Bu Fırsat Kaçtı :(

Roll Sahne & Roll Dans'ı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Roll Sahne & Roll Dans'ta 4 Haftalık Pilates veya Yoga Dersleri 150 TL Yerine 49 TL!

Fırsat Numarası: 21589

Hayatınıza spor ve sağlık katmaya ne dersiniz? 

Roll Sahne Roll Dans'ta Pilates;

Pilates neye yarar derseniz anlatalım; Pilates hem zihinsel hem de bedensel kontrolü hedeflemektedir. Akıcı hareketler nefes ve beden ile zihin kontrolünü de beraberin de sağlamayı hedeflemektedir. Düzenli olarak yapılan pilates bedenin daha esnek, kontrollü ve konsantrasyonu yüksek olmasını sağlamaktadır. Bugün pilates fizik tedavi uzmanları tarafından tavsiye edilmektedir. Pilatesin 6 temel öğesi bulunmaktadır. Konsantrasyon; uygulama esnasında yapılan hareketlere yoğunlaşmak ve beden ile zihnin uyum içerisinde çalışmasını sağlamak, kontrol; hareketlerin bilinçli olarak yapılması ve bedenin kontrol altında tutulması ile doğru hareketlerin yine doğru şekilde yapılmasını ifade etmektedir. Merkezleme; pilateste hedef kalça, basenler, göbel ve beldir. Merkezleme sayesinde doğru bölgenin çalışması sağlanmış olur. Akıcı hareket; yapılan her bir hareketin hissedilerek yapılması, acele edilmemesi anlamını taşımaktadır. Kesinlik; her bir hareket kesinlik içerisinde baştan savma olmadan yapılmalıdır. Nefes; kontrollü nefes alma aynı zamanda iç organlarının da düzenli olarak çalışmasına yardımcı olacaktır.

Yoga

Bir saatlik yoga çalışması 244 kalori yakar. Bu, hızlı bir yürüyüşle yakacağınız kalori miktarına denktir; ama yürürken kalp ve akciğerlerinizi kullanırsınız ve önemli ölçüde yağ yakarsınız. Yoga pek iyi bir kardiyovasküler egzersiz; ya da yağ yakmada etkili bir aktivite değildir. Yoga, kalori yakmada pek iyi olmasa da, diğer aktivitelerde daha çok kalori yakmanıza yardımcı olabilir. Yürüyüşü ele alalım. Yoga, esnekliği ve kas gücünü arttırır; duruşunuzu düzeltir. Bu üçü, yürüyüş tekniği açısından önemli faktörlerdir. Ne kadar esnek olursanız, kas gücünüz ne kadar çok olursa, duruşunuz ne kadar dik olursa, yürüyüşünüz de o kadar uzun süreli ve hızlı olur. Yürüyüşünüz ne kadar uzun süreli ve hızlı olursa, o kadar iyi bir yürüyüşçü olursunuz ve daha çok kalori yakarsınız.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %68
KAZANCINIZ 101.00 TL
49.00 TL

Roll Sahne & Roll Dans'ın Yorumları

 
Ilk kez boyle bir aktiviteye ilk kez katildim.Eglenceli sicak bir ortam.
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %68
KAZANCINIZ 101.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 440 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Mayıs 2016
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Yoga dersleri Cuma günleri 20:30'da başlıyor.
  • Bilgi ve rezervasyon için 0212 266 08 24 nolu telefonu arayabilirsiniz.
MEKANLAR