Bu Fırsat Kaçtı :(

Camileri ve Türbeleriyle Ünlü Bursa'da Harika Bir Tur Sizi Bekliyor! Emreli Turizm'den Ramazan Ayı Boyunca Her Cumartesi Hareketli Günübirlik Bursa Camileri Gezisi Kişi Başı 69 TL!

Fırsat Numarası: 12046

Hareket Noktaları ve Saatleri

06:30 İncirli Ethica Hastanesi Önü
06:40 Ayvansaray Metrobüs Köprüsü Altı
07:00 Mecidiyeköy Doğtaş Mağazası Önü
07:15 Kadıköy Beşiktaş-Adalar İskelesi Önü
07:30 Maltepe Kapet
07:45 Kartal Köprüsü Metro Çıkışı
08:00 Çayırova Mc.Donalds Önü

Sabah siz değerli konuklarımız ile yukarıda belirttiğimiz kalkış noktalarında buluştuktan sonra yola koyuluyoruz. Yaklaşık 4 saat süren yolculuğumuz sonrası Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yapmış Bursa'ya varıyoruz.
Burada; Yeşil Türbe, Orhan Camii, Emir Sultan Camisi, Yıldırım Beyazıt Camii, Medresesi ve Türbesi, Koza Park, Kozahan, Bursa Saat Kulesi'ni görüyor ve Uzun Çarşı'da alışverişimizi yapıyoruz. Bursa'nın meşhur İskender kebabının sunulduğu restaurantımızda iftarımızı yapıyoruz. İftar sonrasında, Bursa'nın gece panoromasını görüyoruz. Bursa Ulu Camii'nde kılınacak teravih namazı sonrası İstanbul'a doğru dönüşe geçiyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

Lüks araçlar ile ulaşım
İftar yemeği
Programda yer alan geziler
Araç içinde yapılan sıcak ve soğuk ikramlar
1618 sayılı yasa gereği zorunlu sigorta

Fiyata Dahil Olmayanlar

Araç içi ve saha uzman rehberlik hizmetleri
Ferdi Kaza ve Mali Mesuliyet Sigorta paketi
Ekstra harcamalar
Milli Park girişleri 

Müze ve ören yeri girişleri

Önemli Detaylar

Turu satın alan misafirler araç içi ve saha uzman rehberlik hizmeti, Milli park giriş ücreti, Ferdi Kaza ve Mali Mesuliyet Sigortası kişi başı 25 TL ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehber tarafından araçta toplanacak olup zorunludur.

Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10 - 15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15 - 29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas) 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir. Emreli Turizm, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde haber vermek koşulu ile turu iptal etme hakkını saklı tutar.
Emreli Turizm rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle satın alınan paket tur hizmetinin verilememesi halini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Ferdi Kaza ve Mali Mesuliyet Sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Rehberin tavsiyesi; Gezi süresince rahat yürüyüş yapılacak bir ayakkabı tercih edilmelidir. Hava sıcaklığı dikkate alınarak giysi tercihi yapılması önerilir.

Dikkat! 1618 No'lu Yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar seyahat acentaları olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

Bu program Emreli Turizm tarafından özgün olarak hazırlanmış olup izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.
Tur programlarımız 4077 nolu tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.
Her yeni sirküler bir önceki sirküleri geçersiz kılar.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 140.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 71.00 TL
69.00 TL
69.00 TL
GERÇEK FİYAT 140.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 71.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1607 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (12046) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 26 Temmuz 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
  • Bu tur 15 Haziran'dan itibaren Ramazan ayı boyunca her Cumartesi geçerlidir.