Seriyas Güzellik Merkezi'nde Zayıflama & İncelme Paketleri

Fırsat Numarası: 124910
Seriyas Güzellik Merkezi'nde Zayıflama & İncelme Paketleri Seriyas Güzellik Merkezi'nde Zayıflama & İncelme Paketleri Seriyas Güzellik Merkezi'nde Zayıflama & İncelme Paketleri Seriyas Güzellik Merkezi'nde Zayıflama & İncelme Paketleri Seriyas Güzellik Merkezi'nde Zayıflama & İncelme Paketleri Seriyas Güzellik Merkezi'nde Zayıflama & İncelme Paketleri

Seçenekler

Seriyas Güzellik Merkezi'nin avantajlı paketleri ile form tutun!

Pasif jimnastik, radyo frekans, kavitasyon, lipo slim , vakum, yürüyüş bandı ve bilgesel masaj uygulamalarından oluşan şahane incelme paketlerine indirimli fiyata yararlanma ayrıcalığını sakın kaçırmayın!

Yaza ince ve fit  bir vücut ile adım atmak için acele edin!

Paket İçeriği

 • Kavitasyon
 • Radyo Frekans
 • Vakum
 • Pasif Jimnastik
 • Lipo Slim
 • Bölgesel Masaj
 • Yürüyüş Bandı

Pasif Jimnastik Nedir?

Pasif jimnastik, vücut geliştirmede ve pasif eksersizlerde kullanılan klasik kısa süreli pulslardan oluşan bir dalgalı akımdır. Kas lifinin boyunu değiştirir. Kasa hareketlilik getirir. Pasif jimnastik, kimyasal etki olmadan vücudun kas noktalarına elektrotlarla bağlanan kesintili akım veren masaj özelliği olan, kasların çalışmasını, güçlenmesini, artık maddelerin temizlenmesini sağlayan pasif jimnastik aletidir. Kan dolaşımını hızlandırır. Metabolizmayı düzene sokar, uyarıcı etkisi vardır. Zindelik sağlar. Diyet programı uygulayan ve spor yapan kişilere ciddi destek verir.

Radyo Frekans Nedir?

Radyo frekans, ısı kontrollü inceltme yöntemidir. Radyo dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum) harekete geçirir. Bunların hareketlen-mesine bağlı olarak enerji açığa çıkar ve bölge ısınır. Normalde 36–37 derece olan vücut ısısını 41–43 dereceye çıkarmaktadır. Cilt ısısı bu noktaya geldiğinde, cilt altı bölgedeki ısı 50–55 dereceye tekabül eder.


Radyo frekans su içeren bütün dokuları kontrollü bir şekilde çok derin dokulara geçmesine (veya iletilmesine) yol açmadan ısıtmaktadır. Çünkü Radyo frekans, hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirmektedir.


Kolajenlerin çoğalmasına ve bağ dokusunun yenilenmesi ile incelmeye, toparlanmaya ayrıca; selülitlerin, sarkmaların ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Bu yöntem, vücutta bölgesel birikimlerde (kalçalar, bacaklar, karın ve bel bölgesinde) kullanılıyor.

Kavitasyon Nedir?

Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitte kullanılan cerrahi olmayan ameliyatsız bir yöntemdir. İşlem, ultrasonla gerçekleşir. Özellikle bel, karın, göbek, kol ve sırtta incelme sağlamak ve selülitli bölgeleri yok etmek amacıyla ses dalgaları kullanılır. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Ekstra bakım gerektirmeden belirgin oranlarda incelme sağlanır. İlk seanstan itibaren problemli bölgelerde elle tutulur bir yumuşama, ardından da sertleşmeyle beraber küçülme hissedilir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 400.00 TL
İNDİRİM %83
KAZANCINIZ 330.00 TL
70.00 TL
70.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 400.00 TL
İNDİRİM %83
KAZANCINIZ 330.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 9 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0541 588 53 77
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Kasım 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
 • Pazar günü hariç haftanın her günü 10:00 - 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.  
MEKANLAR