Kozyatağı Salon CK'dan Manikür & Pedikür ve Shellack Uygulamaları

Fırsat Numarası: 56429
Kozyatağı Salon CK'dan Manikür & Pedikür ve Shellack Uygulamaları Kozyatağı Salon CK'dan Manikür & Pedikür ve Shellack Uygulamaları Kozyatağı Salon CK'dan Manikür & Pedikür ve Shellack Uygulamaları Kozyatağı Salon CK'dan Manikür & Pedikür ve Shellack Uygulamaları Kozyatağı Salon CK'dan Manikür & Pedikür ve Shellack Uygulamaları Kozyatağı Salon CK'dan Manikür & Pedikür ve Shellack Uygulamaları

Seçenekler

Bakımlı olmanın önceliği el ve ayak temizliğinden geçer...

Bir kadının el ve ayaklarının bakımlı olması güzelliğine önem verdiğini gösterir. Kozyatağı Salon CK da kendini seven kadınlara destek oluyor!

Hijyenik ve profesyonel bir biçimde uygulanacak manikür & pedikür ve Shellack uygulaması Kozyatağı Salon CK'da sizleri bekliyor!

Salon CK'nın manikür & pedikür ve Shellack uygulamasından en uygun fiyata yararlanmak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 70.00 TL
İNDİRİM %29
KAZANCINIZ 20.1 TL
49.90 TL

Kozyatağı Salon CK'un Yorumları

 
Temiz bir yer, çalışanlar ilgili, istenileni tam anlıyorlar.
 
Calisanlar huzel hizmet guzel sacim guzel ben mutlu dahane istiyimki
 
Guler yuzlu insancil isini severk yapan ve ne yacagini bilen isinin ehli insanlar ilgileri icin tekrar tesekurler salon Ck
 
temiz ve titiz calisanlar guzel yüzlü tesekkurler
 
çok beğendim, ilgileri alakalı hepsi çok güzeldi,Özellikle Şeyma hanım işinde geçekten başarıları İlgisi için teşekkür ederim.
 
çok beğendim, ilgileri alakalı hepsi çok güzeldi,Özellikle Şeyma hanım işinde geçekten başarıları İlgisi için teşekkür ederim.
 
Manikür, pedikür ve saç kesim için gitmiştim. Daha öncesinden de memnun deneyip memnun kaldığım bir işletme. Temizliği, müşteri ilişkileri ve hizmet kalitesi olarak gayet memnun kaldım.
 
Saç Botox'u & Manikür Pedikür
Manikür ve Pedikür Harikaydı. Gayet hijenik ve gayet güzel bir şekilde yaptı Şeyma Hanım. Saç Botox'u için henüz bir yorum yapamayacağım çünkü saçta bir gün bekledikten sonra yıkanması gerekiyor henüz sonucu görmedim. Ancak genel intibam olumlu yönde tavsiye ediyorum.
 
Kaş kontür
Saç kesimimdem ve kaş kontür uygulamasından gayet memnun kaldım, Serhat beye ve Derya hanıma ayrıca teşekkür ederim alakaları için, bütün personeli ile temiz ve sıcak bir karşılama ve hizmet sunuluyor
 
Öncelikle Salon CK ya verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim.Ben sac boyası,kesim vb işlemler yaptırdım cok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.
49.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 70.00 TL
İNDİRİM %29
KAZANCINIZ 20.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1333 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0216 373 97 48
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Temmuz 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR