Seda Altuntaş Beauty Acarkent'te Somon DNA Uygulaması, İğnesiz Mezoterapi & Derinlemesine Cilt Bakımı

Fırsat Numarası: 349151
Seda Altuntaş Beauty Acarkent'te Somon DNA Uygulaması, İğnesiz Mezoterapi & Derinlemesine Cilt Bakımı Seda Altuntaş Beauty Acarkent'te Somon DNA Uygulaması, İğnesiz Mezoterapi & Derinlemesine Cilt Bakımı Seda Altuntaş Beauty Acarkent'te Somon DNA Uygulaması, İğnesiz Mezoterapi & Derinlemesine Cilt Bakımı Seda Altuntaş Beauty Acarkent'te Somon DNA Uygulaması, İğnesiz Mezoterapi & Derinlemesine Cilt Bakımı Seda Altuntaş Beauty Acarkent'te Somon DNA Uygulaması, İğnesiz Mezoterapi & Derinlemesine Cilt Bakımı Seda Altuntaş Beauty Acarkent'te Somon DNA Uygulaması, İğnesiz Mezoterapi & Derinlemesine Cilt Bakımı

Seçenekler

Daha ışıltılı ve sağlıklı görünen bir yüze kavuşmak için cilt bakımı mezoterapi ve Somon DNA uygulamaları Seda Altuntaş Beauty Acarkent'te sizleri bekliyor.

İndirimli fiyata cilt bakımı uygulamaları için Seda Altuntaş Beauty Acarkent'ten hemen bir randevu alın!

Sakın kaçırmayın!

İğnesiz Mezoterapi Nedir?

Mezoterapi, ilk olarak 1952 yılında gerçekleştirilen ve genellikle estetik amaçla uygulanan bir işlemdir. Mezoterapinin amacı, saç dökülmesi, kas yırtılmaları, bronşit, akne, egzama, tendon iltihaplanmaları, estetiksel müdahaleler (göz altı torbaları, göğüs toparlama vs.), kilo kaybı, erken yaşlanma belirtileri, vücut şekillendirme ve bölgesel yağlar gibi birçok problemlerde uygulanmaktadır. Estetik uygulamalarında kullanılan bu yöntem aynı zamanda sağlık alanında da özellikle kanser tedavisinde de sıkça kullanılır.
İlk başlarda iğneli mezoterapi uygulanmasına rağmen iğneli mezoterapide morarma ve kanamaların oluşması nedeniyle iğnesiz mezoterapi uygulanmaya başlanmıştır. İğnesiz mezoterapi “mesostar” olarak adlandırılan elektroporasyon yoluyla çalışmaktadır ve içine koyulan özel bir flakon yardımıyla uygulanır. Verilen düşük doz elektrik akımı ile ciltteki gözenekler açılır ve bu gözeneklerden ilaç cilde girer. Ardından cihaz kapatılınca gözenekler eski haline dönerek kapanır. İçeri giren sıvı kan yoluyla ilerleyerek kolajen ve elastin gibi yapı taşlarını uyararak etkili ve uzun süre etki sağlar. İğnesiz mezoterapide görülen ya da şikayet edilen bir yan etkisi bulunmamaktadır.

İğnesiz Mezoterapi Nasıl Uygulanır?

İğnesiz mezoterapide, monopolar düşük voltajlı elektriksel akım yardımıyla oluşan mikro kanallar ve polarizasyon sayesinde hazırlanan ilaçlar deriye geçer, hedef dokuya transfer sağlanır. İğneli mezoterapiye oranla çok daha homojen bir dağılım elde edilir. Öncelikle sorunlu bölgenin analizi yapılmalı ve ihtiyacı belirlenmelidir ardından da uygulama planı oluşturulmalıdır. Cilt ve saçtaki probleme göre seanslar 6 veya 30 dakikadan oluşan 4 veya 6 seans uygulama ile gerçekleşir Cilt yapısı hassas olan kişiler mutlaka iğnesiz mezoterapi uygulamasını tercih etmelidir. Mezoterapi haftada 1 kez, cilt bakım seansları ise ayda 1 kez olmak üzere uygulanabilir. Genelde mezoterapi kapsamında 10 ila 15 saat arası uygulama yapılan bölge su ile temas etmemeli. 6 – 8 saat arası banyo edilmemelidir. Uygulamanın üzerinden en az 4 saat geçinceye kadar makyaj yapılmamalı ve saçlar yıkanmamalıdır.

İğnesiz Mezoterapinin Faydaları Nelerdir?

İğnesiz mezoterapi kullanım sonrası kanama ya da morluk yapmaz ve cilt üzerinde çizikler bırakmaz. Bu nedenlerden dolayı hassas ciltlere sahip kişiler rahatça iğnesiz mezoterapi uygulaması yapabilirler. İğnesiz mezoterapi tedavisi ilacı derinin altına homojen bir şekilde yayar bu sayede etkisini arttırır. İlk seanstan itibaren etkisi görülmeye başlanabilir. Ciltteki matlık, leke ve ince çizgilere sahip kişiler için de geçici bir etki sağlamak yerine kolajen üretimini uyararak hızlı etki eden bir çözüm ve ışıltılı bir cilt sağlar. Güçlü bir anti aging tedavisi yaparak kırışıklıkları ve yüzdeki ince çizgileri yok ettiği gözlemlenmiştir. Tüm bunların yanında saç dökülmesi konusunda da oldukça etkilidir.

Hydrafacial ile Derinlemesine Cilt Bakımı + İğnesiz Mezoterapi Uygulama Aşamaları:

Temizlik
Kil maskesi
Buhar
Hydrafacial ile derin temizlik
Aloe Vera maske
Nemlendirici maske
Cilde uygun vitamin serumu

İğnesiz Mezoterapi Uygulaması   

Tonik
Cilde uygun nemlendirici 

Güneş kremi

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 800.00 TL
İNDİRİM %76
KAZANCINIZ 601.00 TL
199.00 TL
199.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 800.00 TL
İNDİRİM %76
KAZANCINIZ 601.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0546 651 93 54
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 22 Nisan 2021
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR