Ocean Spa Tzop Hotel'de İsveç, Aromaterapi veya Relax Masajı Seçenekleri

Fırsat Numarası: 51459
Ocean Spa Tzop Hotel'de İsveç, Aromaterapi veya Relax Masajı Seçenekleri Ocean Spa Tzop Hotel'de İsveç, Aromaterapi veya Relax Masajı Seçenekleri Ocean Spa Tzop Hotel'de İsveç, Aromaterapi veya Relax Masajı Seçenekleri

Seçenekler

Uzman masörler ve hijyenik hizmetlerle eşsiz bir rahatlama seansına hazır olun!

Relax, İsveç ve Aromaterapi masajı seçeneklerinden seçeceğiniz bir tanesini uygun fiyata yaptırmak için hemen rezervasyonla yerinizi ayırtın!

Keyifli masajlar dileriz...

İsveç Masajı

Çeşitli manipülasyonlar uygulayarak genel bir gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak, kaslardaki gerginliği azaltmak amacıyla uygulanan bir masajdır.Vücudun tüm sistemlerine faydalı ve iyi bir sağlığa sahip olmamız için gerekli olan masaj, en eski tedavi yöntemlerinden biridir. Dolaşım sistemini güçlendirme, bel, boyun sırt tutulmaları, kireçlenme, romatizma, kas kasılmaları, ödem ve şişlikler, stres ve uykusuzluk, spor öncesi ısınma, spor sonrası dinlenme, cilt estetiği ve rehabilitasyon gibi alanlarda faydalanılan masaj ayrıca, tıbbi tedaviye destek olarak adale problemleri , eklem hastalıkları, bel ve sırt ağrıları gibi daha bir çok tedavide kullanılmaktadır.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarıyla yapılan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır.

Relax Masajı

Bedeni rahatlatmak,dinlendirmek ve gevşetmek için ritmin yavaş tutulduğu,baskının az olduğu bir masaj çeşididir. Adale ağrıları,stres gibi unsurlar başta tutularak,tüm bedeni teknik hareketlerle aromatik yağlarında etkisiyle bedene ve ruha zindelik kazandıran masajdır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %56
KAZANCINIZ 111.00 TL
89.00 TL
89.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %56
KAZANCINIZ 111.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 8 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 10 Haziran 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR