0 (850) 333 03 23

Beyoğlu Roll Sahne'de Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Onaylı Tiyatro, Oyunculuk ve Diksiyon Kursları

Fırsat Numarası: 21790

Hayatınıza sanat katmaya ne dersiniz?

 

Beyoğlu Roll Sahne'den Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı sertifika veren tiyatro, oyunculuk, diksiyon, kameraönü oyunculuk, doğaçlama, spontane tiyatro kursu, iş çıkışı tiyatro, oyunculuk, drama, diksiyon, doğaçlama kursu ve her Cumartesi spontane, doğaçlama, tiyatro kursu; size özel çok uygun fiyatlarda!

 

İyi eğlenceler!

Kurs Seçenekleri

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalı Tiyatro, Oyunculuk, Diksiyon, Kameraönü Oyunculuk, Doğaçlama, Spontane Tiyatro Kursu

Bı fırsat sayesinde birçok akademisyen eğitmen ile çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz! Üstelik her dönem sonunda sahnelenen büyük oyunda siz de sahnede yerinizi alabilirsiniz. Eğitim bir ayda 24 saat, 6 ayda 172 saat sürer. Devam etmek isteyenler için toplam eğitim 24 ay sürer ve bu sürenin sonunda 'usta eğitmen' sertifikası almaya hak kazanırsınız. Böylelikle de Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı tüm okullarda ücretli tiyatro eğitmeni olarak çalışabilirsiniz.

İş Çıkışı Tiyatro, Oyunculuk, Drama, Diksiyon, Doğaçlama Kursu

Bu eğitim ise 1 ayda 8 saat ders ve 8 saat pratik olmak üzere 16 saat sürer. 6 ayda ise 96 saat sürer. Pratik sadece spontane ve doğaçlama tiyatro derslerinden oluşur. Pratik derslerine katılım zorunlu değildir. Birçok akademisyen eğitmen ile çalışma fırsatını yakalayacağınız bu program ise tiyatro, oyunculuk, fiziksel tiyatro ve mim, spontane ve doğaçlama tiyatro, diksiyon, dans ve hareket konularından oluşur ve 6 aylık dönem sonunda sahnelenecek olan büyük oyunda sahneye çıkma şansını yakalayabileceğiniz gibi dilerseniz eğitiminize 2. kurdan da devam edebilirsiniz.

Her Cumartesi Spontane, Doğaçlama, Tiyatro Kursu

Bu kurs sayesinde hem iseyrediyor hem oynuyor hem gülüyor hem de güldürüyorsunuz! Her Cumartesi 20:00-22:00 arası gerçekleştirilen bu eğitimde her hafta farklı bir eğitmen, farklı bir konu işliyor ve bu konu ile ilgili tek ya da grup olarak ortaya çıkıp doğaçlama spontane tiyatro oyunları yapılıyor.

Doğaçlama spontane tiyatro ile iletişim gücünüzü ve kişisel becerinizi geliştirebilir, sosyal ve iş hayatınızda daha aktif olabilirsiniz. Bu değişik ve oldukça eğlenceli deneyime sahip olmak için Cumartesi günleri sadece 2 saatinizi ayırmanız yeterlidir.


İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %76
KAZANCINIZ 151.00 TL
49.00 TL

Roll Sahne & Roll Dans'ın Yorumları

 
Ilk kez boyle bir aktiviteye ilk kez katildim.Eglenceli sicak bir ortam.
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %76
KAZANCINIZ 151.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 345 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (21790) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Aralık 2016
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR