Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'de Termodetoks ve Lenf Drenaj İle Zayıflama

Fırsat Numarası: 36663
Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'de Termodetoks ve Lenf Drenaj İle Zayıflama Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'de Termodetoks ve Lenf Drenaj İle Zayıflama Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'de Termodetoks ve Lenf Drenaj İle Zayıflama Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'de Termodetoks ve Lenf Drenaj İle Zayıflama Mecidiyeköy Nun Mora Terapi'de Termodetoks ve Lenf Drenaj İle Zayıflama

Seçenekler

Hayalinizdeki fit görüntüye sahip olun!

Vücudumuz için önemli olan kilo kaybını yağlardan sağlamak çok daha önemli. Bu yazımızda da kilo yada kasta azalma değil de yağlardan nasıl kilo verebiliriz.

Yağ yakımında ve toksin atımında yardımcı olan termodetox vücudumuzda ki kan dolaşımını hızlandırarak hızlı bir şekilde toksin atımını kolaylaştırır. Genellikle bölgesel sorun yaşayan kişiler değilde daha çok tüm vücudundan şikayetçi kişilerin kalın ve yoğunlaşmış yağ tabakanın ısının etkisiyle parçalanıp çözülmesinde yardımcı olmaktadır.

Termodetox kolaylıkla uygulanabilen bir terapi olması nedeniyle daha çok tercih edilmektedir.Bir acısı sızısı olmamaktadır.

İşlem yosun , çamur özel bitkisel ürünler ile peeling arındırma, sıkılaşma, toksin atma için Sürülen ürünlerin ısının etkisiyle ciltten yağ tabakasına emilmesiyle devam eder. Emilen ürünler ve oluşan ısı sayesinde hızlı bir şekilde dolaşım oluşur ve ulaşılan kalın yağ tabakasında biriken atıkların ,toksinlerin atılmasını sağlar. Termodetox yağ Yakımını ve aynı anda metobolizmayı hızlandırarak incelmemizi ve zayıflamamızı sağlar.

3 farklı bölümü ile ısı derecesi ayarlanabilir olan termodetox kişiye uygun zaman ayarı ile ayarlanabilmektedir. Genellikle haftada 1 – 2 kez uygulanması tercih edilmektedir.

Yağ yakımında, zayıflamada, toksin atmada, incelme ve sıkılaşma konularında iyi sonuçlar almak için Merkezimize bekleriz.

TERMO DETOKS

Isı ile kan dolaşımını hızlandırarak toksin atımını kolaylaştırır ve hızlı hale getirir. Özellikle kilosu tüm vücudunda eşit oranda bulunan, bölgesel fazlalık sorunu değilde, tüm vücudunda kilo sorunu bulunan kişilerde bu yağ tabakası kalın ve yoğun olduğu için ısı bunun etkili çözücüsüdür. Vücuda sürülen bitkisel inceltici ürün ve ısı yardımı ile kişiler kilo sorunundan kolayca ve sağlıklı bir şekilde kurtulabilir. Yosun, çamur ve benzeri ürünler de kullanılarak bunların yararlı maddelerinin kolayca vücuda nüfus etmesi sağlanır


TERMO DETOKS

İki amaçlı kullanılır

A. Zayıflama tedavisinde

B. Yosun- çamur uygulamalarında

ZAYIFLAMA

Kilolu ve kilosu bütün vücuduna dağılmış, yağları özellikle tek bir yerde toplanmamış olan kişilerde ve özellikle kalın bir yağ tabakası varsa kullanılır.

Vücuda sürülen bitkisel inceltici ürünün ısı vasıtasıyla ciltten en iyi şekilde emilmesi sağlanmış olur.

Kalın yağ tabakası içerisinde ısı vasıtasıyla dolaşımın artması ve yağlı doku arasında birikmiş olan atık madde ve toksin ile dolu lenf sıvısının atılmasını sağlar.

Vücutta 1 derecelik ısı artışında metabolizma % 14 hızlanır. Bu nedenle ısı battaniyesi yağlar içinde metabolizmayı hızlandırarak zayıflamayı sağlar.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %65
KAZANCINIZ 161.00 TL
89.00 TL

Nun Mora Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin Yorumları

 
Cok begendim 25 yildir ictigim sigarayı rahatlıkla biraktim . Teşekkürler
89.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %65
KAZANCINIZ 161.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 176 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0552 234 48 14
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 7 Şubat 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
 • Pazar günleri hariç 10:00 - 18:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Seanslardan önce vücut analizi yapılacaktır.

 • Diyetisyen tarafından diyet listesi ve kilo kontrolü sağlanacaktır.

 • https://www.nunmora.com/
 • Rezervasyon gereklidir. Bilgi ve rezervasyon için 0552 234 48 14 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
MEKANLAR