Bu Fırsat Kaçtı :(

Tarihin İzlerinde Cennet Gibi Bir Tatil! Paytur'dan Zafer Bayramına Özel, 2 Gece 3 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı, Ulaşım, Çevre Gezileri Dahil Gizemli Likya Turu 259.90 TL!

Fırsat Numarası: 5744

Kalkış Noktaları

20:30 Bakırköy Eski İncirli Boyner Mağazası Önü

21:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü

22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23:00 İzmit Halkevi Karşısı

 

1. Gün 29.08.2013 - Yol

Gece siz değerli misafirlerimizle daha önce belirlenen noktalarda buluşarak hareketle, yolculuğumuza İzmit, Adapazarı, Bilecik, Afyon, Burdur üzerinden Fethiye'ye varış.

 

2. Gün 30.08.2013 Saklıkent Tlos Ölüdeniz

Fethiye'de ilk  olarak. Değerli misafirlerimiz ile birlikte doğa harikası Saklıkent'i geziyoruz. Sözlerle anlatılamayacak güzellikteki Saklıkent kanyonundan sonra Yakapark'a varış. Orada alacağımız öğle yemeği (extra), ardından TLOS antik kent gezilerini yapıyoruz. Fethiye'nin simgesi olan Ölüdeniz'in Kumburnun'da deniz molası ve Kaya köy gezisi sonrası otelimize yerleşme. (Akşam yemeği ve konaklama otelimizde).

 

3. Gün 31.08.2013 - Tekne Turu

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Oniki Adalar Tekne Turumuza (Ekstra) çıkıyoruz. Kızılada, Göcek Adası, Tavşan Adası (Panaromik), tersane  adası, Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası (Panaromik) ve yüzme molaları  sonrası tekne turu dönüşünde otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.

 

4. Gün 01.09.2013 - Dalyan İstuzu

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Göçek'e uğruyoruz. Marinasında kısa gezinti ardından, Dalyan'a hareket. Dalaman ve Ortaca üzerinden geçip Karia Uygarlığı'nın önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti'nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan Tekne Turumuza çıkıyoruz. (Tekne Turu - Ekstra) Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlerinde Dalyan'ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta - Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz'deki en önemli üreme alanı olan İz Tuzu Plajında yüzme molası veriyoruz. Ardından İstanbul'a geç saatlerde varıyoruz. Bir başka Pay Tur organizasyonunda buluşmak üzere.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği)

Ulaşım

Çevre Gezileri

Araç İçi İkramları

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğlen Yemekleri

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Tüm Özel Harcamalar

Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Tekne Turları

Teknedeki Yemekler ve İçecekler

Müze ve Ören Yeri Girişleri

 

Ek Hizmet Bedeli; Müze Ören Yeri girişleri, 2 Tekne Turu, Rehberlik Hizmeti, Seyahat Sigortası, Otoparklar ve Hizmet Bedeli olarak 120 TL rezervasyon kaydı sırasında alınacaktır. (Tekne turundaki öğle yemekleri fiyata dahil değildir.)

GERÇEK FİYAT 658.00 TL
İNDİRİM %61
KAZANCINIZ 398.1 TL
259.90 TL
259.90 TL
GERÇEK FİYAT 658.00 TL
İNDİRİM %61
KAZANCINIZ 398.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2152 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (5744) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 29 Ağustos 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
 • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Pay Tur Turizm'de saklıdır. Turun iptal edilmesi durumunda Pay Tur Turizm iptalini bizzat bildirmek zorundadır.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra 7 gün içinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. İptaller 15 gün öncesinden yapılabilmektedir.
 • Ek hizmet bedeli rezervasyon esnasında acentaya ödenecektir.
 • Otobüste koltuk söz verilmez. Rezervasyon sırasına göre koltuk ayrılmaktadır.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.