Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik'ten Saç & Yüz İçin PRP ve Mezoterapi Uygulamaları

Fırsat Numarası: 53852
Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik'ten Saç & Yüz İçin PRP ve Mezoterapi Uygulamaları Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik'ten Saç & Yüz İçin PRP ve Mezoterapi Uygulamaları Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik'ten Saç & Yüz İçin PRP ve Mezoterapi Uygulamaları Şişli Twins Ozon Aktif Güzellik'ten Saç & Yüz İçin PRP ve Mezoterapi Uygulamaları

Seçenekler

Saç ve cilt hücrelerini yenileyerek sağlıklı bir cilt ve sık saçlara kavuşmanızı sağlayacak PRP ve Mezoterapi uygulamaları sizleri Şişli'de hzimet veren Twins Ozon Aktif Güzellik'te bekliyor!

Seyrek saçlardan ve cansız cildinizden kurtulmak için Twins Ozon Aktif Güzellik'ten bir randevu alın!

Sakın kaçırmayın!

PRP Uygulaması

Kanınızdaki trombositin ayrıştırılarak sorunlu bölgeye enjekte edilir. Yüz gençleştirme, leke tedavileri, yara ve ameliyat izlerinin tedavisi gibi amaçlarla uygulanabilir. 

Mezoterapi

Mezoterapi, leke giderilmesinde en etkili yöntemlerinden biridir. Mezoterapi de çeşitli vitamin ve mineraller kişinin lekesinin tipine kombine edilerek cilde uygulanır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 800.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 401.00 TL
399.00 TL

Twins Güzellik'in Yorumları

 
Güleryüzlü çalışanlar, gayet temiz bir bakım merkezi. Kesinlikle tavsiye ederim
 
Güler yüzlü karşılamaları ve hoş sohbetlerinin yanı sıra hizmet kalitesinden ve müşteri ile dialoglarından çok memnun kaldım. hijyenik ve aynı zamanda aile sıcaklığında bir ortam. tavsiye ederim.
 
Merhaba,
Öncelikle "Sitenize" bizlere sağladığınız indirimli fırsatlar için çok teşekkür ederim. TWİNS OZON AKTİF'den nerdeyse bir ay önce aldığım hizmete ilişkin mesajınızı atlamışım. Ancak geç de olsa yanıtlamak istedim.Zira bugüne kadar pek çok yerde masaj yaptırmış birisi olarak belirtmek isterim ki gerçekten çok memnun kaldım.Mekanın hiç bir lüksü ve gösterişi yok ama sade ve temiz. Benim için esas olan hijyen ve verilen hizmettir. İşini çok iyi öğrenmiş, bilinçli bir şekilde masaj yapan bir hanımefendiydi bana hizmet veren.Gerçek bir masaj ve sonrasında onun verdiği rahatlığı yaşadım. Buradan onlara "ikiz kardeşlere" bir kez daha teşekkür ediyorum.
Sizlere iyi günler diliyorum.
NURHAYAT APAYDIN.
 
Ozonlu Profesyonel Cilt Bakımı
Ortam sıcak ve çalişan güler yüzlü, bilgili ve hijyenik dir. Ayriyeten fiyatlarda uygun dur. Cok memnun kaldim, gitmeye devam edeceğim.
 
iyi insanlar..hizmet de yeterli ..fiyatlar uygun...
399.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 800.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 401.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2009 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 217 34 88
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (53852) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 8 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR