Bu Fırsat Kaçtı :(

Karabağlar Halk Eğitimi Merkezi'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

19 Nisan Sertifikalı İzmir Öğretmenlik ve Ebeveynlik Zirvesi Katılım Bileti

Fırsat Numarası: 56549

İzmir Öğretmenlik ve Ebeveynlik Zirvesi İlham veren fikirler 19 Nisan 2020 Pazar Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda! (Göztepe Metro Durağı Yanı)

Bu muhteşem zirvede için kontenjan dolmadan, indirimli biletler tükenmeden hemen biletininizi alın!

Başarılar dileriz!

Sertifikalı İzmir Öğretmenlik ve Ebeveynlik Zirvesi

 

Saat: 12.00 – 18.00 arası

NEDEN KATILMALIYIM?

Kariyerinize yatırım yapmak
Kendinizi geliştirmek
Popüler konuşmacılarla tanışmak
Tecrübelerden faydalanmak
CVnizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için bu kongrede sende olmalısın.

OTURUMLAR

Aptallaştıran Eğitim, Peki Ne Yapacağız? / Öğretmen Yazar TUĞBA COŞKUNER
Zor Veli ve Zor Öğrencilerle Doğru İletişim / Uzman Psikolog DİLAY SÜLOĞLU
Sevginin Işığında Büyüyen Özgüvenli ve Başarılı Çocuklar / Yılın Öğretmeni MURAT TURGUT
Çocukluk Çağında Zihin / Uzman Klinik Psikolog İBRAHİM ÖZCANLI
Kalbinize Girmediğiniz Öğrencinin Beynine Giremezsiniz! / Öğretmen İZZETTİN GÜLŞEN

KONUŞMACILAR

Öğretmen, Yazar TUĞBA COŞKUNER
Matematik öğretmeni olan yazar çocukları çok seviyor. Okumak, yazmak ve öğrenmek onun evidir. Daha önceleri yetişkinler için eğitim üzerine denemeler, kitap tanıtım yazıları kaleme aldı. Bir çok dergi ile çalışıyor. Çocuklar çocuk kalabilsin diye okuyup yazıyor. 
Uzman Psikolog DİLAY SÜLOĞLU
Dilay Süloğlu, lisans öğrenimine Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümüne başarı bursuyla kabul alarak, 2013 yılında onur derecesiyle mezun oldu. Öğrenim yıllarında Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipno-terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Travma Psikolojisi, Stres ve Başa Çıkma Yöntemleri, Farkındalık, Kabul ve Kararlılık Stratejileri üzerine eğitimlerini tamamladı. Nişantaşı Davranış bilimleri enstitüsünde 6 ay boyunca yetişkin ve ergenlerle gelişimsel/psikolojik takip çalışmalarına katıldı. Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri servisinde klinik alan çalışmalarını yürüttü. University of Vienna’ da psikoloji alan projesini tamamladı. Ağustos 2013 itibariyle, özel okul ve kurumlarda eğitim-bireysel danışmanlık hizmeti verdikten sonra, Haziran 2014’te Özel Akademi Hastanesinde çalışmalarına devam etti. Mart 2016 tarihinden beri, VM Medical Park Kocaeli Hastanesinde klinik çalışmalarını sürdürmektedir. Yetişkin, çocuk, ergen ve çift terapisi alanında Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipnoterapi ve Çözüm Odaklı Psikoterapi yaklaşımlarıyla çalışmaktadır.

Öğretmen MURAT TURGUT
Murat Turgut Mardin doğumlu, ama küçüklüğünden beri Mersin'de yaşayan, Çukurova Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunu ve 6 yıldır Mardin'de sınıf öğretmenliği görevi yapan köy öğretmenidir. Öğrencileri ile oynadığı halk oyunları videolarını sosyal medya hesabından paylaştıktan sonra tanınırlığı artan Murat Öğretmen öğrencilerinin rol model aldığı, onları sadece bir öğretmen değil ebeveyn şefkati ile büyüten, sevgi ışığında ve özgüvenle büyümelerine olanak ağlayan bir öğretmendir. Köy okulunda yaşadığı tecrübeleri ve öğrencilerle arasındaki ilişkileri sahnemizde hikayeleri ile anlatacaktır.

Uzman Klinik Psikolog İBRAHİM ÖZCANLI
Ordu doğumlu olan Psikolog İbrahim Özcanlı lise eğitimini Şehremini Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra tam burslu olarak girdiği İstanbul Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Onur Öğrencisi olarak mezun olmuştur. Daha sonra Üsküdar Üniversitesi’ nde Yüksek Lisansa başlamış ve uzmanlığını Klinik Psikoloji(tezli) üzerine tamamlamıştır. Lisans eğitim hayatında Fransız Lape Hastanesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Küçükçekmece Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde staj yapan İbrahim Özcanlı aynı zamanda bir çok Ulusal Kongreye ve seminerlere katılmakla birlikte 3 sene boyunca Beykent Üniversitesi Psikoloji Kulübü’nde asil üye ve 1 sene Kulüp Başkanı olarak görev almıştır. Bu süreçte Ruh Sağlığı alanında çalışan 20.000’e yakın meslek mensubuna sunulan eğitim ve seminerle bu alana katkı sunmayı amaçlamıştır.Son 1 senedir ise Bilgen Terapi Enstitüsü’nde Psikoterapist Garo Topuzoğlu tarafından süpervizyon sürecine devam etmektedir. Yüksek lisans süresi boyunca Np Feneryolu Kliniği ve NP İstanbul Beyin Hastanesi’nde stajlarını yapmıştır.Bu sırada; Bilişsel Davranışçı Terapi(BDT) Eğitimi, Kabul ve Adanmışlık Terapisi Eğitimi Cinsel Terapi Eğitimi, Aile ve Çift Terapisi Eğitimi Oyun Terapisi Eğitimlerini tamamlamıştır.

Öğretmen İZZETTİN GÜLŞEN
17.10.1977 tarihinde Hatay İskenderun’da doğdum. Bekarım. İlkokulu İskenderun Barbaros İlkokulunda, orta ve lise öğrenimimi Barbaros Lisesinde tamamladım.Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümünden 2000 yılında matematikçi unvanıyla mezun oldum.Bir sene Hatay’da özel bir kurumda çalıştıktan sonra 2001 yılında Matematik öğretmeni olarak atandım. Askerliğimi 2001- 2002 yılları arasında Ağrı merkezde kısa dönem olarak yaptım.
Görev yaptığım kurumlar:, MUĞLA / ORTACA - Şehit Er Gürsel Çelik İlköğretim Okulu (2001 - 2005), MUĞLA / ORTACA  - Ortaca Lisesi (2005 - 2007), İSTANBUL  / HALKALI  - Halkalı Ticaret Meslek Lisesi (2007), İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE -  Dr. Oktay Duran Anadolu Matbaa Meslek Lisesi (2007- 2010), MUĞLA / ORTACA - Ortaca Anadolu Lisesi (2010-...)

YER/ULAŞIM

 

SERTİFİKALAR

Etkinlik sonunda isim soyisminize özel 5 konunun yazdığı ve 5 konuşmacı imzalı basılı tek sertifika ve 5 konunun ayrı olarak hazırlandığı 5 adet elektronik sertifika
alacaksınız.Elektronik sertifikalarınızı basılı sertifika üzerindeki size özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz.
Sertifikalar kişiye özeldir.
Sertifikalarınız elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
Basılı olarak size verilecek sertifikanızdaki size özel kod ile sistemimizde elektronik sertifikalarınızı istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için
kodunuzu verebilirsiniz.
Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon onaylıdır.
Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
Etkinlik sonunda alacağınız sertifikalar size yetki vermez, CVnizi güçlendirir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 110.00 TL
İNDİRİM %37
KAZANCINIZ 40.00 TL
70.00 TL
70.00 TL
GERÇEK FİYAT 110.00 TL
İNDİRİM %37
KAZANCINIZ 40.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 109 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 17:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (56549) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 19 Nisan 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Organizatör uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacıları ve/veya yerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Etkinliğe katılmamanız durumunda sertifikalarınız size teslim edilmez.
MEKANLAR