Bu Fırsat Kaçtı :(

Erkeklere Özel Konseptiyle Avrupa'nın En Büyük Spa Center'ı Ottomans Spa'da, Kese + Köpük Masajı ve Tüm Gün Tesis, Islak Alan Kullanımı Dahil 105 TL Yerine 55 TL! (İsveç Masajı Seçeneğiyle)

Fırsat Numarası: 5889

Tüm Gün Ücretsiz Faydalanabileceğiniz Alanlar;

Sauna

Fin Hamamı

Türk Hamamı

Jakuzi

Fitness

Şok Havuzu

Soğuk Oda

Su Yatakları

Dinlenme Tesisi

Duş

Kişisel Bakım Alanı

 

Hizmetlerimiz:

Sauna,

Türk hamamı,

Spor salonu,

Kuaför,

Fin hamamı,

Cafe & Restaurant,

Dinlenme salonu,

Paket servis,

 

İsveç Masajı:

Çeşitli manipülasyonlar uygulayarak genel bir gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak, kaslardaki gerginliği azaltmak amacıyla uygulanan bir masajdır.Vücudun tüm sistemlerine faydalı ve iyi bir sağlığa sahip olmamız için gerekli olan masaj, en eski tedavi yöntemlerinden biridir. Dolaşım sistemini güçlendirme, bel, boyun sırt tutulmaları, kireçlenme, romatizma, kas kasılmaları, ödem ve şişlikler, stres ve uykusuzluk, spor öncesi ısınma, spor sonrası dinlenme, cilt estetiği ve rehabilitasyon gibi alanlarda faydalanılan masaj ayrıca, tıbbi tedaviye destek olarak adale problemleri , eklem hastalıkları, bel ve sırt ağrıları gibi daha bir çok tedavide kullanılmaktadır.

 

Kese - Köpük Masajı:

Türk Hamamında ortaya çıkmış olan, vücudunuzu tüm ölü derilerden, yorgunluklardan arındıracak bir masajdır. Bu masaj sonunda cildiniz bir bebeğin cildi gibi yumuşak ve pürüzsüz olacaktır.Keseyle birlikte yapılan Köpük Masajı, kan dolaşımını hızlandırır ve vücudunuzda bulunan toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Bu masajın ayrıca dinlendirici ve yatıştırıcı etkisi vardır.

 

Ottomans SPA & Health Center:

Ottomans SPA & Health Center, 2012 yılında Merter / Güngören / İstanbul / Türkiye'de siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye başlamıştır.
Modern insanın sürekli bir yere, bir şeye, birisine yetişme telaşı, iş stresi, trafik ve stresle boğuşma çabası sırasında rutin ve gündelik işleri ertelememek için ertelediği şey aslında kendisidir. 
Tüm bu koşuşturma içerisinde ise, dinlenmek ve kendisini dinlemek ister. İşte bu noktada "Ottomans SPA & Health Center" size bu imkanı sunuyor.
"Sağlıklı", bir dinlenmenin adresi olan tesisimizde, "Cafe & Restaurant, Spor ve Sağlık" hizmetlerinden faydalanabilir, kendinize ayırdığınız zamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Geçmişi Romalılara kadar uzanan hamamlar, Türklerin İslamiyeti kabul etmeleri ve İslam dininin temizliğe verdiği önemle birlikte, kültürümüzde önemli bir yer edinir kendine. Türk halkı için hamama gitmek adeta bir ritüeldir. Belki de bu yüzdendir ki, hamama gitmek için bahanesi çoktur eskilerin. Ottomans Spa Healthy Center, geçmişten günümüze kadar uzanan bu vazgeçilmez alışkanlığa modern bir sayfa açıyor. Hamam, Spa Merkezi, Berber, Sauna, Duş, Havuz, Masaj ve Uyku Odaları, Soğuk Oda ve Şok Havuzu ile müşterilerine dörtdörtlük bir hizmet sağlayan Ottomans Spa Healthy Center, restaurantı ve menüsündeki çeşitlilikle  de dikkat çekiyor. Yoğun geçen bir haftanın yorgunluğunu atabileceğiniz en iyi Hamam ve spa merkezlerinden biri olan Ottomans Spa Healthy Center’da yeni haftaya yenilenmiş olarak başlayacaksınız.

 

Basında Ottomans SPA & Health Center;
Merter'in cazibe merkezi olması sebebiyle her geçen gün yeni yeni oteller inşa edilirken, çok değişik sektörlerde yerlerini almaya başladı. Bunlardan bir tanesi de Ottomans Spa merkezi oldu. Ottoman Spa merkezi yönetim kurulu başkanı Adem İnan ve ortaklarının yatırımı ile Merter çeşme durağına yapılan Spa Merkezi göz dolduracak ihtişamda yapıldı. Hem iş yorgunluğunu atma hemde sağlıklı yaşam standartlarına uygun olarak inşa edilen tesisi görülmeye değer. İnsanların rahatlıkla gidebilecekleri özel yıkanma alanları ile hizmet veriyor. Fin hamamı, Saunası, şok havuzu, masaj salonları, yemek restaurantı ile herkesin durak yeri olacak. Yaklaşık 2 milyon TL’ye mal olan tesis ilçe halkına hizmet vereceği gibi iç ve dış turizmde de katkılar sağlayacak.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 105.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 50.00 TL
55.00 TL
55.00 TL
GERÇEK FİYAT 105.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 50.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 13 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 22 Kasım 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte gönderilecektir.
 • Fırsat Seçenekleri:
  1. Ottomans SPA & Health Center'da Kese + köpük masajı ve tüm gün tesis, ıslak alan kullanımı 55 TL
  2. Ottomans SPA & Health Center'da 45 dk'lık Klasik isveç masajı  ve tüm gün tesis, ıslak alan kullanımı dahil 59.90 TL
 • Masajlar 45 Dk sürmektedir
 • Bu fırsat haftanın 7 günü sabah 08:00 akşam 18:00 saatleri arası geçerlidir.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR