Şişli İmage Saloon'da Brezilya Fönü Uygulaması

Fırsat Numarası: 345
Şişli İmage Saloon'da Brezilya Fönü Uygulaması
Şişli İmage Saloon'da Brezilya Fönü Uygulaması
Şişli İmage Saloon'da Brezilya Fönü Uygulaması
Şişli İmage Saloon'da Brezilya Fönü Uygulaması
Şişli İmage Saloon'da Brezilya Fönü Uygulaması
Şişli İmage Saloon'da Brezilya Fönü Uygulaması
Şişli İmage Saloon'da Brezilya Fönü Uygulaması Şişli İmage Saloon'da Brezilya Fönü Uygulaması Şişli İmage Saloon'da Brezilya Fönü Uygulaması Şişli İmage Saloon'da Brezilya Fönü Uygulaması Şişli İmage Saloon'da Brezilya Fönü Uygulaması Şişli İmage Saloon'da Brezilya Fönü Uygulaması

Seçenekler

Brezilya Fönü Nedir?

Brezilya fönü (kalıcı fön) en son çıkan teknolojiyle saçınıza keratin yüklenmesidir. Saç molekülleri keratinden oluşmaktadır. Saçınızdaki keratin eksikliği saçı mat kabarık yıpranmış olarak göstermektedir. Brezilya fönü olarak bildiğimiz düzleştirme işleminde saçımıza keratin yüklenerek hem sağlıklı hem de düz kalmasını sağlar. Keratin yüklemesiyle saçlarınız yumuşaklık kazanır ve elektriklenmesi önlenir.

Brezilya fönü tüm saç tipleri için uygulanabilecek bir yöntemdir. Matlaşan, yıpranan ve elektriklenen saçlarınızla, kıvırcık, dalgalı düzleştirilmesi güç olan saçlarınızda kesin ve kalıcı çözümdür. Kalıcı fön işlemi sonrasında saçlarınızı boyayabilir ya da röfle yaptırabilirsiniz.

 

Brezilya’da saç cinsinin ve havadaki nem oranının saçlarda düzleştirme işlemini zorlaştırmasından yola çıkılarak bulunan kalıcı fön kısa sürede saçları hem düzleştiriyor hem de saçların bakımını sağlıyor.

 

Doğal bukleli saçlar, kıvırcık saçlar, susuz kalmış kuru, röfle, dekolore, açma boyama işlemlerinden hasarlı kabarık saçlar ile canlılığı yok olmuş saçlar gibi muhtelif çeşitlerdeki saçların bakımını yapmak, düzleştirmek ve bu türlerdeki saçların is kontrol edilebilmesini geliştirmek üzere bakım yapmak için hedeflenmiştir.

Brezilya Fönü Uygulaması:

Kıvırcık, dalgalı, boyalı her saç tipine uygulanabilen Brezilya Fönünde, temiz saça keratin sürülerek bir süre beklenir.
Sonra saçlar fön makinesi ile kurutulur.
Keratinin saça iyice tutunması için yüksek sıcaklıkta düzleştirici ile saçlar düzleştirilir.
Oreyalli saçlarda daha düşük sıcaklıkta aynı uygulama gerçekleştirilir.

Brezilya Fönünün Faydaları:

Saç dökülmesini önler.
Saçın her bir telini 2-6 kat arası kalınlaştırır.
Saçları düzleştirir, kabarmasını ve elektriklenmesini önler.
Yıpranmış saçları önemli ölçüde onarır, besler.
Saçlara dolgunluk ve hacim verir.
Saçlardaki nemi korur, kuru saçları nemlendirir, yumuşatır.

İmage Saloon Hakkında:

Uzman kadromuz ile siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunan, 1990 dan beri sürekli gelişmeleri,yenilikleri siz müşterilerimiz adına takip ederek sizlere ulaştıran,sizlerin değerli görüşlerini her zaman dikkate alan saygın ve gelişmelere açık bir kuruluş olmak,her zaman en iyiyi kaliteliyi sizlere ulaştırmaya çalışmak temel vizyonumuzdur.
Bayan kuaför ünitemizde size özel saç tasarımlarının yanı sıra saçınıza dair her türlü bakım, brezilya fönü, röfle, balyaj, modern & klasik topuzlar, kaynak ve en güzel günlerinizde sizi herkesden farklı ve özel kılacak saç modelleriyle hizmetinizdeyiz. Değişmeyen profesyonel kadro hızlı ve kaliteli iş prensibi ile bayan kuaför ünitemizde ayrıca kaş dizaynı profesyonel makyaj uygulaması, sir ağda, manikür, pedikür, gibi işlemlerinizi de evinizde hizmet alışmışçasına rahat ve mutlu bir şekilde yaptırabilirsiniz.

GERÇEK FİYAT 370.00 TL
İNDİRİM %60
KAZANCINIZ 221.00 TL
149.00 TL
İlgili Aramalar
İmage Saloon'un Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
 
Mekan güzel hizmetten memnun kaldım tavsiye ediyorum
 
Ben ilk defa deneyimledim bu salonu. Çok sıcak ve ilgili sahipleri var. Özellikle covid sebebiyle tedirginlik yaşayan biri olarak rahat edebilmem için çok özenlilerdi ve işlem sırasında da işlemle ilgili bilgilendirdiler. Kesinlikle tavsiye ederim, sahibi olan aynı zamanda saçımla da ilgilenen İsmail Bey e tekrar teşekkürler :)
 
Herşey çok iyiydi ilginize teşekkür ederim elinize sağlık
 
Gerek güleryüzleri gerek sundukları hizmet mükemmeldi. Hem titizlikle işlerini yapıyor hem de keyifli sohbetleri ile insanı her açıdan mutlu ediyorlar:) ben kalıcı oje ve manikür yaptırdım, çok memnun kaldım.
 
İlgili ve titizlerdi. Ayrıca ilk defa yaptırdığım için tedirgindim ama hiç korktuğum gibi olmadı. Teşekkür ederim.
 
İsmail bey çok ilgili ve işinin ehli bir kuaför. Çok memnun kaldım brezilya fönüm çok güzel oldu, ellerinize sağlık, teşekkürler. Herkese tavsiye ederim düşünmeden gidin bence..
 
İsmail bey çok ilgili.Yaptığınız işlem ile ilgili detaylı bilgi paylaşıyor.Yeni yaptırdım iyi sonuç alacağımı düşünüyorum.
Brezilya Fönü mutlak rahatlık
Çok başarılı bir yer. Öncesinde de defalarca yaptırmıştım ama bu kadar el çabukluğu ve profesyonel olanını görmedim. Çok memnun kaldım ve hiç bekletilmedim. Güler yüz ve samimiyet için çok teşekkür ederim. Mutlaka tekrar geleceğim
 
birezilya fönü hakkında internetten yazılar okuyorum sürekli memnn kalan kalmayan vs aklıma takılan sorular vardı aradığımda gayet güzel kibar nazik bi şekilde soruarımın cevaplarını verdiler bugün gittiğimde de davranışları olsun yapılan işlem olsun sonrasında bilgilendirmeler beni çok memnun etti bakalım bende memnun kalacak mıyım saçlarımı rahat bi şekilde kullanabilecek miyim. tekrar yaptırmak istersem de zten yine tercihim İMAGE SALON olur
 
salonun temizliği, personelin ilgi ve alakası ve işlemi hiç bekletmeden çabucak yapmaları... beni çok memnun etti. teşekkürler...
149.00 TL SEPETE EKLE
GERÇEK FİYAT 370.00 TL
İNDİRİM %60
KAZANCINIZ 221.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1295 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 231 09 80
  • Görseller temsilidir. Uygulamanın sonucu kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Aralık 2021
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Uzun saçlı erkeklere saat 19:00'dan sonra hizmet verilmektedir.
MEKANLAR