0 (850) 333 03 23

Türkiye'de 60 Şubesi Bulunan Playland'in Renkli Dünyasında Geçerli Oyun Kartları 17 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 1091989
Türkiye'de 60 Şubesi Bulunan Playland'in Renkli Dünyasında Geçerli Oyun Kartları 17 TL'den Başlayan Fiyatlarla! Türkiye'de 60 Şubesi Bulunan Playland'in Renkli Dünyasında Geçerli Oyun Kartları 17 TL'den Başlayan Fiyatlarla! Türkiye'de 60 Şubesi Bulunan Playland'in Renkli Dünyasında Geçerli Oyun Kartları 17 TL'den Başlayan Fiyatlarla! Türkiye'de 60 Şubesi Bulunan Playland'in Renkli Dünyasında Geçerli Oyun Kartları 17 TL'den Başlayan Fiyatlarla! Türkiye'de 60 Şubesi Bulunan Playland'in Renkli Dünyasında Geçerli Oyun Kartları 17 TL'den Başlayan Fiyatlarla! Türkiye'de 60 Şubesi Bulunan Playland'in Renkli Dünyasında Geçerli Oyun Kartları 17 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Seçenekleri

Türkiye'nin her yerinde eğlence sizinle!

Türkiye genelinde 60 farklı şubesi ile harika vakit geçirmenizi sağlayan çeşitli oyun alanları ve aktivite alanlarına sahip Playland, şimdi bize özel indirimli fiyatlarıyla karşınızda!

Sitemizden alacağınız 25, 50 ve 100 TL'lik oyun kredilerine sizlere özel uygun fiyata sahip olacak, eğlenceyi ikiye katlayacaksınız...

Playland'in devasa oyun alanlarında minik dostlarımız unutamayacakları kadar çok eğlenecekler!

Hadi siz de Playland'de eğlence için uygun fiyata oyun kredilerinizi edinin ve kendinizi maceraya bırakın!

PLAYLAND ŞUBELERİ; 
(1 AVM içerisinde bir kaç Playland şubesi bulunabilir, dilediğiniz şubeden faydalanabilirsiniz.)

 1. İstanbul, 212 AVM

 2. İstanbul, Akasya AVM

 3. İstanbul, Kağıthane Axis AVM

 4. İstanbul, Cevahir Haliç AVM
 5. İstanbul, City Center Residence AVM

 6. İstanbul, Kozzy AVM

 7. İstanbul, Maltepepark AVM

 8. İstanbul, Marmara Forum AVM.

 9. İstanbul, Optimum AVM

 10. İstanbul, Palladium AVM

 11. İstanbul, Pendorya AVM

 12. İstanbul, Sapphire AVM

 13. İstanbul, Watergardan AVM

 14. İstanbul, Axis AVM
 15. İzmir, Egeperla AVM

 16. İzmir, Novada AVM MENEMEN

 17. İzmir, Optimum AVM

 18. Ankara, Optimum AVM (Aralık İtibari İle)

 19. Adana, Park Adana AVM
 20. Antalya, Alanya Alanyum AVM
 21. Antalya, Erasta AVM
 22. Balıkesir, Yaylada AVM
 23. Bolu, 14 Burda AVM
 24. Bolu, Cadde AVM
 25. Bursa, Anatolium AVM
 26. Denizli, Forum Çamlık AVM
 27. Gaziantep, Prime Mall AVM
 28. İskenderun, Park Forbes AVM
 29. İskenderun, Prime Mall AVM
 30. Kayseri, Forum AVM

 31. Kahramanmaraş, Piazza AVM
 32. Kocaeli, 41 Burda AVM
 33. Konya, Novada AVM
 34. Malatya, Malatyapark AVM
 35. Mardin, Emirgan AVM
 36. Mersin, Forum AVM
 37. Mersin, Palmcity AVM
 38. Mersin, Tarsu AVM
 39. Sakarta, Adacenter AVM
 40. Samsun, Piazza AVM
 41. Tekirdağ, Çerkezköycorner Park AVM
 42. Tekirdağ, Trend Arena AVM
 43. Tekirdağ, Çorlu Orion AVM
 44. Tekirdağ, Tekira AVM
 45. Tokat, Novada AVM

Laser Tag, Bowling, Play Garden, Soft Play, Cinecoaster'ın bulunduğu Playland şubelerini görmek için buraya tıklayın.

İyi eğlenceler dileriz...

Playland

Playland Oyuncak A.Ş İstanbul’da kurulmuştur. Oyuncak ve oyun araçları üreten firmamız, kendine özgü renkleriyle eğlence dünyasının bir parçası olmuştur.Playland; imalat, ithalat, ihracat, satış, kiralama, işletme ve teknik servis alanlarında tüm Türkiye ve Avrupa’da distribütörlük, temsilcilik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. 

Playland, ithal ürünlerle birlikte kendi ürünlerini de, marka ve endüstriyel tasarım yetki belgesiyle üretmektedir. Firmamız her alanda bilgisayar destekli projelendirme ve tasarım yapabilmekte, çeşitli alternatifler sunabilmektedir. 

Playland, hangi oyun araçlarının imal ve ithal edileceğini, yapılan kapsamlı araştırmalardan sonra karar vermektedir. Markalı ve lisanslı oyuncak ithal eden firmamız; çocuklara doğru eğitim ve oyun zevkini vermeyi amaçlayıp, tüm oyuncakların çocuk üzerindeki etkisini incelemekte ve daima en kaliteli ürünü müşterilerimize sunmayı hedeflemektedir. 

Bu kapsamda firmamız, topluma ve genç nüfusa karşı sosyal yükümlülüklerini de yerine getirmeye azami dikkat etmektedir.

Playland üretim felsefesi, çocukların güvenliği ve malzememizin sağlamlığı üzerine inşa edilmiştir. Firmamız bu felsefeyi takiben, oyun araçlarında keskin ve köşe yüzeyleri tasarımlarında eritmiştir. Ortaya çıkabilecek tehlikeli durumları yok etmiş ve oyun araçlarının yüzeylerinin düzgün, kolay temizlenebilir olmasına dikkat etmiştir. 

Playland alanında sürekli yeni araştırmalar içinde olmayı, yeni fikirler, yeni çözümler, yeni tasarımlar, yeni modeller üretmeyi hedef ve prensip edinmiştir.

Gelişen ve değişen dünyada oyuncak sektörü de rekabet içindedir. Playland; yaşanan yarış ortamında, kalitesiyle var olmayı ilke edinmiş ve bu yarışta rakipleriyle değil, kalitesiyle fark yaratmayı amaç edinmiştir. Playland, müşterilerimizin tüm taleplerini projelendirip, üretecek bir konuma ulaşmıştır. Eşsiz tasarım, zengin renk, model çeşitliliği ve Avrupa standartlarında gerçekleştirdiği üretimle kalitesini pekiştirmiştir. 

Müşterilerimizle kurmuş olduğumuz uzun vadeli bağlarımız, kayıtsız şartsız kaliteye bağlılığımız, tüm girişimlerimizin uzun vadede başarılı olmasına temel oluşturmuş, müşteri sadakatinin de anahtarı olmuştur.

Misyon:
Dünya standartlarında, en yüksek kalite ve makul maliyetler ile Türkiye’de üretilen ürünlerin uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulması, satış sonrası desteği ve yedek parça garantisi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlanması ana hedefimiz. 

 

Vizyon:
Sektöre özel klasikleşmiş oyuncak ve oyun gruplarını korumak ve yaşatmakla birlikte çağın ve teknolojinin getirdiği ve dünya standartlarındaki en yeni ürün gruplarını geliştirmek ve üretmek sürekli olarak fark yaratmak ve hep öncü olmak.

Sektörde geniş ürün yelpazesiyle; yenilikçi, öncü ve lider bir kuruluş olmayı, Müşterilerimize saygılı ve her gün bir önceki günden daha iyi hizmet verme isteğiyle çalışmayı, Kalite ve fiyatta müşterilerimizin arzusuna hitap etmeyi, Tüketiciye saygılı, yasalara uyan, kaliteli ürün imal eden firmalarla çalışmayı, işini seven, çalışkan ve güler yüzlü personelimizle; sıcak, içten ve herkesin birbirine saygılı olduğu dir çalışma ortamı yaratmayı, Yaşamamız ve gelişmemiz için temel unsur olan hep ileriye giden, müşterisine, çalışanına ve en önemlisi çocuklara saygılı, modern bir dünya şirketi olmayı hedeflemektedir. 

Çocukların gerek kendi aralarında, gerekse aileleriyle birlikte zevk alarak ve öğrenerek oynayabilecekleri Playland oyun alanlarını, oyuncak ve oyun araçlarından oluşan ürünlerimizi, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

 

GERÇEK FİYAT 25.00 TL
İNDİRİM %32
KAZANCINIZ 8.00 TL
17.00 TL
17.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 25.00 TL
İNDİRİM %32
KAZANCINIZ 8.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2897 kişi satın aldı!
 • Kupon Geçerlilik Süresi: Satın almadan itibaren 30 Gün
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Yetişkin bileti kategori ayrımı yoktur. Playland'da 2 farklı alan mevcuttur. 1. tüm makina gruplarının olduğu küçük çocuklara özel makinalar (beceri makinları; air hockey, basketbol vb.), 2. top havuzları (softplay) alanlarıdır. Bu alana 3 yaşından küçükler ve 1.40 cm'de uzun çocuklar alınamaz.
 • Oyun salonlarında alan görevlisi personeller mevcuttur ve bu personeller yardıma ihtiyacı olan kişilere oyunlarını başlatmaları için yol gösterecektir.
 • Fırsat kodu ile gişelerden 1 TL'lik depozitolu Playland kartını almak kaydıyla yüklemesini gerçekleştirilecektir. (Kartı iade ettiğinizde paranızı geri alabilirsiniz)
 • Her oyun kredisi farklıdır. Yüklenen kredi ile dilediğiniz oyundan faydalanabilirsiniz.
 • Bayram ve resmi tatiller dahil haftanın her günü geçerlidir.

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet