Mecidiyeköy Rolax Oto Yıkama & Kuaför'den Tam Kapsamlı Oto Kuaför, Fırçasız İç Dış Yıkama, Ozonla Anti Bakteriyel Dezenfeksiyon, Detaylı Jant Temizliği, Buharlı Motor Yıkama, Camlara Yağmur Kaydırıcı ve Su İtici

Fırsat Numarası: 15244
Mecidiyeköy Rolax Oto Yıkama & Kuaför'den Tam Kapsamlı Oto Kuaför, Fırçasız İç Dış Yıkama, Ozonla Anti Bakteriyel Dezenfeksiyon, Detaylı Jant Temizliği, Buharlı Motor Yıkama, Camlara Yağmur Kaydırıcı ve Su İtici Mecidiyeköy Rolax Oto Yıkama & Kuaför'den Tam Kapsamlı Oto Kuaför, Fırçasız İç Dış Yıkama, Ozonla Anti Bakteriyel Dezenfeksiyon, Detaylı Jant Temizliği, Buharlı Motor Yıkama, Camlara Yağmur Kaydırıcı ve Su İtici Mecidiyeköy Rolax Oto Yıkama & Kuaför'den Tam Kapsamlı Oto Kuaför, Fırçasız İç Dış Yıkama, Ozonla Anti Bakteriyel Dezenfeksiyon, Detaylı Jant Temizliği, Buharlı Motor Yıkama, Camlara Yağmur Kaydırıcı ve Su İtici Mecidiyeköy Rolax Oto Yıkama & Kuaför'den Tam Kapsamlı Oto Kuaför, Fırçasız İç Dış Yıkama, Ozonla Anti Bakteriyel Dezenfeksiyon, Detaylı Jant Temizliği, Buharlı Motor Yıkama, Camlara Yağmur Kaydırıcı ve Su İtici Mecidiyeköy Rolax Oto Yıkama & Kuaför'den Tam Kapsamlı Oto Kuaför, Fırçasız İç Dış Yıkama, Ozonla Anti Bakteriyel Dezenfeksiyon, Detaylı Jant Temizliği, Buharlı Motor Yıkama, Camlara Yağmur Kaydırıcı ve Su İtici Mecidiyeköy Rolax Oto Yıkama & Kuaför'den Tam Kapsamlı Oto Kuaför, Fırçasız İç Dış Yıkama, Ozonla Anti Bakteriyel Dezenfeksiyon, Detaylı Jant Temizliği, Buharlı Motor Yıkama, Camlara Yağmur Kaydırıcı ve Su İtici

Seçenekler

Mecidiyeköy Rolax Ota, kaliteli hizmeti ve tecrübeli ustaları sayesinde aracınızın tüm oto kuaför, oto yıkama & bakım ihtiyacını karşılayacak bir kampanya ile karşınızda!

 

Yeri geldiğinde günümüzün tamamını geçirdiğimiz araçlarımızın yıkama ve bakımı çok önemlidir, Rolax Oto'nun tam kapsaklı oto bakım uygulamaları fırsatı ile artık tüm ihtiyacınız karşılanacak.

 

Tam Kapsamlı Oto Kuaför, Fırçasız İç Dış Yıkama, Ozonla Anti Bakteriyel Dezenfeksiyon, Detaylı Jant Temizliği, Buharlı Motor Yıkama, Camlara Yağmur Kaydırıcı ve Su İtici gibi çok önemli uygulamaları kapsayan bu paket ile aracınızı yenileyeceksiniz...

 

Siz de araç bakımınızı ve kendi sağlığınızı garantiye alacak uygun fiyatlı oto kuaför, oto yıkama fırsat ve avantajlarını değerlendirip, rezervasyonunuzu hemen yapın!

 

İyi yolculuklar. 

Bakım ve Temizlik Paketi

Detaylı İç - Dış Yıkama
Detaylı Jant Temizliği

Motor Temizliği ve Koruma
Yağmur Kaydırma
Ozonlama 
Sterilizasyon 
Detaylı Oto Kuaför (koltuklar, tavan, taban, kapı kartonları, bagaj halısı, istetme yerleri, kapı filtreleri) Temizliği

Fırçasız İç ve Dış Yıkama

Meguıars Ürünlerinin özel formüllü temizleme köpüğüyle aracın dış yüzeyi ve kapı iç kaportası kaplanır. Aracın jant, lastik ve çamurluk içleri konsantre jant ve lastik temizleyici solisyon ile kaplanır. Basınçlı yıkama makinesi yardımıyla otomobilin dışı, kir, çamur ve diğer yüzeysel yabancı maddelerden arındırılır. 
Aracın dış yüzeyi özel bezler yardımıyla kurulanır. Aracın paspasları temizlenir. Halı paspaslar vakum veya fırçalama yöntemiyle, kauçuk veya diğer maddelerden üretilmiş olan paspaslar özel köpük ile yıkanarak temizlenir. 
Aracın iç kısmı çok güçlü emiş gücüne sahip özel vakum makinesiyle süpürülür. Basınçlı hava ile en ince noktalarda detaylı temizlik sağlanır.
Aracın camları özel buğu önleyici cam temizleyici ile içten temizlenir. Aracın jant ve lastiklerinin uzun süre temizlik ve parlaklığını koruyabilmesi için, jant ve lastik parlatıcı özel solisyon uygulaması yapılır. 
Aracın paspaslarının üzerine özel kağıt paspas yerleştirilir ve dikiiz aynasına özel aromalı araç kokusu takılır.

Ozonla Anti Bakteriyel Dezenfektasyon ve Sterilizasyon

Ozonla yapılan çalışmalar sonucunda, ozonun güçlü bir oksidan olması sayesinde havada ; Mikrop kırıcı ve koku giderici olarak, Ortamı kirleten pek çok organik molekülün yok edicisi olarak kullanılabileceği ispat edilmiştir. 
Ozon jeneratörlerinin geliştirilmesi günümüzde ozon kullanım alanını, hızla genişletmektedir. Ozon bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir. Bu nedenle hastane, otel, konferans salonu, okul ve insanların yoğun olarak bulunduğu ortamların sterilize edilmesinde kullanılır. Ortamdaki hava kirliliği ve kötü kokuları yok etmesi sayesinde, insanlarda ferahlık ve zindelik hissi yaratır.

Su Kaydırıcı ve Su İtici

Araç camınızın dış yüzeyinde şeffaf bir kaplama sağlayarak, Rüzgarın da etkisiyle yağmur, çamur, kar ve pisliklerin araç hareket halindeyken cama yapışmadan uçmasını sağlamaya etki eder. 
Seyir halindeyken ayna ve araç camlarına diğer araçlardan sıçrayarak görüşü kapatan çamuru anında kaydırarak güvenli sürüş sağlamaya yardımcı olur. 
Özellikle uzun yolda araç camına çarparak camları lekeleyen sinek ve böceklere karşı mükemmel bir temizlik sağlamaya etki eder.

Detaylı Jant Temizliği

Jantların daha parlak olmasını sağlayan bir uygulamadır.

Rolax Oto Yıkama & Kuaför

Otomotiv sektöründe mekanik ile başlayarak biriktirdiğimiz 24 yıllık deneyimimizi, oto yıkama ve kuaför hizmetleri ile buluşturarak 10 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 
Kurumsal ve bireysel olarak farklı hizmet kategorilerimizde şirket, kurum ve kuruluşlara servis sağlamanın yanı sıraşahıs araçlarında gerekli tüm bakım ve kuaför desteğini sunmaktayız. 
Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz için düşündüğümüz tek amaç “Daha temiz bir araç” sloganında birleşmekte. 
İş anlayışımızı ortaya koyan bu slogan sayesinde, siz değerli müşterilerimize hijyenik ve korunaklı sürüş zevkini tattırmayı hedeflemekteyiz. 
Araçlarınızın çok değerli olduğu bilinci ile hareket ettiğimiz hizmet yapımızda, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatlandırma birinci basamağı oluşturmaktadır. Hizmet anlayışımızın kalan bütünü ise profesyonellik ve tecrübe tamamlamaktadır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 450.00 TL
İNDİRİM %65
KAZANCINIZ 291.00 TL
159.00 TL

Rolax Oto Yıkama & Kuaför'ün Yorumları

 
Beğendim tavsiye ederim...........................
 
Tek kelimeyle uzmanlar. Tertemiz oldu içi arabanın. Pasta cila ayna gibi oldu araç. Arabaya Boyayı yapan servis boyayı yakmış, Rolax'daki arkadaşlar duzelttiler. Hiçbir sorun yok. Ellerine sağlık.
 
Kaliteli hizmet kesinlikle tavsiye ederim hoş müşteri memnuniyeti sağlıyorlar işini en güzel şekilde yapıyor lar
 
Hizmeti iyiydi. Sabah erken saatte bıraktım hatta 8 gibi gidin akşam 5 gibi teslim ediyor. Araç pırıl pırıl oldu. Parlıyor dışarıdan bakınca.
 
Gayet güleryüzlü ve işini temiz yapan bir ekip... Tereddütsüz satın alın, arabamın içi-dışı gıcır gıcır oldu.
159.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 450.00 TL
İNDİRİM %65
KAZANCINIZ 291.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 968 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (15244) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Aralık 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon iptallerinin 12 saat önceden bildirilmesi gerekmektedir.
 • Jeep gibi büyük araçlar için 2 Adet Kupon Alınması Gerekmektedir.
 • Bu fırsat yalnızca binek otomobiller içindir.
 • Fırsattan haftanın her günü 08:00 - 20:30 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.
 • Bu fırsat başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • Pazar günleri kapalıdır.
MEKANLAR