0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Nuspa'nın Ritim, 42 Maslak ve Torun Center Şubesinde Geçerli Hem Ruhunuzu Hem de Bedeninizi Dinlendirecek Masaj Seçenekleri

Fırsat Numarası: 1090279
Nuspa'nın Ritim, 42 Maslak ve Torun Center Şubesinde Geçerli Hem Ruhunuzu Hem de Bedeninizi Dinlendirecek Masaj Seçenekleri Nuspa'nın Ritim, 42 Maslak ve Torun Center Şubesinde Geçerli Hem Ruhunuzu Hem de Bedeninizi Dinlendirecek Masaj Seçenekleri Nuspa'nın Ritim, 42 Maslak ve Torun Center Şubesinde Geçerli Hem Ruhunuzu Hem de Bedeninizi Dinlendirecek Masaj Seçenekleri Nuspa'nın Ritim, 42 Maslak ve Torun Center Şubesinde Geçerli Hem Ruhunuzu Hem de Bedeninizi Dinlendirecek Masaj Seçenekleri Nuspa'nın Ritim, 42 Maslak ve Torun Center Şubesinde Geçerli Hem Ruhunuzu Hem de Bedeninizi Dinlendirecek Masaj Seçenekleri Nuspa'nın Ritim, 42 Maslak ve Torun Center Şubesinde Geçerli Hem Ruhunuzu Hem de Bedeninizi Dinlendirecek Masaj Seçenekleri

Fırsat Seçenekleri

Nuspa, günün stresinden kurtulmanızı sağlayacak masaj fırsatı hazırladı.

Nuspa, Ritim, 42 Maslak  ve Torun Center şubesinde geçerli kampanyalı fiyatları sayesinde kaliteyi uygun fiyata sunuyor.

Uzman terapistler eşliğinde gerçekleşecek masaj işlemi sonrasında kendinizi yenilenmiş ve tazelenmiş hissedeceksiniz.

Nuspa'nın 50 dk sürecek masaj fırsatından uygun fiyata yararlanmak için hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Sağlıklı günler dileriz...

Masaj Seçenekleri

Aromatherapy

Aromatik öz yağlarla klasik yöntemlerin karışımından oluşan, yorulmuş bedeni yeniden canlandırmayı amaçlayan bir terapidir. Rahatlatır ve canlılık verir.

Thai Therapy

Geleneksel Thai yönteminin kullanıldığı, rahat bir kıyafet giydirilerek yer minderinde uygulanan, “stretch” hareketlerin yapıldığı bir terapidir. Esnekliği arttırır, kasları rahatlatır ve vücudun enerji sistemini dengeler.

Deep Tissue Asia

Belli noktalara baskı yapılarak aromatik yağlarla uygulanan, yorulmuş kasların dinlenmesini sağlayan, geleneksel bir Uzakdoğu yöntemidir.

NU Signature Therapy

Vücudu arındıracak Uzakdoğu ve Avrupa masajlarının bir arada uygulandığı bir terapidir. Vücuda canlılık ve zindelik kazandırır.

Shiatsu Therapy

Parmaklar ve dirsekler ile uygulanan vücudun enerji kanallarını uyararak yeniden dengeleyen bir terapidir. Bedeni rahatlatır ve dengeler. Terapi sırasında bol, rahat kıyafetler giyilmesi tavsiye edilir.

Traditional Bali Therapy

Bu geleneksel Asya iyileştirici masaj tekniği kuvvetli ve emin hareketlerle kas dokusuna derinlemesine çalışır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 140.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 70.00 TL
70.00 TL

Nuspa, Ritim'in Yorumları

 
Tesis cok temiz, masaj da cok basariliydi. Tekrar gidecegim.

Nuspa, 42 Maslak'ın Yorumları

 
Gayet güzel ve hijyenikti. Ödemiş olduğum bedelin karşılığını aldım. Tekrar gitme düşüncesi içindeyim. Sanırım ilk fırsatta yine gideceğim.. Güleryüzlü hizmet veren insanları görmeye hasret kalıyoruz...
 
Temiz konforlu sakin harika bir masaj salonu. Güler yüzlü ve çok yardımcı çalışanlarıyla.

Nuspa, Torun Center'in Yorumları

 
Çalışanlar güler yüzlü ve cana yakınlar
 
Kronik sırt ağrım için Nuspa'ya masaja gittim. Terapist Rahşan Hanım sırt ağrılarıma iyi gelecek şekilde; sıcak kum torbası, havlu ve medikal krem kullanarak masaj yaptı. Masajdan çıkıp gelecek haftanın randevusunu aldım ve geçen hafta ikinci sefer Nuspa'ya gittim. Gerek hijyenik ortamı gerekse Rahşan Hanım'ın şifalı elleri benim gibi sırt ağrısı çekenlere öncelikli tavsiyemdir.
70.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 140.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 70.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 397 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Eylül 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet