0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!
Ocean Spa, Orka Royal Hotel'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Sirkeci Orka Royal Hotel Ocean Spa'da İkramlar, Islak Alan Kullanımı ve Masaj Keyfi

Fırsat Numarası: 30109

Orka Royal Hotel Ocean Spa, günün yorgunluğunu sona erdirmek isteyen herkese kapılarını açıyor.

Sirkeci'de yer alan Ocean Spa, alanında profesyonel masörleri ile gerçekleştirdiği masaj uygulamaları sayesinde konuklarına huzur dolu bir gün yaşatıyor.


Islak alan kullanımını da masaj paketine dahil eden Ocean Spa ile tüm kaslarınız rahatlayacak, vücudunuz enerji dolacak.

Orka Royal Hotel Ocean Spa'nın masaj ve ıslak alan kullanımı paketinden uygun fiyata yararlanmak ve kendinize bir hediye vermek için hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Orka Royal Hotel Ocean Spa İkramlar, Islak Alan Kullanımı ve Masaj İçeriği

Masajlar

İsveç Masajı

İsveç masajı, ABD’deki en popüler masaj türüdür. Zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek üzere kasların yüzeydeki katlarına etki eder; elleri, ön kolu ve dirsekleri kullanmayı içerir. Eklemlerin aktif ve pasif hareketleri ise masajın başka bir kısmıdır. İsveç masajının yararları arasında kan dolaşımını artırmak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirmek yer alır. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Müşterinin tercihlerine göre bir masaj seansında aşağıdaki temel tekniklerin hepsi ya da birçoğu kullanılır.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilen özel formüle edilmiş yağlar kullanılarak uygulanan masajla hem zihniniz hem de bedeniniz rahatlayacak! İhtiyaca özel kullanılan her yağ, doğal ve tedavi edici özelliğe sahip. Aromaterapi bir çok yönden faydalı. Gergin ve stresli durumlarda huzuru koruyabilmek için destek olur. Dikkati ve hafızayı kuvvetlendirir. Ayrıca yoğun bir iş gününde veya uykusuzluk, jet-lag durumunda konsantrasyonu ve enerji seviyesini destekler.

Medikal Masaj

Uygulama yapan ellerin organizmanın yüzeyine tatbik ettiği mekanik enerji ile derinlerde fizyolojik etkiler meydana getirerek reflexleri uyandırmasıdır.


Masajın inkar edilemeyecek tesirleri mevcuttur, buna rağmen masaj her yerde kullanılan bir medot olarak da düşünülmemelidir, diğer taraftan kullanılması gereken yerlerde, bilerek ve tam olarak tatbik edilirse o zaman bu tabii tedavi metodunun insanı güldüren, sevindiren, psikolojisini yükselten neticeleri alınmış olur.

Masaj, hormonların dengelenmesi sağlar, kan ve lenfa sistemlerinde düzenli akışkanlık yaratır ve bu sistemler vasıtası ile kalbin mekanik olarak düzenli çalışmasını sağlar.


Enerjik bir masaj uygulaması ile cildin gerekli kanı almasını temin ederiz, doğal olarak böyle bir masaj insanı rahatlatır, günün yorgunluğunu üzerimizden alarak stresten kurtulmamızı sağlar. Kaslara yapılan masaj 
uygulamaları ile kan dolaşımı artırılarak kasların beslenmesi sağlanır, kaslarda oluşan zayıflıklar önlenir.


Ayrıca masajın, gerekli solunum ve dolaşımın ile sağlandığı iyi bir beslenme bağ dokusunu olumlu yönde etkileyerek iltihaplar ve diğer istenmeyen durumların ortadan kalkmasına sebep olur. Eklemlere yapılan iyi bir masaj, hareket kabiliyetini korur.

Spa kullanımı

Havuz
Buhar odası
Sauna

Ücretsiz ikramlar

Bitki Çayları
Kahve
Çay

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 118.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 59.00 TL
59.00 TL
59.00 TL
GERÇEK FİYAT 118.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 59.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 151 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (30109) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Nisan 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Haftanın her günü 10:00 - 23:00 saatleri arasında geçerlidir.
  • Fırsata Fitness kullanımı dahildir.
  • Masaj 50 dakika, kese köpük masajı 25 dakika sürmektedir.
MEKANLAR