Bu Fırsat Kaçtı :(

Riwana Güzellik Salonu'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Riwana Güzellik Merkezi'nde Yüzünüzün Parlak ve Cilalı Olmasını İster Misiniz? Bu Kampanya Tam Size Göre... Tek Bir Seanslık Uygulama 400 TL Yerine Sadece 100 TL

Fırsat Numarası: 2632

Uygulanacak İşlem:

Her bir dakikada 500 tane kanal açılmaktadır. Kanal açılımdan sonra doğal serumu yüzünüze uygulayıp ardından maske ile bekletme işlemine geçiyoruz.

 

Riwana Güzellik Salonu Hakkında

Riwana bir güzellik salonundan ziyada bir kulüp. Riwana'ya girdiğimiz andan itibaren kötü enerjileri, somurtkan hallerimizi, derdimizi asla getirmiyoruz. Riwana'da ilk günden beri ilkelerimizi vazgeçilmezimiz haline getirdik. Güler yüz ve elbette siz önemli misafirlerimizin memnuniyeti. Hijyenik tercihler bizim için cok önemli. Tüm malzemelerimiz ve kozmetik ürünlerimiz sizin için son derece titiz yerlerde belirleniyor. Bölgesel inceleme için makinalarımız son teknolojiyi takip ediyor. Güzellik trendlerini günlük izliyor ve hemen Riwana Güzllik Salonuna yansıtıyoruz. Uzman kadromuz misafirlerimizle minimum süre içinde güzel dostluklar kuruyor ve her sene özel günlerde bir araya geliyoruz. Uygun fiyat servisimiz ve kampanyalar ile bütçelere zara vermeden zerafetin gücünü sizlere veriyoruz.

 

Misyonumuz: Ülkemizde, dermatokozmetoloji hizmetlerinde, medikal estetik kozmetik uygulamalarda, kozmetik rehabilitasyon ve medikal kozmetik çalışmalarında öncü olmaktır. Misyon doğrultusunda, bilimsel ilkeleri temel belirler, ülkemizin öcü ve en etkin dermatokozmetoloji salon zinciri haline gelip, yeniliklere imza atan, bu yenilikleri kendinden sonrakilere verebilecek düzeyde, güçte ve kalitede hizmetlerini büyütmek ve ülke geneline sunmak.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 400.00 TL
İNDİRİM %75
KAZANCINIZ 300.00 TL
100.00 TL

Riwana Güzellik Salonu'nun Yorumları

 
Bugün kirpik bakımımın ilk seansı için gittim. Kirpik bakımı ne kadar faydalı olur bilmiyorum, sonuçta ilk seanstı ve sonuçları zaman gösterecek. Ama salon gayet güzel ve temizdi. Başka çalışanlar var mı bilmiyorum. Benimle Yıldız Hanım ilgilendi. Çok tatlı bir kadındı ve güleryüzlü tatlı dilli davrandı. Ayrıca zorla hizmet satmaya çalışmamasını gayet seçkin bir tavır olarak değerlendiriyorum. Tavsiye ederim, gönül rahatlığıyla hizmetlerini alabilirsiniz.
yilmaz guney
Harika bir işletme tebrikler başarılar
100.00 TL
GERÇEK FİYAT 400.00 TL
İNDİRİM %75
KAZANCINIZ 300.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 421 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (2632) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Nisan 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte gönderilecektir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR