Bu Fırsat Kaçtı :(

Dev Klasik 'Oblomov' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 41521

Ivan Gonçarov’un büyük eseri Oblomov eserinden oyunlaştıran, Erdem TOPUZ'un yönetmenliğini yaptığı 'Oblomov' seyircisi ile buluşuyor!

 

Hayallerini bırakan, umutları kırılan bir kahramanın eğlenceli ve trajik yolculuğuna tanık olacağınız bu muhteşem oyunu sakın kaçırmayın...

 

Siz de bu kült eserin sahnede görmek için acele edin ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi seyirler.

Oblomov

DEV KLASİK OBLOMOV TÜRKİYE'DE İLK DEFA DIONYSOS TİYATRO İLE SAHNEDE…

İddialı başyapıtlarla dikkat çeken Rusya Anton Çehov ve 2019 Ekin Yazın Dostları ödüllü oyuncu Erdem TOPUZ ve DIONYSOS Tiyatro, Türkiye'de ilk defa sahnelenen Ivan Gonçarov'un ölümsüz klasiği OBLOMOV’la ikinci sezonda da seyircisi ile buluşuyor.


Gündelik hayatımızın için umutları kırılan, hayallerin vazgeçmiş, kendini evine kapatmış, duyarlı, zeki bir o kadar da komik Oblomov (Erdem Topuz) karakterinin, uşağı Zahar (Cüneyt Vural), eve gelen komik ziyaretçi Aleksiyev (Çağatay Varol) ve Avrupa seyahatinden dönüp kendisini ziyarete gelen en yakın arkadaşı Ştoltz (Işık Tolgay) ile kurduğu şaşırtıcı ve bir o kadar da konik diyaloglarla gelişen oyun, bezginliğinden ve tembelliğinden yıllardır vazgeçmeyen Oblomov'un sosyal hayata karışmak için türlü komik ikna süreçlerinden geçmesine neden olur.

Uşak Zahar, arkadaşı Ştoltz ve Aleksiyev'in Oblomov'u evden dışarı çıkarıp St. Petersburg hayatına yeniden kazandırmak için verdikleri komik mücadele sonunda Oblomov'un evden dışarı çıkmasını kabul etmesine sebep olur. Bu konuda en büyük desteği en yakın arkadaşı uluslararası iş adamı Ştoltz'dur. Ştoltz, Oblomov'u St. Petersburg sosyetesinin önde gelen şahsiyetlerinden güzel ve yetenekli Olga Sergeyevna (Arzu Suriçi Kireççi / Ebru Alkanat) ile tanıştırır.

Hiç beklenmedik bir şekilde Oblomov ve Olga Sergeyevna birbirlerinden etkilenirken, büyük bir komedi aksiyonu ile devam eden oyun melodramatik bir aşk hikayesine dönüşür

Hayat bu mu ? Ne biçim hayat bu ? Nerede insanlık , nerede düşünce yüceliği ve bütünlük ? Hiçkimsenin yüzünde ,gözünde hiçbir ışık hiçbir coşku yok.Şimdi bu adamlar canlı ben mi ölüyüm...? İçimdeki ateş bir gün birden sönüverdi.Aslında herşeyi biliyorum,anlıyorum ama gücüm yok.İradem yok.Kafamın içi eski bir ansiklopedinin sayfaları gibi.Bir sürü kopuk kopuk bilgi.Bedenimde eski yıpranmış bir elbise gibi....

Oblomov yorgundur...Ama onun yorgunluğu ne rastgele bir tembellik ne hastalık yorgunluğudur...Yıkılmakta olan bir toplum düzeninde toplumsal kaderin aslında tüm insanlığı içine düşürdüğü bu kaçınılmaz uyuşma bambaşka bir seçimin ve varoluşun habercisi olabilir mi ? Her gün yaşadığımız hayatın anlamını kaybettiğimiz anlarda Oblomov kadar kayıtsız kalmak içimizden geçtiğinde acaba suçlu hep biz miyiz …?”


Oyuncular

Erdem TOPUZ
Cüneyt VURAL
Işık TOLGAY
Arzu SURİÇİ KİREÇÇİ
Çağatay VAROL

GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 10.00 TL
40.00 TL
40.00 TL
GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 10.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 380 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (41521) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Ocak 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.