Orman Temalı Duvar Kağıdı

Fırsat Numarası: 119659
Orman Temalı Duvar Kağıdı Orman Temalı Duvar Kağıdı

Ürün Bilgileri


DİKKAT NET DUVAR ÖLÇÜNÜZÜ SİPARİŞ NOTU OLARAK YAZARSANIZ SİZİN ÖLÇÜNÜZE UYGUN OLARAK ÜRETİM YAPILIR
Tam Duvar Kaplamaları İçin Genişlik - Duvarın yatay mesafesini, köşeden köşeye ölçün. Yükseklik - Duvarın her bir köşesindeki dikey yüksekliği ölçün. Bazı duvarlar tam kare değildir. Yükseklikte bir fark varsa, her zaman iki yükseklik ölçümünden daha büyük seçin.


Kısmi Duvar Kaplamaları İçin

Kapalamak istediğiniz alan boyunca kayıt işaretleri yapın.

Genişlik - Kayıt işaretleri arasındaki yatay mesafeyi ölçün. Yükseklik - Kayıt işaretinin her bir köşesindeki dikey yüksekliği ölçün. Çeşitli yükseklikleri ele almak isteyebilirsiniz. Yükseklik farkı olması durumunda, her zaman iki yükseklik ölçümünden daha büyük olanı seçin.


Çoğu duvar kağıdı tasarımı oldukça esnektir ve mükemmel bir yüzey elde etmek için kenarları kırpmak genel görünüme zarar vermez. En doğru ölçümü almak için her zaman bir ölçüm bandı kullanın. Son olarak, duvar kağıdınızın kenarları boyunca birkaç cm daha ekleyin. Herhangi bir garip hata durumunda bu size biraz nefes alacaktır!

Nakliye

Posterbas%27da her sipariş özel bir sipariş olarak değerlendirilir ve bu nedenle büyük bir dikkatle basılır ve gönderilir. Özel duvar kağıdınızı Türkiye%27nin herhangi bir yerine, nakliye firmaları ile duvar kağıdınızı istediğiniz adrese özel ambalajında güvenle teslim ederiz.

Uygulama

Uygulanacak yüzey pürüzsüz olmalıdır. Odanızdaki kapı ve pencereler kapatılarak, hava sirkülasyonu önlenmelidir. Tutkal hazırlama işleminde toz tutkal boza kıvamında olana dek, çorba yapar gibi su ile karıştırılarak hazırlanır. (Aksi takdirde topaklanma olur.) Hazırlanan tutkal uygulama öncesi 3-4 dakika kadar bekletilir. Fırça ya da rulo yardımı ile kağıdın arkasına sürülerek duvara yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. Tutkal sürülürken kuru alan kalmayacak şekilde, özellikle kenar bölgelere dikkat edilerek sürülmelidir. Duvar kağıdı parçalarını duvara yapıştırırken bir parçanın diğer parçanın üzerine 15 mm kadar bindirilmesi gerekir. Yapıştırdıktan sonra hava kabarcığı kaldıysa nemli bir bez yardımı ile ya da ragle ile havayı dışarı doğru atarak düzleştirebilirsiniz.
GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %5
KAZANCINIZ 2.5 TL
47.50 TL
47.50 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 50.00 TL
İNDİRİM %5
KAZANCINIZ 2.5 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 8 Aralık Salı gününe kadar kargoya verilir.
  • Kargo kapıda alıcı ödemelidir.
  • Bu ürün Dijiwork tarafından gönderilecektir.
  • Marka: Dijiwork