Bu Fırsat Kaçtı :(

Asmalı Sahne'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Sevcan Ömür İle 14 EYLÜL'de Merkezinde Olmak & Deeksha Enerjisi Aktarımı Atölye Çalışması

Fırsat Numarası: 29403

Zihninizi rahatlatan, size olmanı gereken yere varma konusunda kapılar açan muhteşem bir döngünün rüzgarına kapılmaya davet ediyoruz.

Asmalı Sahne'de 14 Eylül 19:30-21:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek Sevcan Ömür ile "Merkezinde Olmak & Deeksha Enerjisi Aktarımı" atölyesine katılara sizde o muhteşem enerjinin sahibi olabilirsiniz!

Bol şans...

Sevcan Ömür İle Merkezinde Olmak & Deeksha Enerjisi Aktarımı Atölye Çalışması

Merkezinde olmak; Kapasitemizi en yüksek haliyle kullanabilmemize olanak sağlayan enerjiye yerleşmemizi ifade ediyor.

Atölye çalışmamızda enerjimizi düşüren, yeteneklerimizikullanmamıza engel olan yargılarımızın farkındalığına ve dönüşümüne odaklanıyoruz. Ayrıca merkezimizde kalmahalini günlük yaşantımıza aktarmanın yöntemlerini de konuşuyoruz. Sonrasında, daha temiz bir zihin haline izin verme deneyimi içeren meditasyon ile birlikte, katılımcılarımıza Deeksha  Enerjisi ( Sağ sol beyin loblarının dengelenmesi üzerine çalışan enerjidir) aktarımı yapıyoruz.

Siz de bu deneyimi bizimle paylaşmak isterseniz  14 Eylül tarihinde 19:30-21:30 Saatleri arasında Asmalı Sahne mekanında bizimle buluşun. 

Sevcan Ömür Hakkında

1985 İzmir doğumludur. Anadolu Ünv İktisat fakültesinin ardından bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmalarda yazılım projeleri analiz ve danışmanlığı göreviyle çalışmıştır. 2011 yılında İzmir’de Stüdyo Bir Kişisel Gelişim Merkezini Kurmuştur. Aldığı eğitimler arasında, Reiki (1-2-3- Eğitmenlik ), Yaşam Koçluğu , Welness Antrenörlük, Kundalini Reiki ( 1-2-3 Eğitmenlik) , Onness Blesing(Deeksha Uygulayıcılık), Angel Touch, Evrensel Kadim Bilgelik Kabala(20 Ders) , Aile Dizimi Terapi (10 Ders) Access Bars Uygulayıcılık , Theta Healing Uygulayıcılık, Bioenerji Uygulayıcılık, ATIH Merkaba , Mucizeler Kursu, Chi Gong (Temel Seviye) bulunmaktadır. Halen İzmir ‘de merkezi ve Mersin’de şubesi bulunan Stüdyo Bir Kişisel Gelişim Merkezinde şifa ve farkındalık çalışmaları aktaran eğitmenleri organize etmekte, kendi seminerlerini ve bireysel seanslarını gerçekleştirmektedir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 30.00 TL
70.00 TL
70.00 TL
GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 30.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 992 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 14 Eylül 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR