Bu Fırsat Kaçtı :(

Tresoro Turizm'den Ramazan Ayı Boyunca Her Cumartesi - Pazar Edirne Hilly Hotel'de İftar Yemeği Dahil Edirne Turu 89.90 TL!

Fırsat Numarası: 12325

Hareket Yer ve Saatleri

10:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

10:30 Beşiktaş Yıldız Camii

11:00 İncirli Ömür Plaza önünde buluşuyor, yol boyunca beraber olacağımız rehber ve kaptanımızla tanıştıktan sonra yaklaşık 2,5 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.

 

Saat 13:30 civarında Edirne'ye ulaşıyoruz. İlk durağımız görkemiyle insanı büyüleyen Mimar Sinan'ın ustalık eseri Selimiye Cami, yazılarıyla tanınan Eski Cami ve mimari açıdan yeni bir çağ başlatan Üç Şerefeli Cami'yi geziyor, yol üzerinde Peykler ve Saatli Medrese'yi de görüyoruz. Edirne'nin ünlü badem ezmesi, meyve sabunları, süs süpürgelerini bulabileceğimiz Ali Paşa Çarşısını gezdikten sonra aracımızla Sarayiçi'ne hareket ediyoruz. Eski Saray kalıntıları, Kırkpınar Er Meydanı, Adalet Kasrı, Kanuni ve Fatih Köprüleri, Balkan Savaşı Şehitliği'nin bulunduğu ve Tunca'nın ayrılan iki kolu arasında yer alan Sarayiçi'ni gezdikten sonra II. Beyazıt'ın inşa ettirdiği ve içinde cami, medrese, bimarhane, tabhane ve aşevinin bulunduğu Beyazıt Külliyesi'ne geçiyoruz. Avrupa Birliği'nden ödül alan Tıp Tarihi Müzesi'ni de içine alan Külliye'yi gezdikten sonra Beyazıt, Yalnızgöz, Tunca ve Meriç Köprülerini geçerek Karaağaç'a ulaşıyoruz. Günümüzde Trakya Üniversitesi Rektörlük binası olarak kullanılan Tren Garı, Lozan Anıtı, ızgara planlı inşa edilmiş evleri ve sokaklarıyla Karaağaç'ı gezdikten sonra gezimizi Meriç kıyısında noktalıyoruz.

Programa Dahil Olan Hizmetler

Lüks araçlarla ulaşım ve çevre gezileri, araç içi ikramlar, sıcak ve soğuk içecek ikramı rehberlik hizmeti, iftar yemeği Edirne Hilly Otel'de

Programa Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri, yemeklerde alınan içecekler, mola yerlerindeki harcamalar, şahsi harcamalar, müze ören yeri giriş ücretleri

Diğer Önemli Detaylar

Gezi süresi: Günübirlik tur
Sabah sıcak ve soğuk içecek ikramı, iftar yemeği
Çocuk indirimleri: 0 - 6 yaş arası çoçuklara koltuk ve diğer hizmetler (öğle yemeği) verilmemek kaydı ile ücretsiz olup 6 yaş üstü çoçuklar tam ücrete tabidir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri rehberlik hizmetleri muze & ören yeri giriş ücretleri vb. Haklar iade edilmez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.
Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda firmamız tresoro turun sorumluluğu yoktur.

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı tresoro turda saklıdır. Turun iptali durumunda Tresoro Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur.
Tur tarihinden 1 hafta öncesine kadar talep edilen rezervasyon iptallerinde tur bedelinin %50 kesinti ile iade yapılır. Son hafta içerisinde talep edilen iptallerde kesinlikle iade yapılmaz.

Ulaşım Araçları

Tura çıkacak olan araçlarımız katılımcı sayısına göre belirlenmekte olup Mercedes (403 vb) safir man, 27 - 31 - 17 kişilik araçlar şeklinde ayarlanmaktadır. Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma düzenimiz rezervasyon sıralaması göz önünde tutularak yapılmaktadır.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 60.1 TL
89.90 TL
89.90 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 60.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 837 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (12325) vermeyi unutmayınız.
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (12325) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 27 Temmuz 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
  • Otelde eksta ücret toplanmayacaktır.
MEKANLAR