Bu Fırsat Kaçtı :(

Tatil Bugün'den Şeker Bayramına Özel 5 Gece 6 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı Ege'nin İncisi Fethiye Likya Turu 529 TL!

Fırsat Numarası: 12422

Tur Kalkış Nokta ve Saatleri:

21:00 İncirli Ömür Plaza Önü
21:30 Beşiktaş Yıldız Camii
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

1. Gün / İstanbul

21:00 İncirli Ömür Plaza - 21:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü - 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önündan katılacak misafirlerimiz ile Tatilbugün otobüs içi ikramları eşliğinde Fethiye ye hareket ediyoruz.

2. Gün / Saklıkent - Belcekız Koyu - Ölüdeniz - Tlos - Yakapark

Yolda alınan serbest kahvaltı sonrası Akdağlar'ın eteklerinde bulunan Yörüklerin yazlık olarak kullandıkları yaka park olarak bilinen ve doğasıyla, çam kokusunu içimize çekerek yol üzerinde bulunan Tlos'u geçerek Yakapark'a ulaşıyoruz. Öğlen yemeğini burada alıyoruz. Suların dansı içinde yer alan alabalıklardan tatmayı unutmayın. Sonrasında antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km'lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent'ten ayrılarak sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ'dan aşağıya atan Belcekız'ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyu'nu görüp, Ölüdeniz'de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz'deki keyifli dakikaların ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün / Tam Gün Deniz Keyfi

Sabah otelimizde kahvaltı yapıyoruz. Ve tam gün deniz molası veriyoruz.

4. Gün / Oniki Adalar Tekne Turu - Telmessos Tiyatrosu

Değerli misafirlerimiz sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye'nin ve Göçek'in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne turumuza (1.Tekne Turu) çıkıyoruz. (Kızılada, Tersane Koyu, Tavşan Adası (Panaromik), Yassıcılar Adası (Panaromik), Domuz Adası, Samanlık Koyu, Şövalye Adası ve yüzme molaları) tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde bulunan, Telmessos Antik Tiyatrosu gezisi ardından otele dönüş. Aksam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ile gece teknede mehtap turu (Ekstra)

5. Gün / Patara - Kaputaş Plajı - Kekova Tekne Turu

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası 16 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye'nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri içerisinde barındıran, mitolojide Güneş Tanrısı Apollon ve avcı ay tanrıça Artemis'in hikâyesinin geçtiği, dünyaca ünlü kutsal alan Patara'ya gidiyoruz. Buranın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben, Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en seksi plajı olarak kabul edilen Kaputaş Plajı'nda yüzme molası veriyoruz. Sonrasın da Kaş'ta verdiğimiz kısa molada taze sıkılmış portakal suyumuzu içip ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası'nı fotoğraflayabilirsiniz. Üçağız Köyü'ne gidiyoruz. Kekova Tekne Turumuza (2.Tekne Turu) çıkıyoruz. (Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu ve yüzme molaları ayrıca içerisinde Anadolu'nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesi'ni ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı). Likya ülkesinin hüzünlü ve gizemli başkenti, özgürlükleri için iki kez toplu halde intihar eden kahraman Xanthosluların kenti olan Xanthos Antik Kentini geziyoruz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

6. Gün / Dalyan - Kaunos Kral Kaya Mezarları - İztuzu Plajı

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Dalyan'a doğru yola çıkıyoruz. Dalaman ve Ortaca üzerinden geçip Karia Uygarlığı'nın önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti'nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (3.Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan'ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta - Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz'deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajı'nda yüzme molası veriyoruz. Akşam geç saatlerde İstanbul'a varış ve bir başka Tatil Bugün organisazyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Lüx otobüslerle ulaşım imkanı
Otellerde 4 gece yarım pansiyon konaklama
Tüm çevre gezileri
Otobüs içerisindeki ikramlar
Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Kişisel Harcamalar
Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
Tüm Yemeklerde alınan içecekler
Öğlen Yemekleri
Feribot Geçis Ücretleri
Ara Transfer ücretleri
Rehberlik Hizmetleri
3 tekne Turu

Önemli Detaylar;

Fiyatlar İki ve üç kişilik odada Kişi başıdır
Turu satın alan misafirler Rehberlik hizmetleri, Milli park giriş ücretleri Feribot geçiş ücretleri, Ara Transfer ücretleri tekne turları için kişi başı 130 TL ödemekle yükümlüdür.
Bu turumuzda Müzekart verilmemektedir
Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur.
Çocuk İndirimleri 2 yetişkin yanında kaldığı takdirde geçerlidir.
2 – 6 yaş çocuklar için ücret 200 TL dir (Acentaya denecektir)
7-12 Yaş çocuklar için ücret 240 TL dir
Çocuk ücretini acentaya ödeyen misafirler otobüs içerisinde 130 TL ekstra ücreti ödemeleri gerekmektedir.
Bayram turlarımızda Sngl Bay bayan Satışı yapılmamaktadır
Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel
Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
Acente, aynı standartta veya üst standartta olmak koşuluyla otel değiştirme hakkını saklı tutar.
Üç kişilik odalarda üçüncü yatak diğer yataklar ile aynı standartlarda olmayabilir

Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı taktirde haber vermek koşulu ile turu iptal etme hakkını saklı tutar.
Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.
Bayram rezervasyonlarında iptal yapılmamaktadır.

 

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 1058.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 529.00 TL
529.00 TL
529.00 TL
GERÇEK FİYAT 1058.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 529.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 505 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (12422) vermeyi unutmayınız.
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (12422) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 25 Temmuz 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz rezervasyon yapıldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Kupon alım tarihinden itibaren 3 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebebler nedeniyle yapılmayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
  • Bayram turlarında tek kişi satışı yapılmamaktadır. Fiyatlar iki ve üç kişilik odada kişi başıdır.