Viento Spa Ramada Suite Hotel Şişli'de Seçenekli Antistress, Aroma Terapi, Bali ve Hot Stone Masajları

Fırsat Numarası: 31148
Viento Spa Ramada Suite Hotel Şişli'de Seçenekli Antistress, Aroma Terapi, Bali ve Hot Stone Masajları Viento Spa Ramada Suite Hotel Şişli'de Seçenekli Antistress, Aroma Terapi, Bali ve Hot Stone Masajları Viento Spa Ramada Suite Hotel Şişli'de Seçenekli Antistress, Aroma Terapi, Bali ve Hot Stone Masajları Viento Spa Ramada Suite Hotel Şişli'de Seçenekli Antistress, Aroma Terapi, Bali ve Hot Stone Masajları Viento Spa Ramada Suite Hotel Şişli'de Seçenekli Antistress, Aroma Terapi, Bali ve Hot Stone Masajları Viento Spa Ramada Suite Hotel Şişli'de Seçenekli Antistress, Aroma Terapi, Bali ve Hot Stone Masajları

Seçenekler

Viento Spa masajlarıyla tüm vücudunuzu dinlendirip arındırırken, muhteşem ambiyansı ve aromatik kokularıylada sizi büyüleyecek!
Sizde Viento Spa'da vücudunuzun ve ruhunuzun ihtiyaçlarını giderin!

Anti Stress Masajı

Anti Stres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masaj tipidir. Kasları gevşetici rahatlatıcı etkisi vardır. Yumuşak hareketlerle tepeden tırnağa kadar yapılan masaj sayesinde vücuttaki kas ve dokuların gevşemesi sağlanıyor. Anti-stres masajı yüz, baş, boyun, sırt ve ayak tabanını kapsıyor, gerilimi etkin olarak gideriyor. Shiatsu masajı dünyada giderek artan bir ilgi gören bir masaj türü. Tüm vücut akupresör noktaları esas alınarak yapılan shiatsu masajı, dinlenme, stresten kurtulma, ağrılı adele bölgelerinin rahatlatılması ve uykusuzluk sorunlarını giderme amacıyla yapılıyor.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmimş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır. Tüm bakımlarımızda Fransa'nın ünlü sertifikalı organik aromaterapi ürünleri ve bitkisel esansiyel yağlar markası olan Florame Aromatherapie ürünleri kullanılmaktadır. Özyağlarla (esansiyel yağlar) yapılan masaj, deri yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun kas, eklem ağrılarına ve zayıf dolaşım bozukluklarına çok faydalı olur. Aromatik özyağların keyifli kokusu, duygusal kaynaklı fiziksel sıkıntılar üzerinde de çok etkilidir. Özyağlarla nefes rahatlatılabilir, sakinleşme ve yavaşlama ile kişi kendini daha iyi hissedebilir. Aromaterapi, masajla maksimum iyileştirme özelliği sağlar. Beynimiz, koku ve dokunma gibi farklı kaynaklardan farklı sinyallerle sürekli iyi yönde uyarılır. Kişi kendine bakıldığı ve şımartıldığı duygusuyla rahatlar, dinlenir, arınır ve denge bulur.

Bali Masajı

Bali masajı, kan dolaşımını arttırarak ve kas gerginliğini azaltarak rahatlama sağlar. Tüm vücuda güçlü hareketlerle uygulanan masajda özellikle el ve ayak bölgesinde yoğunlaşılır.

Hot Stone Masajı (Sıcak Taş Terapisi)

Sıcak Taş Terapisi ısıtılmış taşların kullanılmasıyla vücuda yapılan bir masaj şeklidir. Masaj sıcak taşlar kullanılarak yapılır. Taşlardan emilen ısı kan dolaşımını artırır ve hücrelere daha çok kan hücresinin iletilmesine yardımcı olur. Terapi gören kişi, masaj sonunda kaslarındaki tutulmalardan, sertlik ve ağrılardan kurtulur. Aynı zamanda derin bir rahatlama ve huzur hisseder. Taş Terapisi'nin periyodik olarak uygulanması, kronikleşmiş sıkıntılar üzerinde etkili olmaktadır. Taş terapisi tanımlanan sorunların giderilmesinin yanı sıra fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak enerji de verir. Diğer taş terapileri ile taşların yüksek enerjileri kullanılarak meditasyonlarla enerji düzeyi artırılıp huzur elde edilmektedir. Volkanik bazalt taşların büyülü enerjisini hissedin..

 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %46
KAZANCINIZ 91.00 TL
109.00 TL

Viento Spa, Ramada Suite Hotel'in Yorumları

 
masaj harikaydı,çalışanlarsa güleryüzlü ve ilgililer.teşekkür ederim
 
İşletme temiz ve özenli. Çalışanlar çok dikkatli ve kibar. Masaj kalitesi de çok iyi. Sauna, buhat banyosu, duşlar eksiksiz ve düzenli çalışıyor.Kesinlikle tavsiye ederim
 
Mekan ortam çok güzel masaj yapan özellikle tegi Hanım'ın masajı çok güzel
109.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %46
KAZANCINIZ 91.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 390 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 6 Mart 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Masaj süreleri 50 dakikadır.
  • Saat 11:00 - 17:00 arası kullanılmaktadır.
MEKANLAR