Sergah Hotel Ankara'da Çift Kişilik Konaklama Keyfi

Fırsat Numarası: 58206
Sergah Hotel Ankara'da Çift Kişilik Konaklama Keyfi Sergah Hotel Ankara'da Çift Kişilik Konaklama Keyfi Sergah Hotel Ankara'da Çift Kişilik Konaklama Keyfi Sergah Hotel Ankara'da Çift Kişilik Konaklama Keyfi Sergah Hotel Ankara'da Çift Kişilik Konaklama Keyfi Sergah Hotel Ankara'da Çift Kişilik Konaklama Keyfi

Seçenekler

Ankara otelleri içinde kalitesi ve konfor dolu odalarıyla ön plana çıkan Sergah Hotel'de odanız hazır!

Şehir konaklamasının tüm ayrıcalıklarını bulacağınız indirimli konaklama fırsatını sakın kaçırmayın...

Siz de sevdiklerinizle birlikte huzur ve konfor dolu konaklama ayrıcalığından uygun fiyat avantajıyla yararlanın ve rezervasyonunuzu hemen yapın!

İyi tatiller.

Sergah Hotel

Aydoğanlar Şirketler grubuna ait olan işletmemiz 1995 yılında kurulmuştur. 1995 yılından beri dört yıldız standartıyla hizmet vermekte olan otelimiz, 2014 yılında renovasyonu yapılmış olup, geniş ve ferah odalarıyla evinizi aratmayacak sıcaklığı bulmanız için her türlü imkanı sağlamaktadır. Otelimiz 16'sı suit olmak üzere toplam 112 oda kapasitesine sahiptir.

Ayrıca 250 kişilik ziyafet salonu, 150 kişilik restaurant, teras bar ve a la carte restaurant ile düğün, nişan, kokteyl, toplantı ve seminer organizasyonlarında konuklarımıza dört yıldızlı otelin her türlü hizmet ve konforunu sunmaktadır.

Kızılay meydanında 3 durak mesafede olan Sergah Hotel, Üniversite Hastanelerine 3 km uzaklıkta ve Konsolosluklara 3 durak mesafededir. Ayrıca Türkiye Büyük Millet Meclisi 3km uzaklıktadır. Ankara Dışkapı Adliye yürüme ile 5dk mesafede ve Ankara Adliyesi 3km mesafededir. Ankaranın simgesi olan Anıtkabir 3 km ve Ankara Kalesi 1 km uzaklıktadır.

İlgili Aramalar

199.00 TL
199.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 147 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (58206) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Nisan 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • İptal ve iadelerin en az 3 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.
MEKANLAR