Bu Fırsat Kaçtı :(

Pudra Güzellik Salonu, Avcılar'ı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

İnce Bir Vücuda Sahip Olmak İçin Bu Fırsatı Değerlendirin! Pudra Beauty'de Harika Zayıflama Paketi 750 TL Yerine Sadece 59 TL!

Fırsat Numarası: 7241

Fırsat İçeriği:
5 Seans Kavitasyon (15'er dakika)

5 Seans Radyo Frekans (10'ar dakika)
5 Seans Ozon (40'ar dakika)
5 Seans Yosun (40'ar dakika)
Sınırsız Power Plate
Kavitasyon Nedir?
Kavitasyon, cerrahi bir müdahalede bulunulmadan bölgesel yağlanma ve selülit tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemde tedavi ultrasonla gerçekleşir.
Radyo Frekans:
Radyo dalgaları yüzeyde yer alan dokuları ısıtıp, onlara sıkı ve kadifemsi görünüm kazandırırken, aynı anda selülitin oluştuğu bölgeye nüfus ederek, termik etkiyi güçlendirmek suretiyle yağların yakılmasını ve drenajını sağlar.Radyo Frekans dalgaları ile cildin kolajen üretiminin artması sağlanarak cilt tonusu gergin sıkı bir hal alır. Radyo Frekans teknolojisi, diyet ve egzersize drençli lokalize yağların ısı yoluyla parçalanarak lenf kanalları yoluyla vücuttan atılmasını sağlar. Uygulanan klinik içi verilerle, bacak içleri ve kol içindeki sarkmalarda çok ciddi düzelmeler gözlemlenmiştir.
Power Plate:
İlk önce NASA'da astronotlar için geliştirilen bir yöntem olan Power Plate, yer çekimsiz ortamda hamlayan, kasları yumuşayan ve formunu kaybeden vücutları kısa sürede kendine getirmek, şeklinde kavuşturmak için tasarlandı. Yalnızca dakikalar içinde saatlerce spor yapan bir vücudun harcadığı efora ulaşabileceğiniz "power plate" sayesinde saatlerinizi çöpe atmaktan kurtulacaksınız.

 

Pudra Beauty:

Günümüzün, kendine güvenen, her daim zinde ve çekici görünmek isteyen, kusursuz, detaylarla yaşam enerjisini pekiştiren, bakıma ve güzelliğe önem veren siz bayanların anlayışına paralel somut bir dünya sunan Pudra Görsel Estetik ve Güzellik Merkezi'mizde her türlü ihtiyacınıza cevap verecek bakım ve ürün yelpazesi bulunmaktadır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 750.00 TL
İNDİRİM %93
KAZANCINIZ 691.00 TL
59.00 TL

Pudra Güzellik Salonu, Avcılar'ın Yorumları

 
Neredeyse tüm imkanlarından yararlandığım PUDRA ailesine ilgileri,güler yüzlülükleri,kaliteli hizmetleri için çok teşekkür ediyorum.. kesinlikle herkesin bir kere uğrayıp vazgeçemeyeceği yer olarak tanımlıyorum :)
Muhteşem
Avcılar şubesinin daimi müşterisiyim ve çok memnunum hijyen güleryüz sıcaklık ve aile ortamının birleştiği mekan:)) harikasiniz kızlar
 
İlgiden kesinlikle memnunum, her şeyden önce müşteri gözüyle bakılmıyor insana. uygulama sırasında ve sonrasında son derece nazik ve memnun edici bir alaka var. gitmek isteyenlere tavsiye ederim.
 
Çok sıcak ve samimi bir ortam cilt bakımından çok memnun kaldık,teşekkürler.
%
Kolay kolay her yere gitmem, ilk tanışmam 2 yıl önce oldu,herşeyden önce hijyen çok önemlidir benim için güleryüzlü harika insanlarla verdikleri hizmetlerden her seferinde mutlu bir şekilde ayrılıyorum.Bugün sevgili canım Filiz ablacığıma kaş kontürü yaptırdım çok uğraş gösterdi bıkmadan usanmadan güzel bir iş çıkarabilmek için uğraştı diğer arkadaşlarda aynı şekilde ve sonuç muhteşem ☺herkesin emeğine yüreğine sağlık.Elleriniz dert görmesin, Rabbim size bol kazançlar versin.Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim tek mekan. İyi ki tanıdım sizleri ♡♡♡ Filiz Abla seni ayrıyetten çok seviyorum.
Sevgilerle..
59.00 TL
GERÇEK FİYAT 750.00 TL
İNDİRİM %93
KAZANCINIZ 691.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 547 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 28 Ekim 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Rezervasyon gereklidir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR