0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Bu Fırsat Kaçtı :(

Hakan Altıner'in Baş Rol Oynadığı 'Ölü Ozanlar Derneği' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 34322

Usta oyuncu Hakan Altıner'in canlandırdığı Joh Keating karakteri hepimize at gözlüklerimizden kurtulmamız gerektiğini ve hayatı kendimize göre yaşamamız gerektiğini bize çok kararlı bir dille aktaracak.

Klasik bir eser halini almış; hem roman hem film olarak karşımıza çıkmış Ölü Ozanlar Derneği farklı konusu ile bizlere eşsiz bir deneyim yaşatacak bir tiyatro oyunu ile karşımızda!

Sanattan uzak kalmayalım diye, Sanart Yapım ve Fırsat Bu Fırsat iş birliği sayesinde en ucuz fiyatlı tiyatro biletleri bizlerle...

Keyifli seyirler!

Ölü Ozanlar Derneği 

Hakan Altıner'in yönettiği "Ölü Ozanlar Derneği", seyircisiyle buluşuyor. "Ergenlik dönemlerindeki birkaç gencin aşırı disiplinli bir yatılı okulda süre gelen bu hikayesinde, okul ve aileler tarafından üstlerine atılan başarılı olma sorumluluğu, ailelerinin onlar için kararlaştırdığı geleceği yaşamakla kendi istediklerini yapabilmenin önündeki ketler ve bunlarla baş etme yöntemleri anlatılıyor. Okula yeni atanan John Keating, önlerine yeni bakış açıları sunarak, şiir alemine girmelerini, günü en iyi kaliteli değerlendirebilmeleri ve Walt Whitman'ın dediği gibi yaşama "kendi dizeleri ile katılabilmeleri" için farkındalıklarını artırmaya çalışmaktadır."

 

Ölü Ozanlar Derneği, N.H. Kleinbaum'un roman olarak yazdığı ve Gökçe Biçer tarafından tiyatro haline getirilen bir kült eserdir. Bu eserde Can Gürzap Edebiyat Öğretmeni John Keating'i canlandırıyor.

Oyuncular: Tayfun Yılmaz, Sadi Özen, Efe Yeşilay, Metin Hasgül, Berkay Şanveren, Can Türkdoğan, Emre Çoldur, Mekin Sezer, Enes Daniş, Onur Yaldız, Alev Sezer, Gökhan Dost, Hande Djavadi, İrem Uğural, Banu Batur
Yönetmen: Hakan Altıner
Yönetmen Yardımcısı: Damla Cercisioğlu
Dekor ve Kostüm Tasarımı: Tülin Pural
Ses ve Işık Tasarımcısı: Özgür Kaan Pural

 

GERÇEK FİYAT 79.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 39.00 TL
40.00 TL
40.00 TL
GERÇEK FİYAT 79.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 39.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 9702 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (34322) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 11 Ekim 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.