0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Pınar Akkoyun Beauty Studio'dan Dermapen, Somon DNA, Kirpik Lifting Uygulamaları

Fırsat Numarası: 53436
Pınar Akkoyun Beauty Studio'dan Dermapen, Somon DNA, Kirpik Lifting Uygulamaları Pınar Akkoyun Beauty Studio'dan Dermapen, Somon DNA, Kirpik Lifting Uygulamaları Pınar Akkoyun Beauty Studio'dan Dermapen, Somon DNA, Kirpik Lifting Uygulamaları Pınar Akkoyun Beauty Studio'dan Dermapen, Somon DNA, Kirpik Lifting Uygulamaları Pınar Akkoyun Beauty Studio'dan Dermapen, Somon DNA, Kirpik Lifting Uygulamaları Pınar Akkoyun Beauty Studio'dan Dermapen, Somon DNA, Kirpik Lifting Uygulamaları

Seçenekler

Görünüşünüzü değiştirmek, yenilenmek ve tazelenmek için Pınar Akkoyun Beauty Studio'ya uğramadan geçmeyin!

İster cilt bakımı uygulamalarından ister kirpik lifting uygulamasından uygun fiyatlı olarak yararlanmak için rezervasyonunuzu yaptırın!

Bir gününüzü kendinizi şımartmaya ayırmayı ihmal etmeyin...

Uzman Estetisyen Pınar Akkoyun

1978 İstanbul’da doğdum. Üniversiteyi Halkla ilişkiler ayrıca işletme mezunu olarak tamamladım. 1997 yılında LLC estetisyenlik okulundan cilt bakımı ve makyaj bölümünden mezunu oldum. Radison sas Hotel ve Akmerkez Beymen’de estetisyenlik yıllarımın ardından Dermalogica markasının Anadolu bölge sorumlusu olarak görev aldım. Daha sonra DDF markasının Türkiye satış şefi olarak görev yaptım. Zaman içerisinde yurtdışı yatırımcıları (Bulgaristan ve Ukrayna ) için klinik kurulum danışmanlığı yaptım

Şimdi ise güzellik merkezimde bire bir PRİVATE servis sistemiyle yılların verdiği deneyimlerimi sizinle paylaşıyorum. Cilt için her cilde ayrı protokol hazırlıyorum. Her misafirim benim için çok özel. Uygulamalarım her cilt tipine ve tercihe göre özel olarak hazırlanmaktadır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 100.00 TL
100.00 TL
100.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 100.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0532 674 17 89
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (53436) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Ocak 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR