahatlıkla biraktim . Teşekkürler
239.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 600.00 TL
İNDİRİM %61
KAZANCINIZ 361.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 190 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 7 Ağustos 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Pazar günleri hariç 10:00 - 18:00 saatleri arasında geçerlidir.
  • https://www.nunmora.com/
  • 1 seans uygulama ve 1 seans destek şeklinde uygulanır.
  • Rezervasyon gereklidir. Bilgi ve rezervasyon için 0552 234 48 14 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
MEKANLAR