Orjinal Zebraevim Blackout Stor Karartma Perde %100 Işığı Bloklar

Fırsat Numarası: 138474
Orjinal Zebraevim Blackout Stor Karartma Perde %100 Işığı Bloklar Orjinal Zebraevim Blackout Stor Karartma Perde %100 Işığı Bloklar

Ürün Bilgileri

ORJİNAL BLACKOUT KARARTMA KEYFİNİ ZebraEvimde KEŞFEDİN!

ÜRÜNLERİMİZ KESİNLİKLE 1A DEĞİLDİR!!!
1A NE DEMEK? = Defolu, lekeli, yırtık,dokuma hatası olan, ince iplikten üretilen kumaşlara 1A denir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

EN (genişlik): 70cm - 250cm Arası tüm ölçülerde üretim yapılabilmektedir.

BOY (yükseklik): 200cm-260cm (Ara boy ölçülerinde ya da özel isteklerinizde mağazaya sor bölümünden bize ulaşabilirsiniz.)

RENK: EKRU(Kırık Beyaz) - BEYAZ - KREM

MALZEME : 1.Kalite Orjinal Brillant, polyester kumaş Stor Perde ve alüminyum kasa A kalite mekanizma.(Hiçbir ürünümüzde Çin malı kullanılmamaktadır.)

EK ÜRÜN : Kornişe kolay montaj aparatı veya tavana ya da duvara montaj için çelik ayak.

Blackout perdeler ortama hiç ışık girmemesi istendiği durumda kullanılan stor perdelerdir. Işığın %100'ünü bloklayarak ortamı tamamen karanlık kılar, karartma perde olarak adlandırılması da bundandır. Aşırı derecede ışık alan mekanlarda kullanılabileceği gibi tam karanlık olması arzu edilen yatak odası ve sunum odaları gibi yerlerde uygulanır. Özel dokuması nedeniyle enerji tasarrufunda maksimum performans verir.


Özel ölçü, model, etek dilim, boncuk siparişiniz için mağazaya sor bölümünden bizimle iletişime geçip bilgi alabilir ya da iletişim bilgilerinizi bırakıp bizim sizi aramamızı isteyebilirsiniz.

Blackout Karartma Storlarda ETEK DİLİMİ, model aralarından ışık sızdırma ihtimaline karşılık tavsiye edilmemektedir.

Mağazamızdaki Diğer Ürünleri Görmek İçin Tıklayın !

ORJİNAL BLACKOUT KARARTMA KEYFİNİ ZebraEvim'de KEŞFEDİN!

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE ÖLÇÜ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

· En olarak verilen ölçü , perdenin kasa ölçüsüdür. Perde uzunluğu kasadan4cm daha kısadır. Örneğin 100cm eninde bir ürünün kasası 100cm perde uzunluğuise 96cm'dir.

· Pencere duvar boşlukları uygunsa, pencere kasasının her iki tarafından enaz 20-30'ar cm daha geniş bir perde almanız halinde karartma stor perdenizpencerenizi ve çerçevenizi tamamen kapatacağı için yanlardan ışık sızdırmaihtimalini en aza indirgemiş olup amacına uygun ve daha şık bir görünüm eldeedebilirsiniz.

· Korniş olan bir yere perde uygulaması yapıyorsanız ürünle birliktegöndereceğimiz kolay montaj aparatı sayesinde matkap kullanmadan kolaylıklaperdenizi kornişe monte edebilirsiniz.

· Yükseklik 200-260cm’ in dışında, ara ölçülerde ürün siparişi vermekisterseniz bizden fiyat bilgisi almanız yeterlidir. Her ölçüde size özel üretimyapabiliriz.

· Etek Dilimli ürünlerde boy yani yükseklik Etek Dilim Dahil 200 cm ya da 260 cm gelecektir.

· Resim kalitesinden ve fabrikada boyama sırasında, kazan farkından kaynaklıresimde görünen ürün ile gelen ürün arasında çok hafif ton farkıolabilir.

· Size gönderilen ürünler tarafımızdan titizlikle kontrol edilip kargoyateslim edilmektedir. Kargo teslimatı sırasında ürününüzü lütfen kontrol edipteslim alınız. Herhangi bir hasar söz konusu ise lütfen tutanak tutturunuz. Hasartespit tutanağı olmayan ürünlerdeki hasardan, firmamızın sorumluluk kabuletmediğini üzülerek belirtiriz.

· Ürünlerimiz hazır olmayıp, seçtiğiniz ölçüye göre size özel üretilmektedir.Fabrikadan ya da bizden kaynaklı ayıplı durumlar hariç, yanlış ölçü, yanlışrenk seçimi v.b. gibi durumlarda firmamız iade ve değişim kabul etmemektedir.

Ürün Kargo Süresi : Siparişleriniz, aynı güngönderilmeye çalışılmaktadır. Yoğunluğa göre, siparişinizden sonra en geç 3 işgünü içerisinde kargoya verilmektedir.

NOT : En yani genişlik olarak 200 cm ve üzerindeki ölçülerde, ürünün daha uzun ömürlü ve daha sorunsuz çalışabilmesi için Jumbo mekanizma ve rediktör kullanılması tavsiye edilmektedir.

Mağazamızdaki Diğer Ürünleri Görmek İçin Tıklayın !

GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 15.00 TL
15.00 TL
15.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 15.00 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 12 Ağustos Çarşamba gününe kadar kargoya verilir.
  • Kargo kapıda alıcı ödemelidir.
  • Bu ürün Zebraevim tarafından gönderilecektir.
  • Marka: Zebraevim