Bu Fırsat Kaçtı :(

Protez Tırnak'tan Bakım Fırsatları (Manikür, Pedikür, Ağda, Kalıcı Makyaj, Kalıcı Oje, Protez Tırnak, İpek Kirpik, Tırnak Yeme Tedavisi) 29.90 TL'den Başlayan Fiyat Seçenekleriyle!

Fırsat Numarası: 3838

1. Fırsat İçerigi:

Manikür, Pedikür, Kaş, Bıyık

 

2. Fırsat İçerigi:

Tırnak Yeme Tedavisi

 

3. Fırsat İçerigi:

Protez Tırnak

 

4. Fırsat İçerigi:

Manikür, Pedikür, El Ayak Kalıcı Oje

 

5. Fırsat İçerigi:

Manikür, Pedikür, Kaş, Bıyık, Komple Ağda

 

6. Fırsat İçerigi:

Protez Tırnak ve İpek Kirpik

 

7. Fırsat İçerigi:

Tek Bölge Kalıcı Makyaj

 

Protez Tırnak:

Protez tırnak takma tırnak gibi tırnağın dibinden değil sadece ucundan uzman kişilerce, özel bir işlemle takılır. Dolayısıyla asıl tırnağın büyümesini ve hava almasını önlemez . İşlem 2 saat sürer , bakımı düzenli yapıldığında 3-4 ay kullanım süresi vardır. Denize, havuza girmek, banyo yapmak etkilemez. Kendi tırnağınız gibi ojelerinizi de yenileyebilirsiniz.

 

İpek Kirpik:

Kirpiklerinizin düz, seyrek, açık renk ya da ince bir yapıda olmasından şikayet ediyor, kirpikleriniz çok daha fark edilir olsun istiyorsanız; işte size son dönemin en favori yöntemi İpek Kirpik.Tüm kirpiklere tek tek yapıştırılmak suretiyle uygulanan ipek kirpik yöntemi, uzun süreli kullanım imkânı sağladığı için yaz – kış kullanılabiliyor. İşlem o kadar basit ve buna karşılık o kadar göz alıcı ki; göz makyajını kullanmanın daha zor olduğu yaz döneminde uygulama yaptırıp, yaz dönemi sona erdiğinde ipek kirpik uygulamasına ara vermeyi planlayan kadınlar, bir daha bu kirpik yapısından vazgeçemiyor ve uygulamayı sene boyunca kullanmaya devam ediyorlar.

 

Manikür - Pedikür:

Manikür nedir? Nasıl Yapılır?Manikür elleri ve tırnakları temiz ve bakımlı göstermek için yapılır. Temizleme, tırnaklara şekil verme, el masajı, ölü derinin düzeltilmesi ve oje sürülmesi aşamalarını içerir..Pedikür Nedir? Pedikür de manikür gibi ayak ve ayak tırnaklarını temiz ve bakımlı göstermek için yapılır. Temizleme, tırnaklara şekil verme, ayak masajı, ölü derinin düzeltilmesi ayrıca topukları ponza yardımıyla temizleme, batık ve nasır problemi varsa hijyenik bir şekilde alınması ve oje sürülmesi aşamalarınıiçerir.

 

Kalıcı Makyaj:

Cilt altına girerek pigmentleri renklendirme sanatıdır. Kalıcı makyajdan bahsederken kullandığımız diğer tabirler: kaş,göz, dudak kontürü, micro pigmentasyon, permanent make up, kaş,göz,dudak dövmesi gibi isimlerdir. Bunların hepsi kalıcı makyajla aynı anlama gelir.Kaş,göz ve dudak bölgelerinde uygulamalar yapılır. Cilt altına girmek için tek kullanımlık, ölçüleri ve işlevleri farklı ona göre kulalnımlarıda farklı olan iğneler kullanılır. Elbette yine işleme göre lokal anestezi yani işlem yapılacak bölge yeteri kadar uyuşacak şekilde krem ve jellerle uyuşturulur. Böylece işlem yapılırken sizin rahat etmeniz sağlanır. Kalıcı makyajda pigmentleri renklendirmek için boyalar kullanıyoruz. Bu boyalar kalıcı makyaj için özel üretilmiş, pigmentleri yoğun ve yüzünüze uyum sağlayabilecek natural boyalardır. Çok çeşitli renkleri ve içerikleri bulunur, gerektiğinde birbiriyle karıştırılarak sizin için en uygun renk elde edilebilinir.Kalıcı makyaj parlak ve yüzeysel görünen normal makyaja oranla daha doğal görünür-Makyajı tazeleme, yenileme, ekleme gerekmez.Zaman ve para tasarrufu sağlar.-Kaş, göz çizgisi veya dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu etkiler yaratılabileceği gibi bazı ufak kusurlar kapatılabilir veya şekil bozuklukları giderilebilir. Daha düzgün, bakımlı ve genç bir görünüm kazanılır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 90.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 60.1 TL
29.90 TL
29.90 TL
GERÇEK FİYAT 90.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 60.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 10 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (3838) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Eylül 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fırsat Seçenekleri:
  1. Manikür, Pedikür, Kaş, Bıyık 29.90 TL
  2. Tırnak Yeme Tedavisi 39.90 TL
  3. Protez Tırnak 49.90 TL
  4. Manikür,  Pedikür, El Ayak Kalıcı Oje 54.90 TL
  5. Manikür, Pedikür, Kaş, Bıyık, Komple Ağda 59.90 TL
  6. Protez Tırnak ve İpek Kirpik 79.90 TL
  7. Tek Bölge Kalıcı Makyaj 199.90 TL
 • Fırsattan Sadece 1 Kere Yararlanılabilir.
 • Çalışma Saatleri 10:00 -18:00 arasıdır. Pazar günleri kapalıdır.
 • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat Satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR