Ali Poyrazoğlu'nun Muhteşem Sahnesi İle 'Ödünç Yaşamlar' İçin Tiyatro Bileti

Fırsat Numarası: 25984

Ali Poyrazoğlu'nun sahnede devleştiği oyunu 'Ödünç Hayatlar'ı illaki dost sohbetlerinde duymuş, hakkında bahsedildiğini işitmiş ya da afişine denk gelmişsinizdir.

Usta oyuncu Poyrazoğlu'nun seyirciyi içine çektiği, toplumsal olayları farklı bir bakış açısıyla dile getirdiği, izleyiciyi hem güldürüp hem hüzünlendirdiği oyunu 'Ödünç Hayatlar' sizlere unutulmaz bir seyir keyfi sunacak.

10 Mart saat 20:30'da
 Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi'nde yerinizi ayırtın.

Bu heyecan verici oyunu en uygun fiyata izlemek için hemen yerinizi ayırtın.

Keyifli izlemeler!

Ödünç Yaşamlar

Ali Poyrazoğlu'nun sahnede devleştiği oyunu 'Ödünç Yaşamlar', insanı eğlendiren, içini açan, yaşam enerjisini yükselten bir sanat eseri. Bu oyunda Poyrazoğlu, gülenecek olayları ciddiyetle, ağlanacak olayları ise seyircisini güldürerek sergiliyor.
Yılların eskitemediği oyunculardan biri olan Ali Poyrazoğlu, 'Ödünç Yaşamlar'da bir ilki deneyerek farklı bir tarzın öncülüğünü yapıyor. Kendinde, iş hayatında, aşk yaşamında yani özetle hayatında bir fark yaratmak isteyen herkesin kullanması gereken yöntemler üzerine ışıık tutan gösteri de, oyuncu tadına doyulmaz hikayelerle izleyiciyi kendine bağlıyor.
Poyrazoğlu'nun 'Ödünç Yaşamlar' adlı kendi yazdığı kitaptan sahneye uyarlanan aynı adlı oyunda, kendine özgü yorumuyla toplumsal ironi öykülerinin anlatıldığı bir kara mizah örneği sunuluyor.

Ödün Yaşamlar İçin Yorumlar...

"Ödünç Yaşamlar, stand-up yapmaya çalışanlara hodri meydan diyor. Ödünç Yaşamlar'ı izlerken tiyatro dünyasının kevgirlerinden akıp gitmiş dostlar el sallıyorlardı." (Çetin Altan - Sabah)

"Alkışlarınız ayrıca değerlendiriliyor. Ali Poyrazoğlu'nun elinde bir alkış kutusu var, içine dolduruyor alkışları oyundan sonra şimdi hayatta olmayan ustalarına ulaştırmak, salıvermek üzere... Ödünç Yaşamlar'ı sakın kaçırmayın." (Hakkı Devrim - Radikal)

"Okur yazar Ali Poyrazoğlu, entelektüel girdabına asla düşmüyor, onun kıyılarında gezinip, aksine seyirciye bu girdaplardan uzak tutuşun örneğini veriyor. Anlattıklarına daha çok gülüyorsunuz ama o size tüyatronun gülen maskını gösterirken, ardında sürekli drama maskını da tutuyor." (Doğan Hızlan - Hürriyet)

"Ali Poyrazoğlu'nun Ödünç Yaşamlar adlı tek kişilik oyununun sonunda müthiş bir bölüm var. 'İki günü aynı olan insanın, bir günü kayıptır', tam bir hayat felsefesi... Peki, bu hayat felsefesini nasıl yerine getireceğiz? İki günü aynı olan insanın bir günü kayıpsa, her günü aynı olan insanın neyi kayıptır. Ali Poyrazoğlu, oyunun sonunda o müthiş cümleyi inanılmaz bir tirada dönüştürüyor." (Ertuğrul Özkök - Hürriyet)

GERÇEK FİYAT 56.00 TL
İNDİRİM %60
KAZANCINIZ 33.1 TL
22.90 TL
22.90 TL
GERÇEK FİYAT 56.00 TL
İNDİRİM %60
KAZANCINIZ 33.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 75 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 10 Mart 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.