0 (850) 333 03 23

Bu Fırsat Kaçtı :(

Club Perla Beauty Center, Perla Vista Avm'ı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Perlavista AVM Club Perla Beauty Center'dan 4 Seans 12 İşlem İncelme ve Zayıflama Paketi

Fırsat Numarası: 30740

Verdiğiniz birkaç kilonun size verdiği hazzın mutlulukla ölçülmediğini biliyoruz ve sizi hep mutlu görmek istiyoruz diyen Perla Beauty Center'ın muhteşem bir zayıflama ve incelme paketi var!

Geçen sene giyip bu sene içine giremediğiniz elbise veya pantolonlarınızı olmayanlar rafından kaldırabilirsiniz! Çünkü bu 4 seans 12 işlemlik özel fırsatla zayıflama sorunsalından kısa sürede kurtulacaksınız...

Daha fazla geç kalmayın Perlavista AVM'nin içinde hizmet veren Club Perla Beauty Center'da incelmenin keyfini çıkarın.

Bol şans!

Perla Beauty Center 4 Seanslık İncelme ve Zayıflama Paketi 

30 Dakika Kavitasyon
15 Dakika Pasif Jimnastik
15 Dakika Lenf Drenaj

Kavitasyon

Ultrason teknolojisi son yıllarda kozmetik ve estetik amaçlı olarak geniş uygulama alanına sahip olmuş ve tüm dünyada kendini kanıtlamış güvenli bir teknolojidir.Kavitasyon yönteminde: Kullanılan ultra ısı teknolojisi ile hücreler arası boşluklar doldurularak, fizyolojik yapısı iyileştirilir, yağ hücreleri arasındaki bağların çözülmesi sağlanır ve yağ hücrelerinin çeperlerini zayıflatıp parçalayarak sonuca ulaşılır.

Lenf Drenaj

Lenf drenajında dairesel bir cihaz yardımı ile damarlar arasında birikmiş sıvının derine edilmesi sağlanır. Ödemin atılmasında, Selülit tedavisinde kullanılan ayrıca tek başına hiç bir etkisi olmayan lenf drenajı, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkisini arttırmak için yan bir uygulama olarak da kullanılır.

Pasif Jimnastik ( Elektroterapi)

Elektro terapi vücudumuzda yağ dokusunun biriktiği yerlerdeki kaslara, pasif jimnastik yaptırarak o bölgenin incelmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu teknik, vücuda yerleştirilen elektrodlarla doğru akım kullanılarak uygulanır.
Elektro terapi bölgesel zayıflamayı, sarkık ve güçsüz kasların toparlanmasını, cilt ve cilt altı dolaşımını artırarak cildin kalitesinin artmasını, uygulanan bölgenin sıkılaşmasını sağlar.

 

Elektro-simülasyon neticesi ile kas gruplarının uyarılması ve çalıştırılması sayesinde;

Bölgesel yağlanma da yağ yıkımı (lipolitik etki) amacıylaCilt sarkmasında toparlanma(sıkılaşma) amacıylaSelülit tedavisi (lipolitik etki) amacıyla

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 450.00 TL
İNDİRİM %87
KAZANCINIZ 391.00 TL
59.00 TL

Club Perla Beauty Center, Perla Vista Avm'ın Yorumları

 
Çok güler yüzlü şekilde karşılandık.Daha ilk seansta 2,5 cm fark oldu. Umarım istediğimiz şekilde ilerler.
Lazer epilasyon
Gayet nizamlı çalışan ve işine saygısı olan insanların çalıştığı bir merkez. Küçük ve basit işlemlerde dahi baştan savma değil, özenle çalışıyorlar. İlgilerine teşekkür ederim.
 
Mekandan ve sunulan hizmetten memnun kaldım. Düşünenlere tavsiye edebilirim. İşletme sahibini ve çalışan bayan arkadaşı samimiyetinden ve dürüstlüğünden dolayı çok sevdim. Yararlandığım Paket haricindeki uygulamalarında da oldukça uygun kampanyaları bulunmakta. Teşekkürler.
 
Mekan gayet temiz güzel çalışanları güleryüzlü yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar umuyorum ki istediğim neticeyi elde edeceğim arkadaşlarıma da tavsiye ettim şimdiden çalışan herkese teşekkür ederim kampanyalarını hergün düzenli olarak takip edeceğim bir yer
 
Club Perla Beauty'den kavitasyon için kupon aldım. Mekan çalışanları profesyonel olmakla birlikte çok güler yüzlü ve işlerini titizlikle yapmaktalar. Ayrıca burası hijyen konusunda da on numara. Club Perla Beauty kesinlikle memnun ayrılacağınız bir yer.
59.00 TL
GERÇEK FİYAT 450.00 TL
İNDİRİM %87
KAZANCINIZ 391.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1029 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (30740) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 21 Haziran 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Her seans toplam 1 saat sürmektedir.
MEKANLAR